Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után, ha a szeretőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után, ha a szeretőd szakít veled, otthon megpróbálod rendezni a kapcsolatod?

Figyelt kérdés
Ha tudod, hogy vége a külső kapcsolatodnak, akkor hogy viselkedsz otthon? Mint eddig, vagy próbálsz újból visszaszeretni a párodba?
2021. márc. 23. 23:21
 51/98 anonim ***** válasza:
100%

Jaj istenem, mikor még a gerinctelen alak mutogat, hogy "és akik úgy járnak félre, hogy...? Bezzeg én erkölcsösebben dugtam félre" Üljél már le és fogj egy tükröt.

Ígyis-úgyis úgy fogsz élni, ahogy az előttem szóló lefestette, mert egy csatornapatkány viselkedési mintáival operálsz. Napok óta itt vergődsz, leírták ezren, hogy mennyire gáz az egész, számolj végre el magaddal önbecsapás helyett.

2021. márc. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/98 anonim ***** válasza:
100%
Ember, komolyan mondom, a tini párkapcsolatok rovatban is necces lenne ez a hisztike és önigazolás, amivel itt pattogsz. Francokat akarnál te bármit rendbehozni az asszonnyal, ha a szeretőd nem penderített volna ki. Hiába lennél hirtelen megtért hősszerelmes (nincs az a retardált nő, akinek ne esne le btw), egy középfos kapcsolatban ezzel csak a döglött lovat patkolod.
2021. márc. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/98 A kérdező kommentje:
50- De akkor a férjed mégiscsak visszaszeretett beléd nem? Vagy csak átmenetileg működött?
2021. márc. 27. 22:03
 54/98 anonim ***** válasza:
100%
Én nem veszem komolyan az ilyen visszaszeretést. Miért nem az elején volt ilyen szerelmes, amikor iszonyat szükségem lett volna rá, hogy érezzem, ő is szerelmes? Ez inkább birtoklási mánia. Átéltem mással is. Hatalmas érzelmek, amíg képben van a rivális, utána meg megint a közöny. Ráadásul ez a bántalmazó kapcsolatok része, mármint a mézeshetek periódus. Szóval nekem ez nem szerelem, nem tudom annak venni. Igen, úgy vergődött, mint egy szerelmes, de mondom, volt rá 10 éve, hogy szerelmes legyen belém, nem tudom komolyan venni. Leállítottam, megkértem, hogy ne zaklasson, azt mondta, teljesen lehűtöm az érzéseit. Igazából nem érdekel, mit érez irántam, én nem érzek már iránta semmit, mást szeretek, szóval így járt. Én nem hazudok se neki, se magamnak. Nem tudunk elválni, ez van. Attól még nem fogom itt tuningolni magam, hogy valami érzést ki tudjak csikarni magamból. Van egy jól működő érdekkapcsolatunk, aztán ennyi.
2021. márc. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/98 anonim ***** válasza:
100%

"Legalább én felvállaltam, hogy egy ideig nem volt szerelem"

De most, na pont most, hogy a másodpunci kivágott, mágikusan visszatért a szikra a kedves nejed iránt :'D

"Margit, most, hogy elzavart a nő, akivel csaltalak, olthatatlan szenvedélyem támadt irántad. Jaj szívem, ne nézz már így, pár dugásra voltam tőle, hogy én is le akarjam zárni. Mostantól együtt lovaglunk a naplementében, de előbb még megkérdezek 38 kedves idegent az interneten, hogy szerintük vissza tudok-e fanyalodni rád. Ne menj sehova"

2021. márc. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/98 anonim ***** válasza:
16%
Ezt a kérdést a feleség írta ki.
2021. márc. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/98 A kérdező kommentje:

54. Köszönöm, hogy őszintén leírtad


55. Nem másodpunci. Én is kitettem volna valószínűleg (ettől függetlenül köszönöm, jót nevettem, mert elképzeltem, hogy együtt lovaglunk a nejemmel a naplementében :)


56. Nem nyert

2021. márc. 27. 22:27
 58/98 A kérdező kommentje:

Árulja már el valaki, és ha azt írtam volna, hogy én fejeztem be a szeretői kapcsolatot akkor mivel lenne másabb? Mert ez következett volna valószínűleg.

Ez lényeges? Én is lezártam volna, mert nem vezetett sehová

2021. márc. 27. 22:28
 59/98 anonim ***** válasza:
100%
Sokat valószínűleg tenyleg nem nyomna a latban, de a jelenlegi erkölcsi laposkúszásodnak azért ad egy kis plusz iróniát a pontos cselekmény (egyik nő elzavarja, másikhoz visszamászik), lássuk be :D
2021. márc. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/98 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy miért nem válsz el inkább? Gyerekek? Lakhatás? A szeretőddel miért nem volt jövőd?
2021. márc. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!