Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akiket megcsalta a barátnője,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket megcsalta a barátnője, azokat újra megcsalta? Honnan tudni, hogy őszinte?

Figyelt kérdés
Persze, ha egy pár maradtak.

2021. jan. 16. 12:24
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
0%
Kigyo paradicsomban Ecat kornyekezte meg
2021. jan. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
0%
.. De rontasba Adamot mar Eva vitte.. ugye ez a resz meg van Bibliabol
2021. jan. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
32%
Teremtes tortenete paradicsombol valo kiuzetes.. tudas almaja amirol nem tudsz nem faj elj naivan.. akkor meg dokaig boldog leszel.. ne akarj mindenrol tudni
2021. jan. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
sokáig
2021. jan. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
8, sehonnan, az idő igazolja ha tényleg megbánta.
2021. jan. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
56%
Én is követtem el hibát. Nem derült ki, magamtól elmondtam. Együtt maradtunk és nem csináltam többet meg. Nem vagyok erre büszke, mielőtt bárki is azt hiszi. Viszont ez is csak egy általánosítás,hogyha valaki 1x csal, csal többször is. Soha többet nem tennék ilyet sem vele, sem mással.
2021. jan. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
31%
Bizalmi kerdesekben Istenbe hiszek.. Lehet ezert sincs parom nem tudok madokba megbízni
2021. jan. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
16os a barátod, mit szólt hozzá? Hogy bízott újra meg benned?
2021. jan. 16. 12:54
 19/40 anonim ***** válasza:

18:

Ezt tőle kellene megkérdezni.. Én is átéltem ezt tőle a kapcsolatunk legelején, én is 1xeri botlason túl tudtam lépni, de nagyon nehéz volt. Azóta már nem vagyunk együtt, de más okból szakítottunk. Az esetem után még 2 évig voltunk együtt.

Belátta valószínűleg, hogy ő is hibás volt ebben, megbeszéltük, mikben kell változtatnunk,és tovább léptünk a témán.

2021. jan. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Legalabb te naiv vagy hid el nagy elony.. az eletbe boldogsaghoz.. Nekem erre kell torekednem mert itt maradok tok egyedul az meg rossz tud am lenni.. Ember egy ido utan megtanulja kezelni kisebb rosszat nagyobb joert elengedni..
2021. jan. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!