Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerelmes lettem a szeretőmbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a szeretőmbe, de mindenki azt mondja, hogy a gyerekünk miatt maradjak a férjemmel?

Figyelt kérdés

Szerintetek érdemes egy gyerek miatt benne maradni egy házasságban?

28/N



2021. febr. 27. 19:29
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

Ezt a gyereknek családra van szüksége dolgot sem értem. Az olyan jó egy gyereknek ha a szülei nem szeretik egymást, nincs példa mutatas, hogy milyen egy jó házasság?

Nem költöznek össze vele azonnal.

2021. febr. 27. 21:07
 12/38 Alessandro10 ***** válasza:
26%

Akkor lett volna eszed, amikor előbb férjhez mentél, majd amikor gyereket is vállaltatok!

De ha neked a szeretőtartás kifizetődőbb....


A volt feleségem is az első házasságát adta fel értem, majd engem a következőért, meg azóta már a gyerekét is lepasszolta.

Lassan senkije se marad, mert a legújabb pasija is kidobja.

Mit gondolsz, a mostani nagy szerelem örökké fog tartani?

A frászt!

2021. febr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés hogy a szeretőnek kellenél-e, vagy csak dugni vagy jó.
2021. febr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bírod a férjedet, akkor egyértelmű, hogy válj el, de ne csak a szerető miatt.
2021. febr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
74%

Figyelj itt sok b...tlan, megcsalt idióta nő van


NEM, egyértelműen nem éri meg a gyerek miatt.

Csak lelki terror mikor olyat mondanak, hogy a gyerek a fontosabb, vagy a szex....

Jézus milyen agyi szinten tengődik az ilyen. Hidd el, neki nincs rendben a nemi élete.

Nem a gyerek és a szex között választasz, hanem- jogosan!- keresed a magad boldogságát. Háttérbe lehet szorítani de csak keserű, szomorú leszel. És ez nem jó a gyereknek sem.


Egy gyereket nem visel meg a válás, csak azok mondják akik érzelmileg a nullához közlítenek, mert ők nem mernek váltani, vagy mert a szüleik őket használták fegyverként. Tiszta szánalom felnőttként még arról sípolni, hogy apu-anyu milyen gonosz volt, hogy elváltak, hogy fáj....én, én én!!

Ki kell őket szépen hagyni belőle. Elmondani, hogy a szülei ugyanúgy szeretik őt, csak ők már egymást mint csak barátot.


De! Te nőként szerencsésebb helyzetben vagy, így ha tényleg vége a házasságodnak, akkor se tedd a férjed hétvégi apukává. Legyen lehetősége minden nap részt venni a gyerek életében.


Egy életünk van, és biztos te is ismersz jól működő kapcsolatokat vagy boldog embereket akiknek van előző házasságból gyerek.


Kudarc lesz így az életed.

2021. febr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
78%
A válás nem lenne kérdés számomra de a szerető annál inkább. Nem feltétlen fog jól működni,hiszen most csak azt tapasztaljátok meg a másikban ami a jó. Nah de utána jön a büdös zokni széthagyás és a szürke mindennapok egy gyerekkel aki nem az övé...Szval kicsit gondold ezt még át.
2021. febr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
30%
Ilyen kérdést..nálunk egyszer én voltam hasonló helyzetben.Anyu megcsalta apámat,és sokszor úgy festett a dolog,engem is elhagyna,legalábbis én így éreztem.Azt ne akard megtudni mit éreztem akkor..végül anyu szerencsére belátta,és megszakította a kapcsolatot a szeretőjével.A pasasról szépen ki is derültek azóta a dolgok,pl hogy a mostani párját rendszeresen veri stb.Akkor ott úgy èreztem,ha anyu elmegy,én soha többet nem fogom neki elfeledni,akármennyire mondhatta,hogy apáddal megromlott a kapcsolatom stb.A gyereked nevében szólok,NE HAGYD EL A FÉRJEDET! Nálunk is ugyanez volt,az egyetlen problémájuk az volt,hogy egymásra untak és a szürke hétköznapok eluralkodtak.A gyereknek egy örök törés lenne az életébe,remélem ezzel azért tudatában vagy! Ha annyira nem működik a házasság,el kell válni és kész,nem egy utolsó riba*c módjára ilyenekbe keveredni.Itt nem a férjed meg te vagy a fontos,hanem a gyerek.Fel nem fogom egyáltalán ilyen,hogy fordulhat meg egy anya fejében.Azt sose felejtsd el,a szerelem meg a fellángolás elmúlik,de a gyereked mindig ott lenne veled...
2021. febr. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
60%

17. Mekkora kamu vagy :D

jaj apu meg anyu brühühű :D


hogyne. Ha valóban felnőtt fejjel is így látod, csak szánni tudlak.

Valószínűleg irtó szar életed lehet.


Csak az lehet annak, aki azzal érvel, hogy a szerelem meg fellángolás elmúlik, meg úgyis minden kapcsolat lapos lesz. Ilyet nem mond az, akinek jó kapcsolata van.


És lécci állj már a szüleid elé és köszönd meg nekik hogy bár nem egymást szerették mint férfi és nő, de azért együtt maradtak , mert ez a lényeg :)

2021. febr. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 acelsziv ***** válasza:
44%
18: Te meg egy büdös kretén vagy. Nem tudom, hol nőttél fel talán állatok között mert fogalmad nincs egy gyerek lelkivilágáról. Szánalmas gyengeelméjű.
2021. febr. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
86%
Az én szüleim nem váltak el,de ga bármi miatt így döntöttek volna akkor elfogadom. Gyerekként nem lehet megítélni mennyire működik jól egy házasság. A megcsalásnak gyakran nem az az oka,hogy ellaposodik a házasság,súlyosabb ok is állhat a háttérben. Pl az,hogy egyik fél visz a hátán minden terhet,amit egy gyerek nem vesz észre.
2021. febr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!