Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után, ha a szeretőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után, ha a szeretőd szakít veled, otthon megpróbálod rendezni a kapcsolatod?

Figyelt kérdés
Ha tudod, hogy vége a külső kapcsolatodnak, akkor hogy viselkedsz otthon? Mint eddig, vagy próbálsz újból visszaszeretni a párodba?
2021. márc. 23. 23:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/98 A kérdező kommentje:

El sem hiszem, hogy nő vagy. Komolyan. Egy negyvenes éveiben járó nő fonnyadt?

Hát menj futni

2021. márc. 29. 00:50
 92/98 anonim ***** válasza:
29%
Nem vagyok fonnyadt, de elég sok negyvenes nő az és azért már az én bőröm se olyan, mint pár éve. De mindegy, örülök, ha más a véleményed, én még igazán vonzó 50 év körüli nőt nem láttam. Olyat igen, akire ránéztem és azt mondtam, valaha szép lehetett, de egy 50 éves nő már fonnyadt, akkor is, ha a korához képest jól tartja magát.
2021. márc. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/98 A kérdező kommentje:

92. Szerintem te keserű férfi vagy, mert komolyan, már munkámból kifolyólag is sok nőt ismerek és még így egyik sem beszélt magáról vagy a neméről.


Köszönöm a válaszaidat, kitartás, mást nem tudok mondani, mert ha tényleg nő vagy és egy negyvenest ötvenest lefonnyadtozol. hááát van baj.


Nálam a jó nő harminc-harmincöt felett kezdődik.

2021. márc. 29. 00:58
 94/98 anonim ***** válasza:
52%

#83 vagyok


Úgye úgye kérdező csak ott motoszkál a szerető :-)

Te már nem fogod szeretni a feleséged. Minden megváltozott már,csak Te mindenáron szembe akarsz uszni az árral.

Nem ítéllek el,próbálom minden szemszögből nézni. Vagy kínlódsz évekig vagy merész leszel és teszel magadért.


#88 igaza van.Azért mert 43 éves vagy ne temesd magad #88. Önbizalom tuning...

2021. márc. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/98 A kérdező kommentje:

94. Miből gondolod, hogy ott motoszkál? Ott motoszkál, de én úgy gondolom, hogy idő kérdése és nulla kontakt. Talán

De köszönöm egyébként, hogy segíteni próbálsz

2021. márc. 29. 15:09
 96/98 anonim ***** válasza:
100%
Ha így gondolod, tényleg érdemes a feleségedre koncentrálnod. Nekem nem kéne olyan pasi, aki így gondol rám egy szakítás után.
2021. márc. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/98 A kérdező kommentje:
96. Nem értelek. Hogy gondolok?
2021. márc. 29. 15:57
 98/98 anonim ***** válasza:
52%

Amit meg tud oldani az idő, azért nem érdemes borítani egy házasságot. Én így gondolom.

Voltam hasonló helyzetben, nálam az idő semmit se fog megoldani, nála igen, ezért szerintem is jobb, hogy a feleségét választotta.

2021. márc. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!