Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Manapság már megállja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság már megállja a helyét,hogy több vagy legalábbis ugyan annyi nő csalja meg a férjét?

Figyelt kérdés

Olvastam egy felmérést,már több helyen is,hogy már sokszor a nők előbb félre lépnek,de legalábbis ugyan olyan arányban mint a férfiak.

Ja és amúgy Boldog és kellemes ünnepeketet!!


2020. dec. 18. 16:58
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
93%

16-os válaszolónak


Nem más téma. Vagy hazudsz vagy igazat mondasz. Az őszinteség az nem témákra bontódik. Egyébként az alkoholban sem hazudnak saját maguknak az emberek. Mindenki tudja magáról ha alkoholista. Maximum segítséget sem úgy fog kérni, hogy "jó napot kívánok, alkoholista vagyok és szeretnék kigyógyulni", hanem úgy, hogy "hát néha iszom és nem szeretnék már"...

2020. dec. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk a cégnél az irodában szinte kizárólag családos, több gyerekes nők dolgoznak, akik a hűség mintaképei.

A valóság viszont az, hogy gyakorlatilag mindegyiknek van szeretője.

(Nekem is.)

Van akinek már régebben ugyanaz, de van aki meg hetente váltogatja őket.

Reggelente meg megy az egymásra licitálás, hogy ki és mit csinált este a pasijával és, hogy milyen hülyék a férjeik, hogy minden mesét feltétel nélkül elhisznek nekik.

Szerintem mindenki tud példákat hozni a saját munkahelyéről, hogy ki kivel tűnik el egy-egy félórára a raktárban, vagy, hogy kivel mik történtek a karácsonyi bulin avagy a csapatépítő tréningnek nevezett ivászattal egybekötött orgián.

Természetesen kifelé minden nő a hűség mintaképe, és ilyen dolgokra kizárólag a férfiak képesek.

2020. dec. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
93%
20, nem tudhatod előre, amíg nem élted le az életed. Huszonévesen, pár éve kapcsolattal nagoyn könnyű ilyeneket mondani.
2020. dec. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

#5

"Minden megcsaláshoz ugyanannyi nő kell, mint férfi."


Azért nem jó a matek, mert a nők egy részének több szeretője is van.

2020. dec. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
44%

#22-es! Pontos látleletet írtál.


Pasi vagyok, sok kolléganővel bújtam "el", de soha nem tartottam egyiket sem könnyűvérűnek...sőt..

A nő egy igazi csoda. Szomorú, hogy némelyiknek csak a szeretőjével van öröme az életben, a férj csak púp a hátán..rosszul döntött, de megpróbálja élvezetesebbé tennia mindennapokat.


Ezért nem szabad elítélni senkit, amire pedig sok szent hajlamos(igazából irígy, vagy nem tudja, hol járt az a farok, amit a sajátjának hisz)

2020. dec. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
41%

22es

tré egy csapat lehet a tiétek :D mondjuk csak egyszer fognak a férjeitek rájönni, ne felejtsd el, havonta 4-5 nőt vernek agyon az élettársaik ami mondjuk elég elkeserítő

arról nem is beszélve, hogyha a legtöbb viszony évek óta tart nálatok, akkor szted hogyan lehetséges hogy beveszik a hülye meséiteket? :D gondolkozzunk már egy kicsit please

2020. dec. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
75%
A 22-es hsz inkább vmiféle wishful thinking vagy nedves álom. Mindenesetre nem reális.
2020. dec. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

tegnap 20:01


Nos végre egy őszinte vallomás... látjátok,meg sem csalnak azok a statisztikák.Egyébként én is hallottam hasonló sztorit.Sőt én is dolgoztam meg régebben kórházban,na ott aztán a mindenki mindenkinek a lyuk sógora volt.A házas nők,csak úgy szerették a dokikkal az unalmas éjszakai műszakban kicsit "kezeltetni" magukat.Tudom azt gondoljátok, hogy ezek kitalált,szaftos regények.Én sem hittem a szememnek amikor Tüncike,ki elvileg dolgos szerető feleség két gyerekes család anya,az éj leple alatt ügyeletben oson be a doki szobájában.Ajaj mennyi ilyet láttam...sőt volt aki nálam is beprobálkozott,nem egy esetben.Sajnos ez a valóság,mindegy éljetek a kis mézes mázas burokban,de nem baj megcsalt papucs férjeknek is majd kinyílik egyszer a szeme.Csak az a baj, többnyire a kékfény című sorozatban látjuk őket viszont.

2020. dec. 19. 11:12
 29/32 anonim ***** válasza:
49%
Hol is van ez a statisztika? Mert semmilyen forrást nem linkeltél be. Ugye tudod, hogy a Nők Lapja magazinból olvasott cikk az nem hiteles forrásnak számít?
2020. dec. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

A nők többségével az a baj, hogy egy anoním oldalon sem képesek őszintének lenni.

Ismeretlenül is védik egymás renoméját.

Mintha valami is megváltozna attól.

Az erkölcseik semmiképpen.

2020. dec. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!