Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hány év után csaltad meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány év után csaltad meg a párod? Szerelemből vagy csak a szex miatt? Egyszer vagy rendszeresen? Megbántad?

Figyelt kérdés
Nemed?

2020. aug. 22. 17:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

Az esküvőtől kezdve az őrületbe kergetett a féltékenységével!

Semmi okot nem adtam rá, de amikor már 10 perces késéssel is elszámoltatott - miközben könyörögnöm kellett a szexért - akkor valóban megcsaltam.

Legalább jogosan hallgassam a napi károgásokat.

Egyáltalán nem bántam meg, testileg minden OK, de lelkileg nem vagyok boldog a házasságomban!

Nem válok el, mert apának remek, egy szavam sem lehet rá!

Férjnek meg mínusz 10!!!

2020. aug. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
27%

21!


Én a feleségemmel voltam így!

Nem tudtam ajándékot venni neki karácsonyra, mert azonnal faggatott, hogy miért később mentem haza, miért BKV-val mentem dolgozni, stb.

Aztán eljutottam oda, hogy inkább félrelépek, mert úgyis úgy viselkedik vele, mintha naponta más nővel lennék. Végül inkább elváltam.

2020. aug. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
44%

Akik ezt a gerinc dolgot ennyire forszírozzák, azoknak gőze sincs az élet rejtelmeiről. Nem mindenki 23 éves, ahol ha nem működik valami akkor szakítok, majd egy romkocsmába felszedem a következőt.


Én ezt a témát minimum 35 feletti házas embereknek céloznám, 10 év házassággal a hátuk mögött. Én simán megtenném, de nincs kivel, mivel férfi vagyok. Addig is marad egy jó családi élet, ami szexmentes. Mégis mi a megcsalás abban, ha az embert a felesége elutasítja, majd az mással pótolja be? Miért kellene ezért szétrobbantani mindent? Nem verésról, alkoholizmusról, drogról, félelemben tartásról van szó! Értelmes, normális dolgozó emberekről, akik közösen már megteremtették a fészküket, csak az egyik fél elutasító, ráadásul nem a másik ellenszenves viselkedése miatt.

2020. aug. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!