Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miert nincs lelkiismeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jaggerswager kérdése:

Miert nincs lelkiismeret furdalásom ha megcsaltam? 19 eves vagyoj, 15 eves korom ota vagyunk egyutt a baratnommel, amikor 1 eve voltunk egyutt csokololztam egy lwnnyal es hetekig lelkiismeret furdalasom volt. Most pedig lefekudtem egy masikkal?

Figyelt kérdés

Es szinte semmi nincsen.

Mar egy ideje gondolkodok rajta hogy szakítani szeretnék.

Mert mar nem igazan erzek szerelmet.

Lehet hogy ez áll a háttérben?

Vwgy valami mentalis problemam lehet?



2020. dec. 14. 16:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért nincs lelkiismeret furdalásod, mert max. magadat szereted kérdező. Ha volna gerinced még azelőtt szakítasz, hogy megcsalod. Kifogást gyártani könnyű, de itt nem ő a hibás, hanem te. Jó lenne magadba nézni, mielőtt mások szívét töröd össze érdemtelenül.
2020. dec. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Meg annyit hozzatennek a sztorihoz, hogy a megvsalas egy buliban tortent.

Reszegen, egy olyan lannyal akit nem is annyira kedvelek.

Bánni bánom amit tettem.

Inkabb visszacsinalnam,

De ezt az erzest nemfeltetlen hívom lelkiismeret furdalásnak

2020. dec. 14. 19:45
 23/23 anonim ***** válasza:

Ha rossz a szexualitás, akkor azon közösen kell dolgozni. A beszélgetés a kulcs egy jó kapcsolatban. Minden nap kell tenni a kapcsolatért, és tudatni a másikkal, hogy szeretjük és fontos nekünk. A láng csak akkor múlik el, ha nem teszünk azért, hogy fennmaradjon.

Nem tudom azóta szakítottál e vele, viszont mindenképpen legyél vele őszinte a megcsalással kapcsolatban. Ha még szeretnél tőle bármit és hajlandó megbocsájtani neked, akkor keményen kell dolgozni azon, hogy megint minden passzoljon.

Előző kapcsolatomban ramaty volt a szex, mert kb nem is volt. Barátomnak sose volt kedve és mindig elutasított, nem is akart beszélni róla. Végül nem is csak ezért, de szakítottunk.

2020. dec. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!