Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után, ha a szeretőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után, ha a szeretőd szakít veled, otthon megpróbálod rendezni a kapcsolatod?

Figyelt kérdés
Ha tudod, hogy vége a külső kapcsolatodnak, akkor hogy viselkedsz otthon? Mint eddig, vagy próbálsz újból visszaszeretni a párodba?
2021. márc. 23. 23:21
 41/98 A kérdező kommentje:

40. Nem igazán értem. Majdnem egy évig volt szeretőd, de közben a feleségedet szeretted? És a feleségedet nem tudtad visszahódítani?

Miért lett szeretőd. 9 hónapig érzelemmentesen jártál félre és közben a nejedre gondoltál?

2021. márc. 27. 18:12
 42/98 anonim ***** válasza:
81%
Nem hiszem el, hogy a megcsaló férj ilyeneket kérdezget. Azt úgyis érzi ilyenkor, hogy vissza tudna-e szeretni vagy sem. Szerintem itt az elhagyott szerető reménykedik abban, hogy igazolást talál a válaszokban arra, hogy a szeretője nem fog visszaszeretni az asszonyba.
2021. márc. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/98 A kérdező kommentje:

42. Különösebben nem érdekel, mit hiszel, nem is ismerlek. Legyek akkor a szerető. Továbbra is érdemi válaszokat várok

(ja és a szeretőmnek nem kell reménykednie, mert nem lesz folytatás így, de ettől függetlenül jóval többet éreztem iránta)

2021. márc. 27. 20:24
 44/98 Barnabas333 ***** válasza:
100%
Kérdező így volt. Lehet azért nem tudtam, mert sejtette de sosem volt. A feleségem terhes volt, és sporttársat kerestem. Találtam egy foglalt nő személyeben aki iszonyúan nyomult rám. És egy idő után beadtam a derekam...
2021. márc. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/98 A kérdező kommentje:

44. akkor neked könnyebb volt, mert akkor is a feleséged szeretted. Nekem vissza kéne szeretnem. ..

6 év alatt sem sikerült rendezned?

2021. márc. 27. 20:38
 46/98 anonim ***** válasza:
100%
Pff mekkora egy f@$z vagy bazdmeg...
2021. márc. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/98 A kérdező kommentje:
46 Miért is?? Mert próbálom rendezni? Vicc, hogy azok akik azt állítják végig szerelmesek voltak, ők rendben vannak, én meg hogy segítséget kérek nem vagyok.
2021. márc. 27. 21:04
 48/98 anonim ***** válasza:
100%
Hát tényleg szánalmas, hogy csak azután akarod otthon szeretni az asszonyt, miután a szeretőd dobott. Meg ez az egész önbecsapás, minek? Nem lenne egyszerűbb a tükörbe nézni és belátni, hogy basszus, már nem érzek iránta semmit, legalábbis nem látom benne a nőt, de mégis a gyerekeim anyja, meg aztán külön-külön csak nyomorognánk, a házat is el kéne adni, az autót se tudnánk fenntartani, a gyerekeket csak rángatnánk ide-oda, hétvégi apa lennék, stb...Így hát elfogadom, hogy ennyi az élet, de nem görcsölök azon, hogy eljátsszam a hősszerelmest, mert ami elmúlt, az elmúlt.
2021. márc. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/98 A kérdező kommentje:

48. És akik úgy járnak félre, hogy közben szeretik a feleségüket? Ők szeretik? Mert én meg ebben nem hiszek. Legalább én felvállaltam, hogy egy ideig nem volt szerelem.

Nem mondom, hogy nem szeretem, csak nem szerelemmel.

Nem görcsölök, de muszáj legalább megpróbálnom. Éljek úgy, ahogy lefestetted?

2021. márc. 27. 21:21
 50/98 anonim ***** válasza:
100%

Abban hiszek, hogy szerethetik szeretettel. Szerelemmel kizárt. Mondjuk azt sem jelenti, hogy a szeretőjükbe szerelmesek.


Megpróbálni a szerelmet? Sikerült valaha valakibe beleszeretned saját döntésed alapján? A szerelem nem így működik, ezt te is tudod jól. A szeretet döntés kérdése, a szerelem nem.

Nincs más választásod. Egy jó kapcsolatot fenntarthatsz a feleségeddel, amiben jó csapat vagytok, még szex is van, de ebből már nem lesz szerelem. Maximum akkor szokott újraébredni az a marha nagy szerelem, ha megjelenik a képben a rivális, na akkor az én férjem is olyan hősszerelmes jeleneteket bírt előadni, mint az azt megelőző 10 évben soha. Én meg csak röhögtem rajta. Vörös rózsacsokrok becsempészve a munkahelyemre, nyálas Youtube videó az életünk képeivel zenei aláfestéssel, elvitt étterembe ő, aki minden alkalommal, amikor én 5 évente egyszer elcipeltem magammal ilyen helyekre, annyit nyavalygott az árakon, hogy az étel is kifordult a számból és sorolhatnám a romantikus szerelmi rohamát, amire 10 évig úgy tűnt, képtelen. De láttam hősszerelmesnek kívülállót is, reszketett a nagy érzelemtől, mást se hallgattam, hogy mennyire imádja a feleségét. Mástól tudtam meg, hogy megcsalta a feleségét, a felesége meg bosszúból visszacsalta. Na szóval van esély még a nagy érzésekre, ha képbe jön a rivális, de én ezekre már nem szoktam vevő lenni.

2021. márc. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!