Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szeretőm szakított a párjáva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretőm szakított a párjával, volt már ilyen helyzetben valaki?

Figyelt kérdés
Sokat veszekedtek, hol nagyon jó volt a kapcsolatuk, hol nagyon rossz. Ezt csak azért írom, mert nem tudom eldönteni, mennyire szerette a nőt. Most szakítottak, de volt már ilyen, lehet hogy kibékülnek még. Viszont engem nem annyira keres, utoljára én mondtam le egy talit, főleg azóta van ez, másfél hete. A párjával kb 3 hete szakított. A kérdésem, hogy volt már így valaki? Mi történt, megmaradt a szeretői státusz? Vagy találni fog új nőt, és akkor a régi szerető már nem kell? (én igazából szeretem őt, szeretnék vele lenni, de úgy látom neki nincsenek már érzései felém..)
2020. okt. 24. 15:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%

Van olyan, hogy akkora viharok dúlnak az emberben, hogy egyszerűen csak szeretne először megállni két lábbal és addig nem képes másra. Adj neki egyelőre időt, hogy feldolgozza a történteket.

Ha imponálni akarsz neki, akkor egyszerűen csak ajánld fel a segítséged, de ne tegyél semmit amire nem kért meg. Ne erőltess semmit. Várj és keresni fog.

2020. okt. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kicsit úgy érzem eddig is csak azért volt velem, mert a férfiak nem szeretnek szakítani.. Régen szeretett, de azt mondta elmúlt, viszont imád velem lenni.. Nem értem már ezt az egészet :( És attól tartok ez most jó indok lesz, hogy engem se keressen, mert most a szakítása miatt bánkódik.. Lehet hogy hülyeség, de így érzem..
2020. okt. 24. 16:12
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ne találd ki az érzéseit helyette. Számíthatsz erre, ha így érzed, de mindenképp adj neki időt, majd mindenféle előzetes gyanúsítás helyett hallgasd meg ő mit mond.
2020. okt. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Pont itt az ideje szerintem hagyni ezt az egészet a p-öcsbe, és tovább lépni.
2020. okt. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#4 köszi, tudom én is, de nem olyan egyszerű, ha szeretem.. #3 az a baj, hogy ő nem nagyon beszél ilyesmiről, ha valami baja van mindig inkább eltűnik, a problémákat se akarta soha megbeszélni, ő ilyen ember sajnos, és attól félek megint ez lesz, magyarázat és szó nélkül eltűnik..
2020. okt. 24. 16:19
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

" előzetes gyanúsítás helyett"

AKi csalja a párját attól sok őszínteségre, érzelemre nem lehet számítani.


"a problémákat se akarta soha megbeszélni,"

Hahó! Nem a párja vagy hanem dugó alkalmatosság. Csak nyersz vele, ha eltűnik. Hazudós hímqrva. keress inkább egy szingli pasit. Ettől eleve nem számíthatnál semmi jóra.

2020. okt. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
De, hidd el, hogy pontosan ilyen egyszerű. Mire vársz? Te sem tudod, igazából. Ez az ember sosem tisztelt téged. Sosem fog. Akkor mi értelme lenne egy kapcsolatnak tiszta keretek között is? Semmi. Az, hogy néha mond szép dolgokat, az semmit nem jelent. Tettekkel semmire, nullára értékel téged. És ilyet nem szabad megengedned. Ne húzd feleslegesen az idődet a semmire.
2020. okt. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#6 igen tudom, csak beleszerettem, tudom hogy egy hazudós segg, és azt is hogy gáz egy ilyen emberbe belezúgni, de az elején teljesen más volt.. Tudom, igen, fogjam fel, hogy átvert, hazudott, szarba vesz. Tudom..
2020. okt. 24. 16:58
 9/15 anonim ***** válasza:
37%
#8 Miért szeretitek ennyire a megalázást? Komolyan...
2020. okt. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ki szereti?? Azt az embert szeretem, aki 1 évig volt, az elején! És nem tudom elhinni, felfogni, hogy már nem az!! Hogy lehet ezt felfogni?? Hisz én úgy ismertem meg, hogy kedves, aranyos, szeret, imád, stb. Mért kell ez, hogy szeretem a megalázást.. Normálatlan..
2020. okt. 24. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!