Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A segítségetekre lenne szükség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A segítségetekre lenne szükségem. Szerintetek a harmadik féllel való intim levelezgetés is megcsalásnak számít már?

Figyelt kérdés

Nemrég eljutott hozzám egy beszélgetés, amiben a párom egy nővel irogat messengeren. Abszolút félreérthetetlen a szitu, egyértelműek az üzenetek (szexi cica vagy, vadmacska, szabad kérni még egy képet kevesebb ruhában, csak délelőtt tudok feltűnés nélkül elszabadulni itthonról stb). A beszélgetésből az nem derül ki, hogy szexuális kapcsolat volt-e közöttük, de úgy gondolom az innen csak egy lépés... rettentően fáj, mert én úgy gondoltam, hogy mindent, amit csak tudok, megadok neki (akár materiálisan is). Ami még a dolog pikantériája: nincs fél éve, hogy eljegyeztük egymást... viszont a beszélgetés mostani (kb 2 hetes)

Szóval a véleményetekre lennék kíváncsi: ti kiadnátok az útját?



2020. dec. 29. 07:19
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
92%
Azok szokták a semmin is kiverni a balhét, akik el akarják terelni a figyelmet a saját megcsalásukról, vagy csak szimplàn magukból indulnak ki. Nekem is volt egy exem, aki folyton gyanúsítgatott alaptalanul, aztàn kiderült, hogy ő viszont megcsalt teljesen kimerítve ennek a fogalmát. 🤷🏻‍♀️
2020. dec. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
54%

Szörnyű érzés lehet, hogy a jövőd egy másik nő kezében van.


Mert amint ez a nő belebbenti az "igen"-t, a pasid ugrani fog. Rajta ugyanis már most sem múlik a dolog.


Nekem megalázó lenne.

2020. dec. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
44%
Komolyan mondom hogy SZÁNALMAS hogy az embereknek mennyire nincs önbecsülésük....
2020. dec. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán nem a másik nőn múlik, hanem a kérdezőn. A férfin sem múlik, mert ő valszeg a megcsalás ellenére sem bontaná fel a kapcsolatot szerintem, és tök mindegy, mit mond a nő, már rég túl vagyunk a megcsaláson, ugyanis ott a szándék. Nálam már akkor megszólalna a vészharang, ha a vőlegényem komoly indok nélkül beszélgetne egy ismeretlen nővel.
2020. dec. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
95%

Hali!


Szerintem a megcsalás sokkal rosszabb ha lelkileg történik, mint testileg. Ő valószínű nem szeret igazán, így a helyedben kivágnám mint macskát sz@rni. 35/F

2020. dec. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
15%

Persze, nevezhetjük megcsalásnak.

De ne legyünk már ennyire álszentek, ha mindenki szakítana, akinek a párja egy másik neművel privát beszélget vagy flörtöl (akár munkahelyen, akár neten), kb. az emberek 99 %-a egyedülálló lenne.

Pl. ha látok egy filmben egy jó nőt, és arra gondolok, hogy hú de megbas.znám, ezek szerint már az is megcsalás itt egyesek szerint.

2020. dec. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
95%

Vágd ki a p-csába.

Amúgy férfi vagyok, de ha a csajom ezt csinálná, kirúgnám, hogy a lába nem érné a földet.

2020. dec. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Az intim levelezgetés a megcsalás bizonyos szintje, módja. Viszont a párod a valós megcsalásra is készül. Miért írná, hogy mikor tud elszabadulni otthonról.

Ha egy férfi belekezd ilyen levelezésbe, hiába nem a találkozás a terve eredetileg, idővel már nem lesz neki elég, a végcélja mégis a találkozás lesz.

2020. dec. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
84%

Ilyenkor mindig eltöprengek, hogy mi van a háttérben?


- A pasas annyira jó férfi, hogy a legnagyobb megalázásokat is érdemes elnézni neki, mert ritka kincs

- A csaj annyira gyenge, hogy örül, hogy végre talált egy pasast, akkor sem akarja elveszíteni, ha az a porba alázza, mert másra nem lenne esélye.



Mert ezek mögött a sztorik mögött kivétel nélkül ebből áll valamelyik, az, hogy "szeretem" nagyon kevés érv arra, hogy miért nézi el, hogy a szájába ...rik.

2020. dec. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
93%

szerintem csak simán vágd ki, mert ha egy férfi beszélni kezd, a szerelm4es szíved meg mindenféle kifogást keresni kezd...

"jaj, hát még egy utolsót akartam ismizni, mielőtt elveszlek", "igazad van kicsim, butaságot csináltam, de hidd el nem akartam semmit csak téged szeretlek, ez csak szórakozás volt a napi stressz miatt, tudod az a hülye kollégám egésznap basztat", "rám mászott a csaj én meg szivatni akartam ezért úgy cisnáltam mintha benne lennék, de ki nem állhatom", "tudod jól mennyire nem bízok a nőkben mert átvertek, ezért csináltam melletted is mert még benend sem bíztam annyira, hiába mondtál igent, de ha most azt mondod szeretsz imádsz, akkor megnyugszom és többet nem fogom ezt tenni" folytassam még...?

2020. dec. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!