Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után, ha a szeretőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után, ha a szeretőd szakít veled, otthon megpróbálod rendezni a kapcsolatod?

Figyelt kérdés
Ha tudod, hogy vége a külső kapcsolatodnak, akkor hogy viselkedsz otthon? Mint eddig, vagy próbálsz újból visszaszeretni a párodba?
2021. márc. 23. 23:21
 21/98 anonim ***** válasza:
100%

"35 évnyi öngyűlölő sunnyogás? Szerinted nem lehetséges?"

Minden lehetséges és látom, hogy te erre húzol - akárhányan írják le, hogy nem érdemes - de szerintem ez mindenkihez méltatlan.

Ha csak azért maradsz házasságban, mert nem opció a válás, akkor az egy nagyon nyomorúságos családi élet lesz.

2021. márc. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/98 anonim ***** válasza:
100%

Szokott ide járni egy nagyon elkeseredett nő, a századik kérdést írja ki ugyanarról, hogy őt évek óta csalta/csalja a férje, aki ráadásul véletlenül bukott le és semmi jel nem mutat arra, hogy azóta beszüntette a tevékenységet. Újra és újra megkérdezi, hogy ugye ilyenkor meg lehet menteni a házasságot és lehet még minden rendben? Válaszadók végtelen sora írta már le neki, hogy engedje el a dolgot, de ő csak hajtja a magáét, hogy 'De működhet, nem? Nem??', akármit írnak neki akárhanyadik ugyanilyen kérdéséhez.

Nagyon erősen rá emlékeztetsz.

2021. márc. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/98 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok

Ezek szerint ha férfiként újra megprobalja valaki, feleslegesen udvarol

Szereti a feleséget

Másnál is működött

2021. márc. 24. 09:38
 24/98 anonim ***** válasza:
100%
Te ki vagy a történetben?
2021. márc. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/98 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt tudom ismételni. Ha új, őszinte alapokra építik vissza a kapcsolatot, az ritka, de nagyon becsülendő és időtálló lehet.

Beszélhetsz itt udvarlásról és szeretetről, a nagy helyzet az, hogy a még szerinted sem szörnyű feleséged mellett szeretőt tartottál, majd miután ő szakított veled, most mély kussban visszakúsznál az asszonyhoz. Ez így kicsit kevésbé magasztos, mint a te brandinged. Felnőtt emberként el fogod tudni dönteni, mi fér még bele neked ahhoz, hogy tükörbe tudj nézni, idegenek nem fognak tudni neked gerincet kölcsönözni. Viszont leírhatjuk őszintén, hogy mit gondolunk a helyzetedről, mivel te kérdezted.

Majdnem teljesen kizártnak tartom, hogy erre a sunnyogásra bármit tudnál építeni. A feleséged nem hülye és valószínűleg neked sem az önbecsülésed csúcsát testesíti meg a jelen helyzet, különben nem lennél itt.

2021. márc. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/98 A kérdező kommentje:

25. Igazat szóltál. Nem szörnyű a feleségem, de a házasságom igen... rövid pórázon tart. Nem nőügyekben, mindenhogy.

Igen ő szakított, de én is ezt tettem volna valószínűleg

2021. márc. 24. 11:48
 27/98 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom, mióta vagy házas, de szerintem neked még nem esett le a koncepció lényege.

Házas emberként nem szeretem, mikor bármi kapcsolati problémás kérdésnél azonnal zengi a kórus a kérdezőknek, hogy válj el, hagyd ott, rakd ki még ma, mert ez nem így működik. Ha az oltár előtt komolyan gondoltuk, akkor a házassághoz hozzátartozik, hogy néha rohadt mély gödrökből húzzuk vissza a kapcsolatot kínkeservesen, csakis közösen. Vannak brutális helyzetek, sérelmek, fájdalom, gyász, amit csak akarsz. Akarattal és őszinteséggel a legtöbb mélypontról vissza lehet mászni együtt. Nem minden helyzetben érdemes (eszem ágában nem lenne pl kapcsolati erőszakot foltozgatni), de csak így adsz esélyt az élhető közös jövőre. Na te ezt tagadod meg a feleségedtől azzal, hogy némán visszafanyalodsz rá, miután a másik nő kivágott.

2021. márc. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/98 A kérdező kommentje:
27. Nem vagyok néma, de hülye sem. Szeretem a feleségem, jó barát.
2021. márc. 24. 12:16
 29/98 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted, akármilyen minőségben is, akkor ennél mérhetetlenül többet érdemel tőled.
2021. márc. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/98 A kérdező kommentje:

Te elmondanád, ha tudnád, hogy onnan mindent borít és mindent visz? Te feleségként megértenéd, hogy máshoz járt a férjed egy ideig, mert ott minden nyugodt volt és felszabadult?

Őszintén érdekel a válaszod

2021. márc. 24. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!