Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm a pénztárcájában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm a pénztárcájában rejtegeti az exe fotóját?

Figyelt kérdés

Mi előtt azt hinnétek kutakodtam, leszögezem előttem ejtette ki a tárcájából. Nem csináltam belőle ügyet. Viszont rá fél évre megint előbukkant. Amikor viccből rákérdeztem, azt mondta régen kidobta... Tehát hazudott nekem. Kicsit rosszul esett, hisz a volt pasijáról sokszor mesélt nekem, panaszkodott, hogy mennyire rossz volt, máskor, meg hogy az első egy év milyen klassz volt. Pedig a srác néha verte őt, lerombolta az önbecsülését... Aztán a barátnőm talpra állt és nehezen, de kiszállt a kapcsolatból.


Akkor még is mire véljem ezt?


2019. jún. 29. 04:27
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Nos, visszaolvasva eléggé túlírtam.

Csak a fotó-pénztárca kapcsolatra vagyok kíváncsi. (Sok barátnőm volt, de egyik sem jelentett nekem sokat, 4 év után sem volt meg az a kötődés... Pont ezért nem tudom megérteni ezeket a sunyi húzásokat... Eléggé meglettem bántva.)


F/24

2019. jún. 29. 04:31
 2/15 anonim ***** válasza:
54%

"A barátnőm a pénztárcájában rejtegeti az exe fotóját?"

A válasz: Igen.


"Akkor még is mire véljem ezt?"

Egy olyan lánnyal jársz, akit vertek. Oké, hogy manapság egyesek szeretik kihozni, hogy a nő soha, semmiért sem hibás, még a saját döntéseiért sem, de ettől függetlenül a valóságban ő döntött úgy, hogy bántalmazó kapcsolatban él. Az, hogy még mindig megtartotta a srác fotóját, még gázabbá teszi.

A barátnőd egy olyan lány, akire nem lehet alapozni. Ő szereti, ha tárgyként kezeli egy ösztönlény. Ő erre vágyik. Keress egy értelmes nőt és tanuld meg, hogy értelmes férfi nem kezd olyan nővel, aki eltűrte a kapcsolatában a bántalmazást.

2019. jún. 29. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem is a bántalmazáson van a hangsúly, csak azért írtam, hogy érthetőbb legyen a személyes profil. Ettől független ment a zöldkéz.


Létezik, hogy még mindig szereti / kötődik az exéhez? (Facebookon letiltotta elvileg, a telefonjában benne van a száma. (Nem, nem néztem meg, csak megjegyzem az apró jelentéktelen infókat is.))

2019. jún. 29. 05:02
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Létezik. Sajnos ez így megy, kötődik a bántalmazóhoz. De hozott egy jó és nehéz döntést és kiszállt a kapcsolatból.
2019. jún. 29. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De évek után is kötődni?... Nem értem ezt...
2019. jún. 29. 05:07
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Kötődik, igen. Az egy dolog, hogy a tárcámban tartom az exem fotóját, de szeritnem az egy másik normálisabb dolog, ha valahol eltéve tárolom egy dobozban, mint egy emlék, ugyanis az életem része volt valamikor, de az meg megint egy másik, rossz dolog, hogy le is tagadom... Na itt bukik el a dolog, hogy letagadta. Nekem is vannak képeim exekről, volt fiú haverjaimról, de fent vannak a padláson egy dobozban a többi cuccal.

Magyarul ő is érzi, hogy nem minden oké. Ha az előző kapcsolatból nem tudott könnyen kiszállni, akkor honnan veszed, hogy neked megmondja, ha gondja van?

2019. jún. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%
Én nem csinálnék ebből ekkora ügyet. Fogalmam sincs hogy kinek a fotója van jelenleg a tárcámban. Az hogy ott az exe fotója, az még nem jelenti azt hogy kötődik még hozzá. Amúgy meg azok kötődnek, akik nagy dirrel durral kivágnak minden emléket a lakásból, hogy így szemét az ex meg úgy.
2019. jún. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem bírtam, szóvá tettem. Bár nem akartam ennyire lesüllyedni... Nem vagyok féltékeny vagy ilyesmi, csak egyszerűen nagyon megsértett ezzel. Mindent megtettem, hogy jó legyen, erre ez a hála, hogy rejtegeti egy másik srác fotóját...


Végül, talán bizonyításból, de széttépte.

Erre már nem tudtam mit mondani...

2019. jún. 29. 06:30
 9/15 anonim ***** válasza:
31%

Deák Ferenc az exe?:)

Vagy Bethlen Gábor?...

2019. jún. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Ezt így reggel fél5 és 6 között meccseltétek le? O.o
2019. jún. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!