Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha óvszereket találtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha óvszereket találtam a párom pénztárcájában, szinte biztosra vehetem, hogy megcsal?

Figyelt kérdés
Én gyógyszert szedek, sosem használunk óvszert. Akármennyire is gondolkodom, más elfogadható magyarázat nem jut eszembe :(
2020. okt. 10. 08:38
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez érdekes.Mióta van ott szerinted?Kicsit több info jó lenne..
2020. okt. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! Sajnos most már szinte 100 % biztos vagyok benne :( Nagyon rosszul érzem magam, és elárulva, annyira úgy tűnt, hogy minden rendben van köztünk minden téren :(

Ahogy valaki írta is, bele akartam nézni a telefonjába, a Messenger beszélgetéseibe. Rossz érzésem volt előtte, kb.mintha lopni készülnék vagy nem tudom.... de nem kerülhetett sor rá, mert jött a következő villámcsapás, pin kódot kért a telefonja. Sosem volt neki pin kóddal zárolva a telefonja...

Az óvszerekkel kapcsolatban pedig, bár ennek így már szinte nincs is jelentősége, de a kérdéseitekre válaszolva, nem maradhattak ott régről, mert 2 és fél éve együtt vagyunk. Autóban kétszer voltunk együtt összesen ez idő alatt és egyáltalán nem használtunk óvszert. Én kb.nem is láttam óvszert, amióta vele vagyok. Egyébként jól el volt rakva, véletlen, hogy megtaláltam. Ma elkértem a Szép kártyáját hétfőre, mondta hogy vegyem ki a pénztárcájából. Nem volt a szokásos helyen a kártyák közt, ezért keresgéltem. Van a tárcájának egy ilyen belső zsebe, kívülről átlátszó, a TAJ kártyája volt ott, kihúztam a TAJ kártyát, hogy nincs-e alatta, és ott volt a két óvszer, teljesen újak. (A Szép kártyát mint utólag kiderült, a farmerzsebében hagyta a legutóbbi használat után).

Fogalmam sincs mióta vannak ott az óvszerek és hogy volt-e több is, használta-e már egyáltalán, talán ahogy valaki írta, még "csak" tervben van... Egyébként a telefonján kb. 2 hete még biztos nem volt pin kód, azóta nem tudom, nagy ritkán az időt néztem meg rajta, ha pont jobban kéznél volt, mint az enyém, és utoljára még nem volt levédve.

És én hülye még így is azon kattogok, hogy mi van ha tévedek, és csak én égek be, ha szembesítem...mondjátok, szerintetek is így már 100% a félrelépés, ugye?? :(

2020. okt. 10. 19:20
 13/47 anonim ***** válasza:
100%
Igen megcsal. Ha szembesíted tuti letagadja vagy kitalal vmi hülyeséget. El ne hidd!
2020. okt. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:
Félek tőle nagyon...:/ Még sosem kerültem ilyen helyzetbe.
2020. okt. 10. 19:34
 15/47 A kérdező kommentje:
Mármint a szembesítéstől félek. Jó lenne "letudni" és bizonyosságot szerezni, de görcsben van a gyomrom ha csak rá gondolok.
2020. okt. 10. 19:35
 16/47 anonim ***** válasza:
100%
Sajna ez a helyzet ezek alapján. Ezt nem tudja kimagyarázni illetve nem is kell. Ne is kérdezd meg tőle, csak ha kérdezi mi bajod, akkor mondjad neki, hogy megcsalt és ez nem tűrhető. A bizalom vége a kapcsolat vége. A szexuális bizalom elvesztése meg pláne az.
2020. okt. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nagyon egyszerű. Mondod neki hogy elbizonytalanodtál mutassa meg a telefonját. Ha vetít jobbra balra vagy előtte ő átnézi akkor teljesen egyértelmű.

Sajnálom

2020. okt. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:
Utolsó, jó ötletet adtál, köszönöm!
2020. okt. 10. 19:44
 19/47 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nincs mit... Fel a fejjel
2020. okt. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
100%
Azt ne mondd el, hogy elbizonytalanodtál, csak adja oda. Ha nem, akkor nem kell tovább kérdezgetni.
2020. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!