Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után, ha a szeretőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után, ha a szeretőd szakít veled, otthon megpróbálod rendezni a kapcsolatod?

Figyelt kérdés
Ha tudod, hogy vége a külső kapcsolatodnak, akkor hogy viselkedsz otthon? Mint eddig, vagy próbálsz újból visszaszeretni a párodba?
2021. márc. 23. 23:21
 81/98 anonim ***** válasza:
100%

Lehet aktív apának is lenni, nem kell mindig csak a hétvégi apákra gondolni.

#77 igen, mérlegelni kell, hogy milyen korú a szerető. Azzal egyetértek, ha egy olyan nő, akit ez a szitu is boldoggá tesz, akkor inkább maradjon a viszony.

2021. márc. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/98 A kérdező kommentje:

csak jut még egy kis boldogság neki mielőtt lehúzzák a rolót


erre reagáltam. Hetven évesen is lehet az ember szerelmes nem a negyvenes éveiben.....

2021. márc. 28. 18:31
 83/98 anonim ***** válasza:
100%

Én is negyvenes vagyok és nő. Igen lehet szerelmes az ember bármikor,de mindenárom szerelmes akarok lenni újra a feleségembe,szinte erőltetve az nem fog menni.

Remélem egyszer én is szerelmes leszek újra,mert igen jó érzés.

2021. márc. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/98 A kérdező kommentje:
Jó, akkor hogy felejtsem el a szeretőmet. Ebben tud valaki segíteni?
2021. márc. 28. 19:35
 85/98 anonim ***** válasza:
79%
Ne, ne felejtsd el. Élvezd az életet!
2021. márc. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/98 anonim ***** válasza:
76%

Te tuti a megcsalt feleség vagy, és az érdekel, a férjed visszaszerethet-e beléd.

Hát csak hogy tudd, nem. Veled marad vagy szánalomból, vagy gyávaságból, de nem téged szeret. Úgy fekhetsz le mindennap mellé, hogy tudhatod, gondolatban vele van. Nem véletlen volt hosszú évekig viszonya vele.

2021. márc. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/98 A kérdező kommentje:

86. Nem nyert, de igen, gondolatban nem pont ott vagyok ahol kéne.


De árulja már el valaki, ha adott egy szituáció, miért olyan nagy bűn, ha megpróbálom a legjobbat kihozni belőle?

Sehol nem írtam éveket

2021. márc. 28. 22:38
 88/98 anonim ***** válasza:
64%

Ha negyvenes a szeretőd, akkor mi a francért nem élvezitek ki a titkos szerelmet?

Persze, nem csak hétvégi apák vannak, de ha a feleség nem járul hozzá, akkor hiába szeretne aktív apuka lenni. Főleg egy sértett, megcsalt feleség, simán benne van a pakliban, hogy csak azért is minimalizálni próbálja majd a láthatásokat.


Hát majd megnézem, mikor 70 évesen szerelmes leszek, hány pasi fogja viszonozni az érzéseimet.:DDD Nekem lehúzzák a rolót hamarosan, 43 vagyok, még pár év és csak egy klimaxos öregasszony leszek. De új családot biztosan nem fogok már alapítani senkivel.

2021. márc. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/98 A kérdező kommentje:

88. Élvezném, de nem tehetem.


Igen, ahogy írod. Sajnos ezer százalék, hogy ellenem hangolná és dugdosná a gyereket.


Hetven évesen hetven éves fogja. Őszintén férfiként mondom, hogy sajnálom ezt a gondolatmenetedet. Ez a nő, akiről írok, szerintem még annyi idősen is jó nő lesz :) De hogy negyvenes éveidben már redőnyt húzz. Te tudod.

Te vagy a 77-es is?

2021. márc. 29. 00:32
 90/98 anonim ***** válasza:
26%
Én vagyok, igen. Mindegy, szerintem nem vonzó egy fonnyadt nő, de nyilván nem nekem kell tetszeni. A férfiak másként öregednek, nekik jobban áll az idő.
2021. márc. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!