Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Manapság már megállja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság már megállja a helyét,hogy több vagy legalábbis ugyan annyi nő csalja meg a férjét?

Figyelt kérdés

Olvastam egy felmérést,már több helyen is,hogy már sokszor a nők előbb félre lépnek,de legalábbis ugyan olyan arányban mint a férfiak.

Ja és amúgy Boldog és kellemes ünnepeketet!!


2020. dec. 18. 16:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem régebben is közel egyforma volt az arány.
2020. dec. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
29%
Nem.
2020. dec. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
89%

Kisgyerekkel a nőknek sokkal sokkal kevesebb a lehetősége a csalásra, mint az "elhanyagolt" férfiaknak.

Ha a gyerekek már nagyobbak, akkor meg szerintem nem az számít, hogy valaki férfi vagy nő, hanem, hogy milyen jellem.

Az összes ilyen felmérés kamu egyébként. NYILVÁN mindenki bevallja egy teljesen idegen embernek, hogy félrekefélget titokban..

2020. dec. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
23%
Miért ne vallhatná be névtelenül, arctalanul? Elképesztő, hogy ezek a hazug emberek mennyire rettegnek :D Még itt gyakorin is hazudnak, amit nem is értek, de mindegy...
2020. dec. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
33%

Minden megcsaláshoz ugyanannyi nő kell, mint férfi.

Akkor most hogyan kell számolni?

2020. dec. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
96%

5-ös: De ha én kapcsolatban vagyok, attól még a szeretőmnek nem kell abban lennie, tehát ő nem feltétlenül megcsaló. (Ezért nem biztos, hogy egál a dolog)

Volt olyan barátnőm, akinek fogalma se volt róla, hogy ő tulajdonképpen szerető, mert a pasijának családja van, amiről elfelejtett szólni.

2020. dec. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
91%
5-ös: Sok esetben valóban így van, de olyan is lehet, hogy a férj vagy a feleség, akivel félrelép, az az illető valamikor egyedülálló, nem mindig egy másik páros/házas ember. (1-es voltam).
2020. dec. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
41%
Sztem ez mindig is egálban volt, a nők sokszor aljasabbak meg nagyobb spílerek, mint a férfiak. Nőként írom...
2020. dec. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
91%
6-os: Bocsi, hogy ugyanazt írtam, úgy tűnik, egyszerre gépeltünk, mert a te válaszodat még nem láttam. :D
2020. dec. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
91%
4-es: Miért gondolod, hogy attól, hogy valami névtelen, arctalan, az ember őszinte? Azért, mert nincs oka hazudni? És ha oka nincs, de kedve van?
2020. dec. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!