Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több pénz van a pénztárcájában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több pénz van a pénztárcájában, mint amit mond?

Figyelt kérdés
Előre is leszögezem, hogy nálunk nem tabu a pénz, simán hozzányúlunk a másik pénztárcájához ha apró kell, vagy kaját rendelünk és pl kell egy 500-as. Tegnap is éppen egy ezrest szerettem volna kivenni de ő éppen nem volt a környéken. Ki is vettem, de óhatatlanul megláttam, hogy nagyon sok pénz van nála a szokásoshoz képest, mondhatni a többszöröse. Amikor megjött meg is kérdeztem, hogy rendet rakhatok-e a pénztárcájában, mert ilyenkor pénzt is szoktunk váltani egymás között (persze úgy kérdeztem, mintha nem láttam volna semmit, mert gondoltam, hogy valami van) Erre szokatlanul reagálva kissé zavartan mondta, hogy most ne. Kérdeztem hogy miért? Hát mert MOST NE. Azt tudom, hogy a félretett pénzünkből nem tudott levenni, mert a bankkártya itthon van... Azóta ezen kattogok, hogy honnan lehet nála ennyi pénz... Ráadásul amikor rákérdeztem, hogy mennyi pénze van (gyűjt valamire) sokkal kevesebbet mondott mint valójában. Nagyon össze vagyok zavarodva.
2018. aug. 16. 11:37
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
75%
És mi a kérdésed? Az, hogy több pénz van-e a pénztárcájában?!
2018. aug. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben nem kertelnék ezzel sokat. Kérdezz rá, hogy honnan van a pénz!
2018. aug. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:

Nyilván csak azért tettem az első mondat végére kérdőjelet, hogy kiderüljön, miről szól a kérdés és hogy engedje is kiírni, mint kérdést...


Persze hogy az a kérdés, hogy más ekkor mit csinálna.

2018. aug. 16. 11:40
 4/51 anonim ***** válasza:
88%

ha minden oké köztetek, akkor lassan lassan valami nagy meglepire számithatsz:)


ha nem minden ok, akkor lehet az hogy tartozik valakinek, vagy másra akarja költeni és nem rátok. :)

remélem segítettem :)

2018. aug. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
8%

Velem is gyakran van ilyen, amikor többet veszek ki, mint amennyit szoktam.

32/f

2018. aug. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
96%

Lehet, hogy melóból kifolyólag van nála ennyi, vagy valaki megadta a tartozását, szóval lehet bármi..


Ne kutakodj..Sosem jó. Ha saras, az előbb utóbb ki fog derülni..

2018. aug. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

Az a fura, hogy én szoktam csak pénzt levenni a kártyáról.

Nem élném bele magam, hogy megkéri a kezem, ha már eddig nem tette (de akkor is felmerülne a kérdés, hogy honnan került elő ennyi pénz a semmiből)

2018. aug. 16. 11:43
 8/51 próbálokkedveslenni ***** válasza:
90%

"a félretett pénzünkből nem tudott levenni, mert a bankkártya itthon van"

Hát...de...a pénztárcája is otthon volt a pénzzel.

Tehát simán elvihette a kártyát, levehette a pénzt, hazament, visszarakta a kártyát és lerakta a pénztárcáját is.


Esetleg 5 percenként ellenőrzöd, hogy otthon van a kártya?

2018. aug. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
Én itthonról dolgozom, így az feltűnt volna, ha elviszi, mert elég speciális helyen van. Meg akkor a netbankban is látnám, de látom, hogy nem hiányzik onnan se ez az összeg
2018. aug. 16. 11:44
 10/51 anonim ***** válasza:
100%
Ha rövid időn belül kiderül, hogy mire költötte (meglepetés, vagy magának valami), akkor úgy is megtudod. Ha meg nem, akkor hozd fel, hogy a múltkor véletlen láttad, ő is furán reagált, és szeretnél magyarázatot, mert senkinek se jó, ha csak találgatsz.
2018. aug. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!