Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szeretőm szakított a párjáva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretőm szakított a párjával, volt már ilyen helyzetben valaki?

Figyelt kérdés
Sokat veszekedtek, hol nagyon jó volt a kapcsolatuk, hol nagyon rossz. Ezt csak azért írom, mert nem tudom eldönteni, mennyire szerette a nőt. Most szakítottak, de volt már ilyen, lehet hogy kibékülnek még. Viszont engem nem annyira keres, utoljára én mondtam le egy talit, főleg azóta van ez, másfél hete. A párjával kb 3 hete szakított. A kérdésem, hogy volt már így valaki? Mi történt, megmaradt a szeretői státusz? Vagy találni fog új nőt, és akkor a régi szerető már nem kell? (én igazából szeretem őt, szeretnék vele lenni, de úgy látom neki nincsenek már érzései felém..)
2020. okt. 24. 15:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%
#10 Azért, mert bármennyire is megaláz -konkrétan egy másik nő mellett tart téged, mint egy kapcarongyot-, mégis szaladnál hozzá és őrülten szerelmes vagy belé.
2020. okt. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ott akarta hagyni a másikat miattam, csak nem mertem belemenni, mert sokkal fiatalabb nálam.. De nem adta fel, tovább ostromolot, és annyira kedves, rendes, aranyos volt, hogy időközben beleszerettem.. Nem kell itt ezzel dobálózni, hogy a másik mellett tart, mert mint leírtam, nem ez volt a célja, én pedig nem gondoltam, hogy bele fogok szeretni, nem akartam! Ilyen az élet, semmi nem úgy van, ahogy az ember tervezi!
2020. okt. 24. 17:12
 13/15 A kérdező kommentje:
Ő kiszeretett belőlem, én belé sterettem. Pont elkerülték egymást az érzések. Ezt nevezik szívásnak.
2020. okt. 24. 17:15
 14/15 anonim ***** válasza:
Szeress belém.
2020. okt. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Elmúlt a fellángolás, ezzel elmúlt a varázs, ennyi.
2020. okt. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!