Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Manapság már megállja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság már megállja a helyét,hogy több vagy legalábbis ugyan annyi nő csalja meg a férjét?

Figyelt kérdés

Olvastam egy felmérést,már több helyen is,hogy már sokszor a nők előbb félre lépnek,de legalábbis ugyan olyan arányban mint a férfiak.

Ja és amúgy Boldog és kellemes ünnepeketet!!


2020. dec. 18. 16:58
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
76%

"Ja és amúgy Boldog és kellemes ünnepeketet!!" Ezen felröhögtem, nyilvánvalóan a nők ellen akar uszítani a kérdező mivel neki nincsen barátnője.

Szerintem mindkét nemből jó sok akad, több, mint amennyiről tudni lehet.

Annyi a bibi, hogy míg a férjecskék csak szépen kilépnek és utána

szarnak a saját gyerekeikre is, addig a nők ezt nem teszik meg.

2020. dec. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
95%

Mindig is kb ugyan annyi volt az arány, csak régen jobban titkolták a nők.

Ezt remélem senki nem gondolja komolyan, hogy még a férfi a kupiban ült, addig az asszony hűségesen ült otthon?

Na persze, valszeg neki is volt valakije.

2020. dec. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
80%
De miért csalna, csak azért, mert csalják? Akármilyen nemű. Csak mert a párom mocskos, nekem nem kell idegen farkakkal bekoszolnom magam.
2020. dec. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
97%

4-es válaszolónak


Javaslom Almási Kitti új könyvét, amiben önbevallásos alapon kérdeztek meg embereket az alkoholfogyasztási szokásukról. Az eredmény, hogy Magyarország egy absztinens nemzet, mindenki csak 1 évben 2x iszik, akkor is max egy pohár bort 😀 Pedig hát Európa legnagyobb alkoholista nemzete vagyunk... Ez is névtelen felmérés volt. Na ennyit arról, hogy miért hazudna valaki anonim módon...

2020. dec. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
19%
"4-es: Miért gondolod, hogy attól, hogy valami névtelen, arctalan, az ember őszinte? Azért, mert nincs oka hazudni? És ha oka nincs, de kedve van?" A szövegértelmezés nem azt erősséged, drágám. Nem azt írtam, hogy őszinte, hanem hogy nem értem, miért kell még itt is hazudozni. Ez valami patológiás dolog, ami kezelésre szorul.
2020. dec. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
95%

14-es: azért az alkohol kicsit más téma. Abban az emberek saját maguknak is hazudnak.

De arról hogy hazudsz saját magadnak, hogy megcsaltad-e a párod, vagy sem? Vagy már annyira elfajult az agybaj, hogy azt is letagadják ezek?

2020. dec. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
63%
Na mindegy, lehet velem kötekedni. Én még sosem csaltam meg a férjem, nem is fogom, hazudni is csak nagyon ritkán szoktam, ezért számomra ezek felfoghatatlan dolgok. Na de biztos bennem van a hiba :) Sőőőt nyilván megkapom azt is, hogy hazudok, mert mindenki félre szokott lépni. :/
2020. dec. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
79%
17! Én hiszek neked, de megírnád azt is, hogy hány éves vagy és mennyi ideje vagy férjezett?
2020. dec. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
56%
17, 40 év házasság után szívesen megkérdeznélek erről :)
2020. dec. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
79%

Ez nem életkortól függ, hanem az egyéni értékrendedtől.

Nekem nem fér bele a megcsalás. Ha olyan helyzetbe kerülnék, akkor előtte elválnék. De ez a latroknak magas, tudom!

2020. dec. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!