Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért feküdt le velem,ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért feküdt le velem,ha semmit sem akar tőlem?

Figyelt kérdés

A cég ahol dolgozom foglalkoztat gyakornokokat. Pár évvel ezelőtt, -idekerült hozzánk egy fiatal lány. Akkoriban én olyan 27 lehettem, ő pedig pár évvel fiatalabb. Nem túl sokkal. Jó kapcsolatot ápultunk részben egymással,-mivel én voltam a műszak vezetője,de nem mondhatnám hogy baráti viszonyt ápoltunk volna mert volt párja végig azidő alatt amíg nálunk dolgozott. Mindig megvolt közöttünk a távolság, mint az összes többi tanulóval, csak alkalomszerűen néha telefonos játékkal versenyeztünk,vagy valami hülyeséggel elütöttük az éppen keletkezett szabad időt. Néha veszekedtünk mint a 20 éves házasok,néha pedig érezni lehetett a tüzet köztünk amit soha egyikünk sem engedett el. Gyakorlatilag oda meg vissza voltam érte, csak a házinyúlra nem lövünk alapon nem kezdtem ki vele,ő sem velem, meg hát nem is szerettem volna egy kapcsolatba belerondítani.


Most már nincs a cégnél, néha néha beszélgetünk pár szót,kimérten. Mint eddig.. de éreztem mindig rajta, ahogy szerintem ő is rajtam hogy belevagyok zúgva.


Volt egy kisebb összejövetel a hétvégén,-excéges dolgozók is voltak,durván olyan 8-an lehettünk. Nem egy kifejezetten nagy buli volt hanem egy dumálgatós este. Kicsit iszogattunk. Azt tudtam hogy sose iszik mert hamar megüti, de egy pohár után enyhén becsiccsentett. Én is többet ittam a kelleténél.

Bennem volt löket rendesen.

Amikor mindenki elment,-valamin összevesztünk és egymásnak estünk mint régebben. Szex lett a vége.. meg az hogy velem aludt az éjszaka. Ez tényleg csak a szexről szólt,de hajnalban amikor újra együtt voltunk az már nem. Akkorra már neki is tisztábbnak kellett lennie,mégsem utasított el...kicsit még pihentünk,reggel meg ugy pattant ki az ágyból mintha bombarobbant volna.


Azt mondta tiszta nagy marhaság ez az egész,-és megsem szabadott volna ennek történnie. Én hajnalban mondtam neki szeretem őt,azt válaszolta hogy ő is szeret engem. Tudatánál kellett már akkor lennie!


Én nem értem ezt a nőt,-ha nem szereti a hapsiját,miért nem hagyja ott? Nem fogom bemószerolni "na megdugtam az asszonyt",mert ugyanúgy én is hibás vagyok.. én viszont érzelmeket táplálok felé. Mondtam neki gondolja át mit szeretne, és elment. Azóta nem akar reagálni se arra ha felhívom se semmire.


Érezhet egyáltalán valamit vagy bűntudata van vagy hagynom kellene?


30F


2021. febr. 24. 09:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Ne foglalkozz vele, tipikus, buta, nő!
2021. febr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
Az ital nem hiszem, hogy kifogás lehetne bármire. Sajnos ha veled járna is megcsinálná ugyanezt mással. Szerintem ha magától nem alakul a dolog az elején kár vele vesződni.
2021. febr. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Sztem megbánta h lefeküdt veled. Mondjuk egy ilyen gerinctelen nőt nem érdemes szeretned, ha ilyen lazán megcsalta veled a párját szted téged nem csalna meg? V tovább megyek, ki tudja hanyadik vagy az alkalmi kalandjai között. Ez a baj a pasikkal, a normális lányok nem kellenek csak a ku,rvák. Aztán meg sír a szájuk. Engedd el, jó volt megkaptad, majd keres ha akar.
2021. febr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Miért ne. Azért
2021. febr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Bakker 3 éve volt!
2021. febr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%
Mindkettőtöket szeret. Tipikus. Ezért kéne poliamórnak lenni, és akkor mehetne a románc.
2021. febr. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem 3 éve volt. 3 éve dolgoztam vele,azóta tartjuk a kapcsolatot részben. Én nem akarok egy lenni a sok közül,-nem tudom hogy másokhoz hogy viszonyul,egyáltalán ezt nem értem hogy lehet 2 emberbe szerelmes, de lehet tényleg jobb lesz ha hagyom. Nem kérhetem amúgy sem azt hogy hagyja ott a hapsiját értem..meg nem is én lennék akkor már.
2021. febr. 24. 11:27
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Ha te lennél a pasija, akkor meg mással feküdne le egy pohár után a hátad mögött. :D Nagy veszteség is az ilyen ember.
2021. febr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
Jesszus dugott veled de pasija van, vagyis egy cafka. Főnyeremény barátnő lenne. Aztán ha elmegy valahova, otthon rágnád a körmöd kivel dug.
2021. febr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kérd meg, hogy föltétlen jelezzen vissza egy héten belül. Mert szereted, várod és vele szeretnél élni...(ilyen a szerelem).

Ha nem jelentkezik, hát felejtsd el...(ilyen a szerelem ?)

Ha összejön, örökké boldogok lehettek együtt..(ilyen a szerelem!)

2021. febr. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!