Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kit válasszak, új vagy régi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak, új vagy régi?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot 3 hónapja, az elején még alig beszéltünk, de mostanában egyre többet, és megkedveltem.

Találkozgattunk (egyébként nem történt semmi) ,

aztán átmentem hozzá, filmet nézni, és én az ágyon ültem ő a székben és simogattam a lábammal a lábát és ő is simogatott a végén meg a kezet is fogtunk és egymás kezét simogattuk, más nem történt.

Egyébként nagyon jó érzés volt, még soha nem éreztem ilyet. Furcsa volt. De egyébként nem nagyon tudunk sokat jókat beszélgetni, vagy csak idő kell hogy felóldodjunk.

Külsőleg teljesen ellentéte a páromnak, izmos és kopasz fekete hajú.

Velem nagyon kedves, és tetszek neki, félek hogy szerelmes lesz belém... Félek hogy én is, mert egyre többet gondolok rá,félek hogy nálam ez csak egy fellángolás, újdonság érzés. Nála már nem biztos.


Párommal 4 éve vagyunk együtt elején nagyon jó volt , boldogok voltunk, megvolt a plusz folyton beszélgettünk visszatekintve vele jobb volt az eleje , kezdetek.


De mostanában olyan megszokott lett, szexnél nem érzek már semmi pluszt, vagy amikor hozzám ér. De mégis a kapcsolat olyan kb :viccelődés, bármilyen témáról tudunk beszélni, ő nagyon ragaszkodó, és szeret engem, kedveskedéssel, mutatja ki.Csak nincs semmi program, (másik srác eljárkálósabb)

közös idő amivel táplálhatnánk a tüzet, inkább átváltott megszokottá. És furcsa lenne ha nem vele lennék.Szeretem őt.

Aki több éves kapcsolatban van tudja milyen.


Azt hiszem a szexen kívül más probléma nincs,

És szerintem a másikkal szeretném ezt pótolni, és azt hiszem nem leszek belé annyira szerelmes mint a páromba.


Mit tegyek? Ha csak barátok maradnánk a srácnak okoznék fájdalmat mert ő többet akar, plusz ha találkozgatnánk lehet nem bírnánk ki hogy ne legyen semmi.

Vannak kétejeim vele kapcsolatban, nem ismerem igazán, milyen lehet vele kapcsolatban lenni, vele is átvált majd ilyen megszokott dologgá csak az eleje új?



Ha párommal maradnék, akkor jó lenne és kiverhetném a fejemből a másikat. De a szex akkor sem lenne jó.



2020. nov. 14. 01:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

"Aki több éves kapcsolatban van tudja milyen."

Bocs, nem tudom. Mármint, azt a részét, hogy miért nem beszéled meg a pasiddal az egész témát, ahelyett, hogy megcsalnád. Nekem is volt hosszú kapcsolatom, de ha éreztem, hogy valami nem oké, akkor közöltem. Ha nem tudtunk javítani, akkor szétmentünk. Van egy korrekt pasid, aki szeret és részéről még nem is laposodott el a dolog, te meg majd szépen tönkre vágod az érzelmi világát, mert valakire rágerjedtél.

Egyiküket sem szereted. A pasiddal csak a megszokás miatt vagy, az új hapsira meg csak gerjedsz. Te már lélekben rég megcsaltad a pasid.

2020. nov. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Nem normális, hogy egy 4 éves kapcsolatban nem jó a szex és hogy máris másfelé kacsingatsz. 4 évesen még bőven a mézesheteket élitek, mi legalábbis így voltunk vele.

Tudod egy kapcsolat nem működik magától, tenni kell érte, hogy jó legyen.


Egy 24 éve vagyok boldog feleség.

2020. nov. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Az szerintem magánügy hogy miért nem működik a szex.

Első a szeretetre értem milyen érzés több éves kapcsolatban , nehéz elmagyarázni.

Plusz értelmezd a kérdést nem csalnám meg.



Utolsó hát nem normális vagy normális nálunk ez a helyzet.


Valami értelmes nem leszóló válasz?

2020. nov. 14. 02:13
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

"Az szerintem magánügy hogy miért nem működik a szex."

A ti ügyetek. Miért nem beszéltétek meg?


"Első a szeretetre értem milyen érzés több éves kapcsolatban , nehéz elmagyarázni."

Biztos, hogy velem van a gond, de 10 éves kapcsolatban is ugyanúgy szerelmes voltam.


"Plusz értelmezd a kérdést nem csalnám meg."

Értelmezd a válaszom. Lélekben már megtetted. Te mennyire akadnál ki, ha a pasid felmenne egy csajhoz, aki simogatná?


"Valami értelmes nem leszóló válasz?"

Mégis mit vártál? Leírtuk, hogy mi a helyzet. Te magad is érzed, hogy gáz, amit művelsz. És szimplán nyerő helyzetbe akarsz kijönni. Mit írjunk? Veregessük meg a vállad, hogy átvered a pasid? Erősítsünk meg abban, hogy te milyen jó és korrekt ember vagy és ezt így kell csinálni?


Mindketten leírtuk a legértelmesebb dolgot: TEGYÉL a kapcsolatért és BESZÉLJ a pasiddal. Ennél többet, szerinted mit lehet mondani? Az, hogy te ezt láthatóan fel sem akarod fogni, csak azt mutatja, hogy teljes mértékben tojsz az ő érzelmeire és csak a kényelem miatt vagy vele.

2020. nov. 14. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Pároddal lenne érdemes ezt megbeszélni. Kicsit olyan e kérdés mintha önigazolást keresnél arra, hogy "miért fog megcsalás történni" és hogy előre enyhítsd a lelkiismeretfurdalást.
2020. nov. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lehet mindent megbeszelni, megoldani, évek óta próbáljuk megoldani van ami nem megy, a szex ilyen.
2020. nov. 14. 06:27
 7/14 Noren1989 ***** válasza:
76%
Röviden: az újat.
2020. nov. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21%
Ez nem ilyen egyszerű hogy "újat vagy régit válasszam" - szerintem. Mintha nem is emberekről lenne szó.
2020. nov. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira szeretnéd a párodat, nem kezdenél ki egy idegennel.
2020. nov. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

8, lényegre törő akartam lenni.


9, nem egy idegen :)

2020. nov. 14. 08:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!