Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akiket megcsalta a barátnője,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket megcsalta a barátnője, azokat újra megcsalta? Honnan tudni, hogy őszinte?

Figyelt kérdés
Persze, ha egy pár maradtak.

2021. jan. 16. 12:24
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Csak az én barátnőm semmi ¥lyet nem mondott, amit meg lehet beszélni. Csak azt mondta nem tudja miért tette, meg hülye volt, megbánta stb bla bla. Így szerintem akármikor lehet máskor is "hülye", meg "nem tudja". Nem?
2021. jan. 16. 13:08
 22/40 anonim ***** válasza:
88%
Testi vonzalom.. szeretet ket kulon dolog... de akit szeretek.. hiaba tartom masikat vonzobbnak nala nem dobom oda magam ha van benem tartas akiben ez a kezseg nem fejlodott ki.. az azt csinalja amit a parod nem egyszer
2021. jan. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kb erre számítottam, azt gondolom elengedem, nem tudok megbízni benne
2021. jan. 16. 13:21
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
Adjal neki eselyt ha ugy erzed minden ember valtozhat... de ne legy meglepodve ha maskor is megteszi kozben keres magadnak uj tarsat es utana dobd ki igy gondolkozhat
2021. jan. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Az ilyen no nyugodtan megerdemli hogy nyugodtan csaljad
2021. jan. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Nagy szerelem volt, de nem tudok rá semmit alapozni soha többet. Agyam és szívem kell döntenem és jó döntést aggyal kell hozni. Nincs semmi kézzel fogható fogodzó, hogy honnan tudjam ha becsap vagy ha nem.
2021. jan. 16. 13:32
 27/40 anonim ***** válasza:
Baratsag extrakkal kateggoriaba atsorolando es onnantol tokeletes paros lesztek
2021. jan. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Ő rendes kapcsolatot akarna, mintha semmi nem történt volna. Erre nem vagyok képes
2021. jan. 16. 13:36
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi ideje voltatok együtt és mennyi idősek vagytok? Egyébként én adnék még egy esélyt neki, s majd meglátnának hogy viselkedik de ha tudtok kompromisszumokat kötni és megbeszélitek akkor minden lehetséges! Hiszem bennetek!
2021. jan. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
Azért számít az is hogy elmondja-e magától a másik fél hogy mit tett és miért, meg más az ha lebukik és nem hajlandó beszélni a dologról, a te esetedben én nem erőltetném ezt a dolgot vele. Hlgy bukott le?
2021. jan. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!