Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az egyszeri megcsalást meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyszeri megcsalást meg lehet bocsájtani, ha megbánta az illető, lelkiismeret-furdalása van, és ő maga mondja el? (különben lehet sose derülne ki)

Figyelt kérdés
2021. febr. 14. 09:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
73%

Az egyszeri megcsalás az valójában többszöri, csak azt már nem fogja bevallani. Lelkiismeretfurdalás? Ugyanmár! 😃

Megbocsáthatod, de sosem lesz monogám. Nem ilyen a természete.

2021. febr. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Ezzel csak rámtenné a terhet.
2021. febr. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
84%

Egyetértek 12-vel.


A megcsalás alapból már iszonyat probléma, aki hosszútávú kapcsolatban csal meg, ha még csak egyszer is az meg nem kérdés, egyből kuka.


És a legszarabb érzés a megcsaltnak, ennél roszabb nem történhet egy kapcsolatban

2021. febr. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
88%

M ég ha valaki meg is bocsájt, de a tudatában örökre megmarad. Sokan nem szakítanak emiatt és ennek részükről oka van: félnek a pletykától, anyagi okok, gyerekek vannak, stb.

Hogy én magam megbocsájtanék -e - most nem tudom eldönteni, ahhoz kellene a konkrét helyzet.

Ffi.

2021. febr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Azt is "megbocsájtanám“ ha mással vállalna gyereket. Mit kell ezen megbocsájtani? Ez mind jó dolog.
2021. febr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Gondolt volna rám akkor, mikor megcsalt. Meg aztán az ilyen egyszer megtörtént is bőven elég volna, hogy utána azt se higgyem el, amit kérdez. Akkor meg minek is?
2021. febr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
33%

ha én is hibáztam mert nem törődtem vele, nem adtam elég odafigyelést és ö mondta vagy kérte mégsem tettem akkor mehbocsájtható.

Ha én mindent megtettem amit csak lehet , a maximálisat, és mégis megtette akkor nem. Egyszerű

2021. febr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
85%
#17 De akkor szakítani kéne, nem pedig félreqrni.
2021. febr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
34%
A körülményektől függően hajlanék rá, hogy megbeszéljük, és hogy ha még számítok neki és lát jövőt a kapcsolatunkban, megpróbáljuk. Borzasztó nehéz lenne visszaépíteni a bizalmat, de van rá némi esély, hogy lehet még belőle értékes és működőképes kapcsolat.
2021. febr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
79%
Nem. A hűség, hűtlenség döntés kérdése. Ő így döntött, én meg úgy, hogy fel is út, le is út.
2021. febr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!