Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férjem exszeretőjét hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem exszeretőjét hogy szüntessem meg?

Figyelt kérdés

Mindösszesen 7 hónapos kapcsolat volt.

Párom mondta el, mert nem bírta már.

Én adtam neki új esélyt, de a volt szerető fel-felbukkan.

Mivel minden levelet látok (megmutatja) így látom, mikor ír, hogy hiányzik, miért így viselkedik stb.

Párom már nem is reagál.

Engem még az elején egyszer megkeresett, és közölte, hogy köztük mély érzések voltak, mert egymást becézgették, milyeneket szeretkeztek, és hogy nyűgnek mondta a házasságunkat.


Hogy tudnám eltüntetni végleg? Mert mindig akkor borít mikor épp rendeződne.

Páromat is látványosan feszélyezi a dolog


2021. márc. 30. 13:16
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/242 anonim ***** válasza:
100%
Jaa basszua, mindjárt szegény férj lesz az áldozat. Dugnia kellett 7 hónapon át egy másik nőt 😀😀😀 én már nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek az abszurditáson
2021. márc. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/242 A kérdező kommentje:

Pont azért volt kihasználva, mert mi épp haragban voltunk.Nem voltunk külön meg ilyenek, csak voltak súrlódásaink.

Ez a nő meg jött, és gondolom itta a panaszos szavait.


Egyértelmű, hogy nem hagyom, hogy kihasználjon, de ismerem a férjemet és tudom, hogy neki hét hónap semmit sem jelentett.

Nem védem, csak látom, hogy ő is szenved most, mert velem így feszült a helyzet.


Ha azt a nőt megszerette volna már egy bőrönddel elment volna. Ehhez képest nekem udvarol, nekem akar tetszeni, és látványosan fél, ha fel -felbukkan a nő.


Nem fog vele beszélni, mert elmondta, hogy NEM szeretne vele találkozni SEM. Nos, miért nem akar akkor találkozni? Én megadnám a lehetőséget.

Ha annyira szeretné, élne vele, hogy láthassa.

Szó szerint válaszra sem méltatja. Nagy szerelem

2021. márc. 30. 22:44
 63/242 A kérdező kommentje:

Ugyanazt mint minden pár, ahol az egyik fél szeretőt tart, tartott.


"A közösségi oldalakra tegyetek fel rengeteg közös romantikus összebújós képet, hogy a szerető is lássa, hogy ti "milyen boldogok vagytok" és hogy ő a tiéd :D


Csak hogy fájdítsátok a szívét, ő meg tudni fogja, hogy valami nincs nálatok rendben, ahogy a többi ismerősötöknek is lefog esni."


Ez beválik?

2021. márc. 30. 22:47
 64/242 anonim ***** válasza:
100%

63


Ez a kérdés komoly???

Hát nem te vagy a legélesebb kés a fiókban az tuti.

Szerintem gyereket is csináljatok.

2021. márc. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/242 anonim ***** válasza:
92%

Hú basszus, most nagyon megsajnáltalak. Ugyanígy voltam pár éve. Annyira szerettem, vagy inkább társfüggő voltam, hogy én is megmagyaráztam magamnak mindent, felmentettem minden alól.

Együtt is voltunk még 2 évig mire kiderültek dolgok.... utólag nagyon bánom, hogy, rá pazaroltam még 2 évet.

2021. márc. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/242 A kérdező kommentje:

64. Nem értem miért gonoszkodsz? Mivel írták, hogy a közös képeket látni fogja, gondolom nem rossz ötlet. Nem értem miről beszélsz

Biztos fogja látni a nő is


65. Értem , de én már tudom a dolgot. És éveket nem lehet összehasonlítani hét hónapnyi szex-szel

2021. márc. 30. 22:55
 67/242 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem érted? Ha telerakod a facebookot képekkel szerelmes nyáladzással mindenki tudni fogja mekkora gáz van nálatok.

Ez ilyen kapálózás, szánalmas.

Meg az is amit csinálsz.

2021. márc. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/242 anonim ***** válasza:
100%

65 vagyok. Hát ez az, én is azt hittem, hogy tudok mindent és mindennek vége köztük. Olyan figyelmes volt velem mint még soha utána. Volt nálunk is nagy megbánás meg minden ahogy kell.

Aztán 2 év múlva megkeresett egy másik nő, hogy tudassa, terhes a férjemtől. Akkor is próbálta beadni, hogy nem úgy volt, megbánta, engem szeret, lehet nem is az övé a gyerek... nagyon bánom, hogy nem dobtam ki az első megcsalás után.

2021. márc. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/242 A kérdező kommentje:

Van közös fotónk fent, így is, szóval nem kapálózás. Férj és feleség vagyunk ugyebár.

Nem nyáladzunk, de te hogy fejezed ki az összetartozást?


Egyébiránt szerelmes képekkel hogy mutatnám, hogy gáz van nálunk? Ez érdekes🙄

2021. márc. 30. 23:08
 70/242 anonim ***** válasza:
100%

Én már kétszer voltam szerető.

Mikor kibukott az egyiknél a dolog, elváltak útjaink, mondta, hogy ne haragudjak, de ne folytassuk tovább a dolgot, ő a feleségét szereti és mellette akar maradni. (Hozzáteszem részemről csak a szexről szólt a dolog, semmi többről). Továbbléptem. Eltelt 3 hónap, majd jött egy sms tőle: "Szia. Mi újság veled? Lenne kedved találkozni ismét?"

Én erre azt reagáltam, hogy: Bocsi de van párom.

Igazából nem volt, de nem akartam folytatni a dolgot.

A lényeg a lényeg. Ugyanúgy fogja keresni a szeretőt majd x idő múlva, mikor már valamennyire ismét visszanyerte a bizalmát nálad és nem ellenőrizgeted. Azt csinálsz amit akarsz, a te életed, csak ne legyél már ennyire naív.


A barátnőm példája, ő egy vállalkozó szeretője volt, azzal hitegette, hogy őt szereti, csak a vállalkozást a felesége nevén van, és ha lekoccol, akkor a nő elveszi mindenét.

Mindig azt mondta neki, hogy őt szereti.

A feleség tudott egy idő után már a dologról, sokszor volt olyan, hogy felhívatta a pasival a barátnőmet, hogy mondja azt neki, hogy nemszereti, csak kihasználta. Megtette a pasi, mert az asszony ezt várta.

Reggel 6-kor meg már ott kuncsorgott a barátnőmnél és esedezett a bocsánatáért.

De ha ez még mind semmi nem lenne, a feleség felajánlott a barátnőmnek 1 milliót, csak szálljon le a pasiról :D

Nálam volt a barátnőm és ezt végighallgattam. Még a saját fülemmel is alig akartam elhinni.

2021. márc. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!