Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Érzelmi megcsalás. Adjatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi megcsalás. Adjatok tanácsot, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Párommal lassan 15 éve vagyunk együtt. Van gyerekünk is. Már pár éve eléggé elhidegültünk egymástól, mindenféle téren.Próbáltuk már átbeszélni, megbeszélni, ezerszer, de nem igazán sikerült, a gyerekek miatt viszont mindig úgy voltunk vele, hogy maradjunk együtt. Év elején a munkából kifolyólag én megismertem valakit, akivel az első perctől elég komolyan vonzódunk egymáshoz, neki is van felesége, gyereke. Először meg is beszéltük, hogy nem lehet köztünk semmi. De mégis lett valami. Beszélünk naponta. A találkozások ritkák, bár volt köztünk testi kapcsolat, nem tagadom. Ami fantasztikus volt. Hozzáteszem, életemben először csaltam meg a párom. Viszont a hangsúly ez esetben nem ezen van. Hanem, ami szerintem sokkal keményebb és nem tudom, mit tegyek,az hogy érzelmileg nagyon elkezdtem hozzá kötődni (ő ezt nagyon jól tudja, mert elmondtam neki) és szerintem ő is hozzám (azt mondta fontos vagyok neki és nem akar elveszíteni).....Túlmegy bőven a barátság kategórián ez az egész. Én már mondtam neki, hogy ne hívjon, de hív, ha meg hív, egyszerűen nem tudom nem felvenni. Egyikünk sem tud elszakadni a másiktól, közben azt is tudjuk, hogy együtt sem lehetünk. De nem jó ez így...telnek a hetek, hónapok és úgy érzem, egyre fontosabb nekem. Tanácstalan vagyok... Volt valaki ilyen cipőben? Mit sült ki belőle? Mit tegyek? Jó lenne meghallgatni hasonló sztorikat, nekem pedig ezt jó volt elmondani, nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek alapon :)
2020. aug. 24. 15:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonló helyzetben.

Pont addig tartott ez a rózsaszín köd míg a felesége el nem kezdett gyanakodni. (aztán oda lett a szerelem részéről)

Utána a körítés elmaradt részéről maradt volna a dugás,de addigra már kiábrándított... A tapasztalat az hogy a csillagokat is lehazudják egy kis potya dugás miatt.

Kérdés hogy neked megéri-e???

2020. aug. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtatok. Az a helyzet, hogy ez az egész nem a szexről szól. Párszor voltunk együtt, de nem sokszor (tudom, tudom, nem szép dolog) , nem is lakunk túl közel egymáshoz egyebkent. Azt is megbeszéltünk, hogy mindkettőnknek megvan a saját élete. DE beszélünk, naponta többször. Nagyjából mindent egymással beszélünk meg. Ez talán még rosszabb, mint ha csak szex lenne és ennyi... Valaki ilyen helyzetben?
2020. aug. 24. 21:40
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálunk is ugyanígy volt, hidd el nem egyedi eset a tiétek...Pontosan tudja mire van szükséged mint elhanyagolt feleségnek

11-es voltam

2020. aug. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
89%

Én az #ötössel értek egyet.

Ha mindketten úgy érzitek, hogy ti vagytok egymásnak a nagy Ő, lépjetek, váljatok el. Mert nem jó példa a gyerekeknek az sem, hogy anya ma megint későn ért haza, mert a szeretőjénél volt, apa meg itthon szomorkodik.

Simán benne van viszont a pakliban, hogy a szeretőd sem borítaná fel a családot, tényleg csak izgalom kell neki.

Derítsd ki mennyire komoly ez köztetek, mert ha mindkettőtök részéről az, akkor váljatok el. Ha viszont csak te szeretnéd, mert a pasi egyből visszakozna, akkor jobb megszakítani vele a kapcsolatot.

2020. aug. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez jó ötlet mond meg a pasinak te mit érzel és szeretnél vele lenni váljatok el stb. A reakciója mindent el fog árulni.
2020. aug. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mi történt veletek azóta?
2021. ápr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, mi lett végül? :)
2022. ápr. 19. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!