Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után, ha a szeretőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után, ha a szeretőd szakít veled, otthon megpróbálod rendezni a kapcsolatod?

Figyelt kérdés
Ha tudod, hogy vége a külső kapcsolatodnak, akkor hogy viselkedsz otthon? Mint eddig, vagy próbálsz újból visszaszeretni a párodba?
2021. márc. 23. 23:21
 71/98 anonim ***** válasza:
67%

Így van, mindenki hülye, te vagy helikopter.

Fogalmam sincs, milyen válaszokat vártál, de hogyne, a körülmények áldozata vagy, nem tehetsz róla, hogy ebbe a helyzetbe kerültél és teljesen jogos tovább hazudozni, a gyerekek ugye általában nem látják, ha a szüleik nem boldogok együtt. Hajrá!

2021. márc. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/98 anonim ***** válasza:
73%
Én is nő vagyok, de nem ítéllek el, mert férfiként tényleg elveszted a gyereked, ha a feleséged be akar neked tenni. Amit elítélek az az, hogy magadnak is hazudni akarsz. Minek? Az élet ennyi, törődj bele. Majd ha a gyerek nagyobb lesz, elválsz. De akkor hol lesz már a szeretőd? Én is ebben vagyok nőként. Az én férjem annyiban van jobb helyzetben, hogy én simán benne lennék a közös gyerekfelügyeletben. Csak nem tudjuk megoldani a gyakorlatban, mert nem fog tudni a közelben lakni, vagyis nem biztos, csak albérletbe mehetne, ami nem állandó és a környéken megfizethetetlen. Én se akarom elszakítani a gyerektől őt, úgyhogy marad szépen minden így. De vannak nők, akik bosszút állnak, ezt meg előre nem lehet tudni.
2021. márc. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/98 A kérdező kommentje:
72. köszönöm!
2021. márc. 27. 23:29
 74/98 anonim ***** válasza:
80%

Azért lett harmadik, mert a társ már nem volt elég. És itt nemcsak a szex hiányzott, hanem gondolom a törődés, az újdonság, egy új világ nyílt meg.

Egy háború után az épületek egy részét meghagyták, mai napig láthatóak rajtuk a lövés nyomok. A másik felét lerombolták és új házak állnak.

Mindkettőben lehet lakni, csak az egyiken mindig látni fogod a rombolást.

2021. márc. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/98 anonim ***** válasza:
35%

Ha jó volt a szerető, őt szerezd vissza!

Otthon úgyis sz*** volt már, ha volt szerető.

2021. márc. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/98 anonim ***** válasza:
74%
#75 így van,ha már szerető kellett a feleség mellé,ott nem kerek a házasság,viszony után már nem is lesz. Csak a férjek ezerrel jó pofiznak,tepernek,amit max.egy ideig megy,mert ezt az állapotott nem lehet fent tartani sokáig,mert az alap dolog amiért rossz az állandóan jelen van csak egy darabig "jegelve"van.
2021. márc. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/98 anonim ***** válasza:
80%

Utolsókkal egyet is értenék, de még mindig ott a kérdés: adja fel ezért az apaságát? Heti egyszeri láthatással minden gyerek el fog idegenedni az apjától. Megéri?

Vagy szerezze vissza a szeretőt és élvezzék ki amíg tart - titokban? Bármilyen gerinctelen, megértem, ha valaki a gyereke miatt ezt választja. De a másik oldalon nem mindegy, ki van. Mármint a szerető. Egy fiatal lány, aki még családalapítás előtt áll és amíg évekig reménykedik, elmegy mellette az élet és lemarad a saját családjáról? Vagy egy szintén kiégett házasságban élő gyerekes nő, aki nem marad le semmiről, csak jut még egy kis boldogság neki mielőtt lehúzzák a rolót. Én már nem ítélkezek. De fiatal lányoktól ne vegyük el a saját család lehetőségét és a hitet abban, hogy a házasság szent.

2021. márc. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/98 anonim ***** válasza:
78%

#77 az apaságát?

Ő azt nem mérlegelte amikor szeretőt kereset,ergo csak magát nézte. Rengetteg válás van nem megcsalás miatt is.

2021. márc. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/98 anonim ***** válasza:
65%
Attól még lehet jó apa, hogy más nőt szeret/kíván.
2021. márc. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/98 A kérdező kommentje:

Velem egykorú. Milyen kis boldogság? Negyven felett már roló lehúzás van? Nem tudtam.


Jó apa vagyok, ezt kikérem magamnak

2021. márc. 28. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!