Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miert nincs lelkiismeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jaggerswager kérdése:

Miert nincs lelkiismeret furdalásom ha megcsaltam? 19 eves vagyoj, 15 eves korom ota vagyunk egyutt a baratnommel, amikor 1 eve voltunk egyutt csokololztam egy lwnnyal es hetekig lelkiismeret furdalasom volt. Most pedig lefekudtem egy masikkal?

Figyelt kérdés

Es szinte semmi nincsen.

Mar egy ideje gondolkodok rajta hogy szakítani szeretnék.

Mert mar nem igazan erzek szerelmet.

Lehet hogy ez áll a háttérben?

Vwgy valami mentalis problemam lehet?



2020. dec. 14. 16:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
9%
Ja, mert aztan a nok is korrektek szoktak lenni valaskor. Altalaban mar reg megvan az uj kan, akihez be lehet cuccolni...
2020. dec. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
95%

"Legalább annyival megtisztelhetnék egymást a felek egy kapcsolatban, hogy nem megcsalják egymást, ha valami nem működik, hanem véget vetnek neki aztán mindenki azzal fekszik össze, akivel akar."

Ezt mindkét nemre gondoltam.

2020. dec. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

#10

Nem az a baj, hogy proli vagy, hanem az, hogy még büszkén hangoztatod is.

2020. dec. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

#15 Szerintem elobb nezz utana a proli definiciojanak, aztan gondold at ujra a mondandod.


[link]

2020. dec. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Jajj istenem xD

16-os elhiszem, hogy próbáltál neki visszavágni, de attól még, hogy szavakba belekötsz még nem leszel okosabb. Annyira tipikus, amikor a buta emberek egy Wikipediás cikket linkelnek be, hogy megpróbálják a saját igazukat alátámasztani. Ember, azt az oldalt mellesleg nem szakemberek kezelik, bárki létrehozhat egy ilyen oldalt...Ha a nőkről és férfiakról alkotott véleményedet is az onnan szerzett információkra alapozod, akkor mindent értünk.

2020. dec. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
#17 Ha szerinted buta vagyok, akkor erdemes lenne, egy IQ-tesztet meg egy adobevalllast osszehasonlitanunk. Tovabbi jo mulatast.
2020. dec. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
A wikipédián olvastad, hogy az észhez adóbevallás is szükséges?
2020. dec. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

#20

Kitűnő példa vagy rá.

2020. dec. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
Ha te mondod, nem en kezdtem el szemelyeskedni.
2020. dec. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
17-es vagyok, én csak azt a kommentet írtam, meg most ezt, de jó látni, hogy nem csak nekem ez a véleményem. Szóval csak hogy tudd, hogy amúgy nem egy emberrel "vitatkozol" most.... :D
2020. dec. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!