Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csók érzelmi megcsalás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csók érzelmi megcsalás?

Figyelt kérdés

Most olvastam egy kérdést, hogy kell-e érzelem a csókhoz. És úgy látom, hogy sokszor több kell, mint a puszta szexhez.

De akkor miért bocsájtunk meg egy szimpla csókot (mondjuk nem egy buliban, hanem ha tudjuk, hogy a párunknak tetszett az illető) de egy együttlétet nem.


Nem vagyok egyik oldalon sem, kérdésem csupán érdeklődő :)


Én mondjuk egyiket sem bocsájtanám meg, de számomra is van mély jelentősége a csóknak


2021. márc. 10. 11:06
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

"Csók számomra a szerelem jele,csók nélkül is lehet dugni,de csókkal az már szeretkezés."


Ha nem is szerelem, de erősebb érzelmi kötődés, legalábbis nálam. Mondjuk lehet b.szás közben is csókot váltani, de én nem tenném azzal, aki nem jelent semmit.


Velős megfogalmazás volt, köszi :)

2021. márc. 10. 12:30
 12/17 anonim ***** válasza:
76%

3as vagyok, bóknak veszem, hogy nem lennél a párom, hidd el én se lennék a tiéd :) Más értékrend, más felfogás. Nem állítottam, hogy érzelemmentesen csókolózgatok bárkivel, csak annyit mondtam, hogy nálam a csókhoz nem kell érzelem. Miért is kéne? A vonzalom pont elég ezekhez a dolgokhoz, ezeket meg felesleges érzelmekkel keverni, akkor is ha a tünetek hasonlók.

Azt a felfogást 100% képmutatásnak tartom, hogy ha valaki szerelmes, akkor már alapból nem is vonzódhat fizikailag máshoz. Szerintem igenis vonzódhat, megtetszhet más, főleg hosszú kapcsolatban teljesen normális ha az emberrel szembejön néha a kísértés, a lényeg az, hogy ha elköteleződünk valaki mellett akkor azzal eldöntjük, hogy ezeknek a kísértéseknek nem engedünk, ennyi. Ezért döntés kérdése, ami még mindig sokkal jobb, mint az általad vázolt alternatíva..

Személy szerint örülök, hogy nem mindenki gondolkozik ugyanúgy, veszett unalmas egy világ lenne ha mindenki ugyanúgy állna a dolgokhoz. A pár két tagja értsen egyet és kész, senki másnak nem kell.

2021. márc. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

12. Nem mondtam, hogy szerelemesnek kell lenni, de érzelmek nélkül lehet szexelni, ha pl. csak a kielégülést keresed, de érzelmek nélkül hogy csókolsz meg bárkit?


Senki sem mondta, hogy nem lehet kapcsolatban máshoz vonzódni. Persze hogy lehet, de én továbba is úgy látom, hogy nem döntés és ennyi. Én sosem fogok úgy nem csalni, hogy a páromnak "tartozom ennyivel" és döntök. Már rég rossz, hogy ha olyan kísértés jön, ahol túlságosan erőt kell vennem magamon ahhoz, hogy ne menjek félre. Márpedig ilyen csak akkor jön, ha a harmadik felet már nem egyszer láttam. Ez már azért inkább érzelmi megcsalás is. Kísértés az kb. annyi, hogy megtetszik , és mosolygunk egymásra, csókolom. Lássuk már be, hogy ha valakin agyalunk és már d,nánk, de ellenállunk a kísértésnek, hogy ott azért van bibi.


Szóval azért nem csalok, mert a párom tökéletes számomra. És abban a pillanatban, hogy nem lesz az, elköszönök. (és mielőtt azzal jönnél, hogy nincs tökéletes ember, jelzem: számomra)

2021. márc. 10. 12:59
 14/17 anonim ***** válasza:
26%
Csak pár ökör nő találta itt ki hogy létezik érzelmi megcsalás, pedig NEM. Még a csók sem megcsalás.
2021. márc. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
14- Őszinte részvétem a környezetednek. Először is ökör az édes jó anyukád. Kettő, menj, bizonyára összekaparsz majd olyan, érzelmileg nulla nőt, akivel majd jól ellesztek úgy is, hogy téged nem zavar majd, ha a kedves szájában előtte 5 másik csorgatta a nyálát....
2021. márc. 13. 16:56
 16/17 anonim ***** válasza:
Vagy a spermáját csók után 😂
2021. márc. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Na ezek után egészen biztos, hogy az én kapcsolatomnak annyi :/
2021. márc. 13. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!