Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kit válasszak, új vagy régi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak, új vagy régi?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot 3 hónapja, az elején még alig beszéltünk, de mostanában egyre többet, és megkedveltem.

Találkozgattunk (egyébként nem történt semmi) ,

aztán átmentem hozzá, filmet nézni, és én az ágyon ültem ő a székben és simogattam a lábammal a lábát és ő is simogatott a végén meg a kezet is fogtunk és egymás kezét simogattuk, más nem történt.

Egyébként nagyon jó érzés volt, még soha nem éreztem ilyet. Furcsa volt. De egyébként nem nagyon tudunk sokat jókat beszélgetni, vagy csak idő kell hogy felóldodjunk.

Külsőleg teljesen ellentéte a páromnak, izmos és kopasz fekete hajú.

Velem nagyon kedves, és tetszek neki, félek hogy szerelmes lesz belém... Félek hogy én is, mert egyre többet gondolok rá,félek hogy nálam ez csak egy fellángolás, újdonság érzés. Nála már nem biztos.


Párommal 4 éve vagyunk együtt elején nagyon jó volt , boldogok voltunk, megvolt a plusz folyton beszélgettünk visszatekintve vele jobb volt az eleje , kezdetek.


De mostanában olyan megszokott lett, szexnél nem érzek már semmi pluszt, vagy amikor hozzám ér. De mégis a kapcsolat olyan kb :viccelődés, bármilyen témáról tudunk beszélni, ő nagyon ragaszkodó, és szeret engem, kedveskedéssel, mutatja ki.Csak nincs semmi program, (másik srác eljárkálósabb)

közös idő amivel táplálhatnánk a tüzet, inkább átváltott megszokottá. És furcsa lenne ha nem vele lennék.Szeretem őt.

Aki több éves kapcsolatban van tudja milyen.


Azt hiszem a szexen kívül más probléma nincs,

És szerintem a másikkal szeretném ezt pótolni, és azt hiszem nem leszek belé annyira szerelmes mint a páromba.


Mit tegyek? Ha csak barátok maradnánk a srácnak okoznék fájdalmat mert ő többet akar, plusz ha találkozgatnánk lehet nem bírnánk ki hogy ne legyen semmi.

Vannak kétejeim vele kapcsolatban, nem ismerem igazán, milyen lehet vele kapcsolatban lenni, vele is átvált majd ilyen megszokott dologgá csak az eleje új?



Ha párommal maradnék, akkor jó lenne és kiverhetném a fejemből a másikat. De a szex akkor sem lenne jó.



2020. nov. 14. 01:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát nem egyszerű a helyzet, az biztos.
2020. nov. 14. 08:23
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Hiába a nem tetsző válaszok szisztematikus lepontozása, nagyon úgy tűnik, hogy a megcsalásra már előre feloldozást szeretnél nyerni.
2020. nov. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Kit? Senkit. A jelenlegi pároddal nem vagy megelégedve, bár a te hibád, ha nem tudsz kommunikálni vele. Az új meg te mondtad, hogy nem lenne olyan...

Azért sokat elmond rólad, hogy a párod mellett eljárogatsz máshová simogatni valakit... :/ Fordítva neked nem lenne ez hulla gáz? Csak mert szerintem te magad sem tudod, mit akarsz igazán..

2020. nov. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
90%
De, ez nagyon egyszerű, annyi alapján amit leírtál. Van 4 éve egy párod, akivel relatíve jó a kapcsolatotok, kedveskedik, szeret. A szex nem az igazi, talán régen jó volt, talán sose, talán próbáltad kommunikálni, javítani rajta, talán nem. A lényeg, hogy van egy jó kapcsolatod, ahol a szex nem működik. Ezen felül megismerkedtél valakivel, aki vonz, akitől jobban bizsereg, de azt azért nem látod, hogy hozzámennél feleségül, azért mégiscsak, hát ki tudja milyen ember, milyen partner, társ lenne (hiszen te nem, 3 hónapja ismered, idegen..), a jelenlegivel meg azért minden stimmel, szóval ezt kockáztatni..? Ott tartunk tehát, hogy van egy megszokott párod aki jó ember, nem jó a szex, mással akarod a szexet, de a biztos jót félted. Ez pontosan ilyen egyszerű, attól, hogy vannak még egyéb körülmények is. Lehet tényleg csak felmentést akarsz kapni előre a lelkiismereteddel szemben. És ne is haragudj, minden egyéb tényezőtől függetlenül, te a párod háta mögött egy másik férfi lakásán kettesben filmezel, miközben ő simogat, és magadat állítod be úgy, mint aki szegény nehéz helyzetben van? A baj lehet ott van, hogy rossz a szex, ha tényleg nem lehet javítani, akkor megszoksz vagy megszöksz, vagy aljas módon hátba szúrod. "Aki több éves kapcsolatban van tudja hogy milyen." Mit tud, mi milyen? Mélyebben szeretni valakit, mint a hirtelen fellépő testi vágyakat? Kiérdemelni egy társat, aki ott van veled jóban, rosszban, akire mindig számíthatsz, bármit megbeszélhetsz vele, együtt tervezhettek közös jövőt? Mert én hosszú kapcsolatban vagyok, és ezeket tanultam meg például. Meg persze azt is, hogy lesznek gyengébb időszakok a kapcsolatban, kifejezetten nehéz idők. Hogy lesz majd, hogy esetleg össze kell szednem a párom jó tulajdonságait, a szép emlékeket, hogy ráeszméljek milyen szerencsés is vagyok. Azt is tudom, hogy milyen, amikor már hosszú évek óta szexelsz ugyanazzal az emberrel. Hogy akármilyen jó is, akármennyire ismeri minden porcikádat és tudja hogy szereted, akármennyire is igyekeztek fenntartani a változatosságot, a flörtöt, a játékosságot, az újdonság varázsa nem lesz ugyanaz. Hogy lehet lesz az életben más férfi is, akivel ágyba bújnék, aki hirtelen izgalmasabbnak tűnik, akinek nem ismerem az érintését.. Azt is megtanultam, hogy a hűség tényleg döntés kérdése, és hogy lesz majd, amikor ez a döntés nehéz lesz, mert csabító lenne a férfi, aki kedvesen, figyelmesen bókol, akinek érzed a tekintetén, hogy meztelenre vetkőztetett gondolatban, akinek te is annyira izgalmas és új vagy, amilyen a párodnak már nem lehetséges. Most szépen virágnyelven körbeírtam a döntése dilemmát. Úgy állítod be magadat, mint az áldozat, aki szörnyen nehéz helyzetbe került, holott nem te vagy az első ember a Földön, akivel ez történik. (Biztos van aki "nem jut el ide", mert egy életen át nem lát mást a párján kívül, de a tapasztalatom, hogy ez ritka, és az emberek nem beszélnek róla, mert a társadalom ebben rögtön a kapcsolat megromlását látja.). Sőt, ez akkor is meg tud történni, ha nem csak maga a kapcsolat, de még a szex is szuper. A különbség, hogy ilyenkor én mondjuk ezt jó érzéssel elkönyvelem magamban, aztán erőt veszek magamon és véletlenül se hagyom, hogy egy vonzó férfi lakásán találjam magamat, vagy a kezét a combomon, mert ember legyen a talpán, aki abban a helyzetben ellenáll. Soha nem kerülök a helyzet közelébe se. A párom számomra tökéletes, szeretem, tisztelem. Az életünket egymás mellett képzeljük el egy harmonikus kapcsolatban, családként, a döntéseinket tehát ennek érdekében hozzuk, őszintén, mindig kommunikálva. Nem vakon élünk, kalitkában, neki nagy gyengéi a nők, be kell vallani, engem meg nagyon meg tudnak szédíteni a férfiak, de ezek a pillanatnyi fellángolások nem többek egy "egósiminél", egymás mellett köteleződtünk el, ismerjük a "szabályokat". Ezeket azért írom, mert a "szabályok" mindenkinél mások, ha nektek tök oké, hogy másoknál filmeztek és simogatnak, akkor király, ha nektek belefér, hogy mással szexeltek akkor az is szuper, de gondolom ezek nem közös megegyezéssel történtek, hanem a párod háta mögött (tehát megcsalás, nekem az lenne). Bárki mást is megunsz majd, és ha nem az a célod, hogy félévente váltogasd a partnereid életed végéig, hanem szeretnél egyszer megállapodni, akkor kénytelen leszel dönteni. Szóval, long story short, te nem vagy nehéz helyzetben, csak nem szívesen lépnél ki a megszokottból, mert tudod, hogy az új is azzá válik majd, meg mert a megszokott amúgy jó, ezért inkább mentséget keresel arra, hogy miért tök okés ha más pasi simogat a lakásán a párod háta mögött. Én a te helyedben kilépnék a kapcsolatból, ha a szex téma nem tud javulni, ugyanis világos, hogy emiatt még annyira se tudsz parancsolni a puncidnak, itt nem rajtad múlott, hogy nem feküdtetek még le. A párodat meg kár lenne tönkretenni. Ha a szex IS jól működik, akkor mindegy milyen kísértés jön, tudatosul majd benned, hogy egy olyan férfi van melletted, akinek a szavaitól teljesen összeugrott a gyomrod, egy elkapott érintésétől teljesen eláztál az elején, ráadásul ő már pontosan ismeri is minden vágayadat, odaadó, remek ember és társ, remek apa (lesz).
2020. nov. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!