Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férjem exszeretőjét hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem exszeretőjét hogy szüntessem meg?

Figyelt kérdés

Mindösszesen 7 hónapos kapcsolat volt.

Párom mondta el, mert nem bírta már.

Én adtam neki új esélyt, de a volt szerető fel-felbukkan.

Mivel minden levelet látok (megmutatja) így látom, mikor ír, hogy hiányzik, miért így viselkedik stb.

Párom már nem is reagál.

Engem még az elején egyszer megkeresett, és közölte, hogy köztük mély érzések voltak, mert egymást becézgették, milyeneket szeretkeztek, és hogy nyűgnek mondta a házasságunkat.


Hogy tudnám eltüntetni végleg? Mert mindig akkor borít mikor épp rendeződne.

Páromat is látványosan feszélyezi a dolog


2021. márc. 30. 13:16
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/242 anonim ***** válasza:
100%
*bármit
2021. márc. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/242 anonim ***** válasza:
100%

ilyenkor előszeretettel jön az, hogy: már nem alszok együtt a feleségemmel, nincs szex x ideje, nem beszélgetünk, nem főz rám, csak a ház/hitel/gyerek miatt vagyunk együtt, otthon meg asszony meleg vacsorával és frissen mosott ruhával várja haza a férjet, aki egy kis szex és törődés reményében a csillagokat is lehazudta a másik nőnek az égről. Aki volt szerető, az tudja, hogy megy az ilyen.

az első körben az ember bekajálja ezeket a szép szavakat, még meg is sajnálja a férfit, hogy jajj szegénynek milyen rossz sora van. és hidd el, még sok esetben a feleség van egy semmirekellőnek feltűntetve, aki akár már nem is érdekel, hogy a férj mit csinál (mert csak énkem egymás mellett, és biztos, ő is ismerkedik) a férj állítása szerint.

és amikor jön a lebukás, a férj most az asszonynak hazudja le a csillagokat az égről, és ahogy annak a gyanakvása elül, sok esetben ismét megindul egy kis kalandozásra.

2021. márc. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/242 anonim ***** válasza:
100%

és hozzáteszem, egyszer voltam szerető, a férfi 10 éven keresztül zaklatott, még úgy is, hogy SOHA nem reagáltam egyik megkeresésére se. és mi csak pár hónapig voltunk egymás szeretői.

92-es voltam.

2021. márc. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/242 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer én is voltam szerető, a tudtomon kívül 😌


Megismerkedtem egy férfival a neten, aki egyedülállónak mondta magát. Mivel szinte folyton elérhető volt, így nem is fogtam gyanút. A sokadik randi után felvitt a lakására, az egész éjszakát együtt töltöttük, aztán a következőt is... stb. Pár hét után részemről vége lett a dolognak, elköszöntem tőle. Még hetekig ostromolt. Aztán havonta/kéthavonta fel-felbukkant. Obszcén üzenetekben jelezte, hogy ismét vevő lenne arra, amit anno műveltünk az ágyban. Volt, hogy nem válaszoltam, volt hogy erélyesen elküldtem melegebb éghajlatra. Tavaly ismét írt. Nem válaszoltam, viszont rákerestem facebookon a nevére. Mivel a facebook egy ideje már az olyan fotókat is feldobálja, ahol az illető csak meg van jelölve, döbbentem tapasztaltam, hogy meg van jelölve esküvői fotókon, ahol ő a vőlegény. A bökkenő ott van, hogy az esküvő több, mint 10 évvel ezelőtt volt, tehát már jóval azelőtt, hogy velem összejött. Remekül tudta titkolni, ugyanis az asszony otthon volt Debrecenben, ő meg Budapesten bérelt egy lakást. Nem volt nehéz összeraknom a dolgokat így utólag ... a mai napig házasok és ki tudja, miről tud az asszony és miről nem 😌

2021. márc. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/242 anonim ***** válasza:
96%
#94 És akkor most, ha nem fiktívek a helységek, lehet beindítottad egy-két feleség agytekervényeit. 😂
2021. márc. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/242 anonim ***** válasza:
100%
#95 Basszus, erre nem is gondoltam. Nem fiktív, minden valós. Remélem, nem fog emiatt minden Debreceni gyk-s, akinek a férje Budapesten dolgozik, jelenetet rendezni otthon 😂
2021. márc. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/242 anonim ***** válasza:
100%

#96 Legalább írtad volna, hogy áhh, dehogy, fiktívek a nevek 🤣🤣🤣


#95

2021. márc. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/242 anonim ***** válasza:
100%

#96,97

Legalább adtál esélyt az egy újabb asszonykának,hogy megtudja milyen emberrel él.

2021. márc. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/242 anonim ***** válasza:
90%

Persze uj emailcimet lehet csinálni!De az nem jutott eszedbe,hogy a férjednek kéne uj emailcim,a regit meg inaktivalni!??Akkor ha a no nem tudja az uj cimet,irni se tud!

Meg uj teloszamot szerezni,amit nem tud a csaj!Ennyi!

2021. márc. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/242 anonim ***** válasza:
87%

Azt írtad kérdező hogy látod a férjeden hogy szenved. Biztos vagy benne hogy miattad? Nem csak azt sajnálja hogy lebukott? A masik nőt? Azért ha nagyon akarná le tudná állítani azt a nőt, kivéve persze ha az évszázad mániákus elmebetege🙂.

Mekkora égő hogy neked kell " leallítani"

Aztan belegondoltál abba miket mondhatott neki rólad a férjed a hátad mögött? És hogy neki miket ígértethetett hogy most is tapad?


Szerintem bánni fogod hogy időt pazarolsz rá.

2021. márc. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!