Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Párkapcsolatban élő FÉRFIAK,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő FÉRFIAK, kihagynátok?

Figyelt kérdés

[link]



Van alibid arra az időre. Ingyen van. Senki és semmi nem zavarna titeket. Nincs betegsége a lánynak. Nem lesz terhes a lány. Nem is mondaná el senkinek.



Ilyen feltételeke mellett, megcsalnád vele a párodat?


2021. jan. 7. 10:34
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
35%

40es


Annyira jo volt ezt olvasni 😍

En is hiszem hogy egyszer en is találok egy ilyen ffit aki igy gondolkodik mint te

Nagyon jo volt olvasni 💕💕

2021. jan. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim válasza:
29%

hivatalosan: persze kihagynám!


valóságban: a tapasztalataim szerint amikor a hormonok beindulnak (meg a véráramlás) akkor SENKIT nem hagysz ki...ennyi.

2021. jan. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
33%
42. Nem mindenkit a lába köze irányít.
2021. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
47%
Majd ha leszel negyven, az asszony meg hátat fordít, átértékeled. Hónapokig szex nélkül él egy házasságba... Tudom, ez veled sosem fordulhat elő... Én is azt hittem anno.
2021. jan. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
33%

Vagy szimplán csak szar vagy az ágyban és melletted utálta meg a szexet a párod.

Nem mindenkivel van így:)

2021. jan. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
50%

37-esnél a pont.

Az életünk rövid, a ziccereket nem szabad kihagyni.

Egyszer voltam hűséges, amikor nagyon szerettem valakit...kidobott, pedig mellette kettő hasonló lehetőségem is lett volna, mint a kérdésben szereplő hölgy.

Azóta megfogadtam, nem hagyok ki semmilyen lehetőséget.


Szóval, a válaszom: igen, hidegvérrel magamévá tenném.

2021. jan. 13. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
9%
Nem, és más normális férfi sem.
2021. jan. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Az örökzöld: biztos sz*r vagy az ágyban, melletted utálta meg a szexet. Hát ja, még jó az élet ezer területén profi vagyok. Sport, műszaki dolgok, tervezés, design, érzelmek, érintések...stb. Biztos zsigerből elcseszek mindent, tuti önző 5 perces gyorstüzelő vagyok. Hát persze, a gyk-n aki tud, azt húzzuk le, alázzuk be. Egyébként hajrá, egy névtelen fórumon bármit lehet, fajsúlyra is kb. annyit ér. A szex is olyan mint egy hegedű: van a hangszer, de kell hozzá egy jó vonó is. Ha egy nő nem szereti a szexet, az nem szereti. Fekszik mint egy darab fa. Nulla aktivitás, nulla izgalom, nulla akció. Nulla orál, nulla előjáték, nulla fantázia. Hát kedvesem, ember legyen a talpán az a férfi, aki egy ilyen nővel jót szexel! Persze mindig a férfiak a hibásak, tudjuk! Egy nő aki szereti a szexet, azt a férfi is észreveszi, sőt motiválja! Mit kezdesz egy ilyen nővel: sosincs kedve hozzá, még akkor sem, ha tökéletes minden. Te aktív vagy, ő csak fekszik. Ha már lekerült az első ruha, lámpa lekapcsol. Orál kizárva. Ő nem nyúl hozzád. stb...stb...
2021. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!