Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Párkapcsolatban élő FÉRFIAK,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő FÉRFIAK, kihagynátok?

Figyelt kérdés

[link]



Van alibid arra az időre. Ingyen van. Senki és semmi nem zavarna titeket. Nincs betegsége a lánynak. Nem lesz terhes a lány. Nem is mondaná el senkinek.



Ilyen feltételeke mellett, megcsalnád vele a párodat?


2021. jan. 7. 10:34
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
55%
Ezt a csajt én nem hagynám ki.
2021. jan. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
82%
Én nem értem, mi olyan nagy szám ezen a kislányon? Meg egy kep alapján hogy lehet ezt eldönteni?
2021. jan. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:
Elfelejtetten kiírni: A kérdés egészséges, HETERO, férfiakhoz szól.
2021. jan. 7. 16:03
 14/48 anonim ***** válasza:
52%

Jah.


Ronda szláv csaj

[link]

2021. jan. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
8%

Igen.


Minden ilyen esetben, és másmilyenekben is :)

, a valáságban is, a kockázatok vállalásával is megcsaltam a feleségeimet.


És a válásaim sosem a félrelépéseim miatt voltak.

2021. jan. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
58%

az nem erkölcs, ha azért nem teszed meg, mert félsz, hogy kitudódik.

szóval kihagynám.

viszont számomra elég vonzó, szóval nem kizárt, hogy egy magányos órámban kicsit kifantáziálnám magamat.

2021. jan. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
52%

#10 "Felkötőm az asszony haját két coffba, dobok rá egy szemüveget és kész."

copfos-szemüveges beöltözés ide vagy oda, attól még ugyanaz a személyiség, ugyanaz a test, ugyanaz majdnem minden, mint az elmúlt x évben. a más ember jelentette újdonságot és izgalmat meg sem közelíti. (mondom ezt úgy, hogy én sem csalnám meg a páromat, de ettől még vannak az életnek kellemetlen igazságai)

2021. jan. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
78%
#17 aki újdonságot vagy izgalmat keres az ne nősüljön meg vagy váljon el.
2021. jan. 9. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
37%

#18 hát nem sok házas ember lenne, ha ezt megfogadnák. emberi természet, mint olyan, mond valamit?

még egyszer: én sem csalnám meg a párom, mert szimpla szemétség. de ez a "beöltöztetem az asszonyt" dolog kb. olyan, mintha nyaralás helyett azt javasolnád valakinek, hogy kempingezzen a kertjében.

2021. jan. 9. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
79%

Heterokhoz szól a kérdés??

Azért mert valaki nem csalja meg a másikat v ez a kis k*rva nem jon be neki mert neked igen akkor már b*zi??

2021. jan. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!