Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért feküdt le velem,ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért feküdt le velem,ha semmit sem akar tőlem?

Figyelt kérdés

A cég ahol dolgozom foglalkoztat gyakornokokat. Pár évvel ezelőtt, -idekerült hozzánk egy fiatal lány. Akkoriban én olyan 27 lehettem, ő pedig pár évvel fiatalabb. Nem túl sokkal. Jó kapcsolatot ápultunk részben egymással,-mivel én voltam a műszak vezetője,de nem mondhatnám hogy baráti viszonyt ápoltunk volna mert volt párja végig azidő alatt amíg nálunk dolgozott. Mindig megvolt közöttünk a távolság, mint az összes többi tanulóval, csak alkalomszerűen néha telefonos játékkal versenyeztünk,vagy valami hülyeséggel elütöttük az éppen keletkezett szabad időt. Néha veszekedtünk mint a 20 éves házasok,néha pedig érezni lehetett a tüzet köztünk amit soha egyikünk sem engedett el. Gyakorlatilag oda meg vissza voltam érte, csak a házinyúlra nem lövünk alapon nem kezdtem ki vele,ő sem velem, meg hát nem is szerettem volna egy kapcsolatba belerondítani.


Most már nincs a cégnél, néha néha beszélgetünk pár szót,kimérten. Mint eddig.. de éreztem mindig rajta, ahogy szerintem ő is rajtam hogy belevagyok zúgva.


Volt egy kisebb összejövetel a hétvégén,-excéges dolgozók is voltak,durván olyan 8-an lehettünk. Nem egy kifejezetten nagy buli volt hanem egy dumálgatós este. Kicsit iszogattunk. Azt tudtam hogy sose iszik mert hamar megüti, de egy pohár után enyhén becsiccsentett. Én is többet ittam a kelleténél.

Bennem volt löket rendesen.

Amikor mindenki elment,-valamin összevesztünk és egymásnak estünk mint régebben. Szex lett a vége.. meg az hogy velem aludt az éjszaka. Ez tényleg csak a szexről szólt,de hajnalban amikor újra együtt voltunk az már nem. Akkorra már neki is tisztábbnak kellett lennie,mégsem utasított el...kicsit még pihentünk,reggel meg ugy pattant ki az ágyból mintha bombarobbant volna.


Azt mondta tiszta nagy marhaság ez az egész,-és megsem szabadott volna ennek történnie. Én hajnalban mondtam neki szeretem őt,azt válaszolta hogy ő is szeret engem. Tudatánál kellett már akkor lennie!


Én nem értem ezt a nőt,-ha nem szereti a hapsiját,miért nem hagyja ott? Nem fogom bemószerolni "na megdugtam az asszonyt",mert ugyanúgy én is hibás vagyok.. én viszont érzelmeket táplálok felé. Mondtam neki gondolja át mit szeretne, és elment. Azóta nem akar reagálni se arra ha felhívom se semmire.


Érezhet egyáltalán valamit vagy bűntudata van vagy hagynom kellene?


30F


2021. febr. 24. 09:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ezt majd kialakul....
2021. febr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Lofasz a gerinctelen. Beledszeretett, de azt hitte, mar ki van pipalva az eletenek ez a resze.

Nem az eszere hallgatott, az volt. Igazabol teged akar, csak nem ugy tervezte, hogy borit mindent.

Meg barmi lehet.

Eljenek az igazi szenvedelyek!

2021. febr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Akkoriban, amikor még a cégnél volt, neki is voltak "félreérthető" válaszai, amit lehetett akár pozitív visszajelzésnek is érteni. Egyik alkalommal míg nem volt pár hétig mert műtötték,megjegyeztem neki milyen régen láttam. Azt felelte ő is engem, de legalább megfeledkezett egy kicsit mindenről és kikapcsolódott. Azt mondta mindenről nem,mert próbálta,de a kettő nem ugyanaz. Visszakérdeztem mire gondol, de nem felelt. Volt hogy kint dumáltunk a sötétbe ha épp nem volt munka, gyerekkorról, a régi időkről milyen volt az életünk,családról,történetekről. Én eddig sosem mondtam neki korábban hogy szeretem mert előtte én se mutattam neki egyértelműen. Az amit mindig imádtam a mosolya, az hatalmas, meg azt a legörbülő száját alapálláson. Azt érzem baromi tehetetlen vagyok, ezzel a krapekkal dúrván olyan 6 éve együtt lehet. Úgy tudom együtt élnek,albérletben.
2021. febr. 25. 06:58
 14/15 A kérdező kommentje:
Nagyjából egykorú velem a srác, az illetékes lány meg most lesz 24. Nem tudom mit érez, hány emberrel játsza el. Nekem előtte se volt senkim, meg megismerkedésünk után sem. Én már régóta egyedül vagyok. Lehet nekem is túlkellett volna lépjek valakivel.
2021. febr. 25. 07:01
 15/15 anonim ***** válasza:

Hát apám, dugtál egy jót, most nem tudom, sajnáltatod magad vagy dicsekedsz. :D


Inkább felejtsd el és ne a te fejed fájjon egy ilyen szétszórt csaj miatt...

2021. febr. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!