Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akiket megcsalta a barátnője,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket megcsalta a barátnője, azokat újra megcsalta? Honnan tudni, hogy őszinte?

Figyelt kérdés
Persze, ha egy pár maradtak.

2021. jan. 16. 12:24
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Gyanakodtam. Láttam egy smst félig, véletlen. Bekamuztam hogy látták a haverjaim azt szepen lassan mindent bevallott,. 4 éve vagyunk egyutt, ő kb evente ketszer-otszor talalkozott ezzel a pasival, azzal a cimszoval hogy a nagyiját látogatja meg szegeden
2021. jan. 16. 13:49
 32/40 A kérdező kommentje:
28F 26N
2021. jan. 16. 13:49
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ezt biztos nem nézném el, hogy éveken át hülyére vesznek. Ki tudja miket nem mondott még el. Ezek után azt se hinném el neki amit kérdez.
2021. jan. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

Férjem előző feleseget megcsalta (gyerek nem született ezert is voltak labilisak).

Megcsalta először 3 év után, majd 5 év után, végül 8 év után is de akkor mar el is vált tőle.


Mi 3 éve vagyunk együtt, 2 gyerek is lett egyből, ossze is hazasodtunk. Nálunk nagy a szerelem, s bízunk egymásban.


Szóval első feleségével együtt maradtak , de minek... o is mondta nekem, hogy az első megcsaláskor válniuk kellett volna de a feleség ragaszkodott, hogy javítsak meg.. 2x is "megjavították", de harmadjára mar nem akarta. Az a vicc, hogy a feleség még akkor is akarta..


Szerintem ha valaki elhiszi, hogy nem csaljak meg többet, az nagyon alulértékeli önmagát. Nagyon önbizalom hiányos. Senki nem érdemli meg, hogy, megcsaljak..


Férjem előtti párom is vegig csalt. Hal Istennek, csak 1 évig voltunk együtt, de fel év után rendszeresen csalt es nem mondta el... amikor szakitottunk sem. Az egyik barátja tálalt ki mindent.. en végig éreztem, szemére is hánytam de mivel nem volt bizonyítékom azt hittem tévedek. Nem tévedtem. Azóta nagyon bízok a megérzéseimben.

2021. jan. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem ha valaki elhiszi, hogy nem csaljak meg többet, az nagyon alulértékeli önmagát. Nagyon önbizalom hiányos. Senki nem érdemli meg, hogy, megcsaljak


Ezt úgy értettem, hogy ne legyen ilyen naiv.

2021. jan. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Én nem ragaszkodom semmihez. Az rég rossz lenne, ha megcsalnak és még én ragaszkodjak. Ő bizonygat. Csak nem bízom bizonyítékok nélkül. Bízonyítékot erre meg nem lehet adni.
2021. jan. 16. 14:28
 37/40 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva, ha érzed, hogy megcsalt ugy történt...

Esetleg keress fel egy barátját aki elmondja. Vagy a srácot, hátha mindent elmond.. Persze ne fenyegesd meg, hogy megvered, csakis higgadtan.

2021. jan. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%

"kb evente ketszer-otszor talalkozott ezzel a pasival"

Hogy fordulhat meg a fejedben, hogy megfog válozni?? Évekig folyamatosan csinálta. Valószínűleg te vagy akit így eltudna viselni sokáig, de annyira nem vonzódik hozzád és nem is szeret. Kételkedés nélkül kidobhatod. Semmi esély h megváltozzon.

2021. jan. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Fajdalom mulik Ahogy a szam enekli Elso pofon a legnagyobb aztan szepen lassan majd megszokod..
2021. jan. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 Lucaszek96 ***** válasza:
100%
Együtt maradtunk mert nem láttam a fától az erdőt, terhes is lett de mivel meg fiatal terhesség megszakítás mellet döntöttünk mindenki a családjából engem utalt utólag kiderült nem is tőlem volt..
2021. jan. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!