Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után, ha a szeretőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után, ha a szeretőd szakít veled, otthon megpróbálod rendezni a kapcsolatod?

Figyelt kérdés
Ha tudod, hogy vége a külső kapcsolatodnak, akkor hogy viselkedsz otthon? Mint eddig, vagy próbálsz újból visszaszeretni a párodba?
2021. márc. 23. 23:21
 31/98 anonim ***** válasza:
100%

Férjként: én elmondanám, ezt teljesen szilárdan állítom (azt most hagyjuk, hogy részben a szörnyű helyzeteket megelőzendő kerüljük nagy ívben a megcsalás gondolatát is, mert ez most nem releváns és nem segít, bár lehet, hogy a két tulajdonság összefügg). Valószínűleg életem legnehezebb beszélgetése lenne, de sehogy máshogy nem látnám értelmét. Ha folytatni akarjuk a házasságot, azért, ha lezárni, akkor pedig azért.

Feleségként: (meg sem kellett most kérdeznem a vonatkozó nőt, mert sokat beszéltünk már ilyenekről elméleti szinten. Nagyon érdekel minket a másik gondolkodása, értékrendje). Úgy gondoljuk mindketten, hogy megérteni mindenképpen megpróbálnánk az okokat, amiket elmond a másik, hogy hogy sikerülne feldolgozni, azt csak az adott helyzetben tudhatnánk. Tudom, hogy a feleségem értékelné az őszinteséget és szüksége is lenne rá ahhoz, hogy értelmezni tudja a helyzetet és a problémákat, amik odáig vezettek, akárhogy is döntene utána.

2021. márc. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/98 anonim ***** válasza:
100%
Még az előzőhöz, hátha segít érteni az álláspontomat: tudom, hogy a te helyzetedben én azzal a tudattal nem bírnék soha megbékélni, hogy ha a feleségem mindent tudna rólam, akkor lehet, hogy nem akarna velem lenni. Nálam itt csömörlik meg a dolog, soha többet nem lennék nyugodt.
2021. márc. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/98 anonim ***** válasza:
100%

Igazából, én először a problémákat beszélném meg amik közöttünk vannak vagy kialakultak. Hiába próbálsz most "jófiú" lenni, ha nem tudsz vele mit felépíteni, mert már mindketten tök mások vagytok. Igazából indulj el előbb ezen a vonalon. Hogy lássátok a hibáitokat, hogy mit kellett volna tenni a kapcsolatotokért.

Az lett volna az ideális ha ezt a szerető előtt megléped.

2021. márc. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/98 A kérdező kommentje:

31. Értem de ha tudnád, hogy a feleséged biztosan nem bocsátaná meg, esetleg lenne gyerek is, akkor is ezt tennéd?

És ha elmondod hogy mondod el, hogy vonzódsz hozzá, de még a másik nőhöz is? Ezt ki bocsájtaná meg?

2021. márc. 24. 12:43
 35/98 A kérdező kommentje:
33. Nem én akartam szeretőt, úgy értem villámcsapásként ért. Eddig minden kísértésnek ellenálltam. Ő nem engedett el
2021. márc. 24. 12:44
 36/98 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a 32-es válaszomat. Nem a rendíthetetlen erkölcsi magaslatom okán ragaszkodnék az őszinteséghez, hanem mert tudom, hogy sehogy máshogy nem menne. Elmondanám, ha biztosan tudnám, hogy megbocsájt, ha fogalmam sem lenne, mint reagál, vagy ha biztosan tudnám, hogy válni fog, akkor is. Összehasonlíthatatlanul rosszabb, ha később derül ki, vagy később mondom el, vagy életem végéig abban a tudatban élek, hogy a feleségem potenciálisan csak azért van még mellettem, mert nem tud valamiről. Ennél többet ér az önbecsülésem.
2021. márc. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/98 anonim ***** válasza:
90%
A házasság nem gyengéknek való. Nincs olyan, hogy "nem én akartam szeretőt, ő nem engedett el". Nincs olyan, hogy "csak akkor mondanám el, ha tudnám, hogy megérti majd". Nincs olyan, hogy "jó, a szeretőm dobott ki, de szerintem amúgy én is befejeztem volna". Olyan van, hogy ÉN ezt vállaltam, ÉN azzal szegtem ezt meg, ÉN vállalom a következményeket, különben nem vagyok semmire való férjként és apaként.
2021. márc. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/98 A kérdező kommentje:

Értem. Valahol igazatok van.

De menteném, még szeretem.

2021. márc. 24. 13:09
 39/98 anonim ***** válasza:
90%
Hát mentsd, legyél vele őszinte és oldjátok meg a problémákat, amik idáig vezettek.
2021. márc. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/98 Barnabas333 ***** válasza:
80%
Én mindig is szerettem, akkor is amikor szeretőm lett 9hónapig. De ez már 6éve és azóta se tudtam vissza hódítani. Ez van, élünk egymás mellett...43f
2021. márc. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!