Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lehet egy ilyen “kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy ilyen “kapcsolaton” túllépni? Lehet egyáltalán?

Figyelt kérdés

Pár hónapja belépett egy férfi az életembe a semmiből. Tökéletesnek tűnt minden, nagyon hamar nagyon heves érzelmek léptek fel. Voltak fura dolgai, volt, hogy eltűnt 1-1 napra meg azt is tudtam, hogy bulizik folyamatosan, de figyelmen kívül hagytam. Nem akartam ellenőrző, féltékenykedő barátnő lenni. Azt is lenyeltem, hogy pl közös képet sosem akart kirakni. Mert ezek még nem jelentenek annyira semmit. Mindennél jobban szerettem, tényleg több éves kapcsolatokban nem éreztem ennyire jól magam, mint vele a pár hónap alatt. Ő is azt mondta, hogy élete legmeghatározóbb női közé tartozom...

Aztán most fokozatosan összeállt a kép, kiderült, hogy majdhogynem az elejétől kezdve csalt folyamatosan, tinderezett, mellettem ugyanúgy más nőket is tartott. Ezt megmondtam neki, kiakadt teljesen, tagadott mindent, meg akart ütni és engem állított be úgy, mintha én sérteném meg ezzel őt. Pedig ő is tudja, hogy igazam van.

Hogyan lehetne ezt elfelejteni? Vele képzeltem el a jövőm, most fogalmam sincs mit tehetnék. El vagyok veszve.


2020. nov. 18. 00:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
Bezzeg az átlag unalmas srác az nem kell, mert semmi izgalom nincs benne. Nem vagy példa nélküli, benne van amikor csak a 10/10es pasikat engeded közel magadhoz:)
2020. nov. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért mondom, de ennek vannak jelei. Nem kéne elhinni talán pár hónap után, hogy "életem legmeghatározóbb női közé tartozol".

Én nagyon furcsán néznek valakire aki ezt pár hónap után közli velem. Ha pedig ebbem szemrebbenés nélkül az arcodba hazudik akkor a többit fenntartással kezelném, így nem esnék nyakig belé amíg ezek a kétségek nem tisztázódnak.

2020. nov. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Már bocs, de ennek nem is lehetett volna másféleképen vége. Ha mindezek ellenére szereted, tehát őt szereted azzal együtt, amit tett, akkor most mégis miért panaszkodsz? Mert amit művelt az is ő, nem választhatod el.
2020. nov. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem gondolom, hogy ez a teljes igazsag.

Ugy tudod elfelejteni ha leszarod es tovabblepsz, tovabb eled az eleted.

2020. nov. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

Az elejétől kezdve látszott, magadra vess... Bocsi.


Egyébként még egyszer leírom, mindenhová le fogom írni, ahová egyesek odafirkantják a hazugságot, hogy a jó külsejű pasik csinálják ezt:

1. Nem mindegyik. Vannak a jóképűek között is introvertált, monogám típusú emberek, akik alkalmasak komolyra (a kérdésben szereplő srác nyilvánvalóan nem ilyen). És ők nem átlagosak, és szerintem nem is unalmasak.

2. A bénább pasik nagy része pont nem azért hűséges, mert olyan erkölcsös, hanem nincs annyi lehetőségük, de lenne, élne vele. Így mióta dicsőség? :D Persze, vannak köztük is normálisak, de nem az a normális kapcsolat és a hűség záloga, hogy direkt nem jó pasit keresünk, hanem olyat, aki számunkra átlag, unalmas.

2020. nov. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Remélem ismered azt a jó magyar mondást, hogy kivétel erősíti a szabályt. A második pontod tökéletesen összefoglalta hogy miért kerül elő hetente egy ilyen kérdés itt a gyakorin, hogy szegény lányt átverték. Szánalmas:D
2020. nov. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

Annak, ha valakit átvernek, bántanak legtöbbször a naivitás, emberismeret teljes hiánya az oka. Ha sorozatosan fordul elő, és a 20-as évek közepére sincs javulás, akkor meg már az is felmerül, hogy sérült lelkileg az illető.

Inkább az a pofázás a szánalmas, hogy egyből azzal kell egyeseknek jönni, hogy miért is merészelt neki tetszővel leállni, és nyilván amiatt van ez.


Engem rondák is bántottak, átvertek, meg átlagos külsejű, felszínen nagyon szelídnek tűnő pasi is. De jóképű is volt már szemét.

Tapasztalat kell a helyes szűréshez, nem az önáltató kamu.

Sajnos a normális, becsületes férfi minden esetben inkább kivétel sajnos, bármilyen külső mellett. (Tisztában vagyok vele, hogy női fronton sem jobb a helyzet.)

2020. nov. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
14%

Az a szánalmas hogy a nők a felső 20%férfihoz méltóztatnak hozzászólni, míg a férfiak le vannak b.szva hogy hogy mernek nem megelégedni egy full átlagos nővel.

Lehet nem azonnal a tredni srácra kell ráugrani, hanem a belső értékeket is figyelni, de hát az ugye csak másodlagos:)

2020. nov. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ja, akkor olyannal kellett volna összejönnöm, aki nem vonz külsőre? Hát az aztán lett volna még életképes kapcsolat.

Aki szerint nem a teljes igazságot írom, az mit gondol? Anonim oldalon vagyunk. Ez az igazság. Nem az volt a kérdésem, hogy “tudhattam volna előre” igen, nyilván. De akkora érzelmek voltak, annyira őszintének tűnt, hogy nem lehetett nem elhinni. Aki ott lett volna, az látta volna.

Az a kérdésem, hogy elfelejteni hogyan lehetne?

2020. nov. 18. 02:18
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

"Az a kérdésem, hogy elfelejteni hogyan lehetne?"


Fel kell nőni és nem csak ösztönlényként viselkedni.

2020. nov. 18. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!