Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férjem exszeretőjét hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem exszeretőjét hogy szüntessem meg?

Figyelt kérdés

Mindösszesen 7 hónapos kapcsolat volt.

Párom mondta el, mert nem bírta már.

Én adtam neki új esélyt, de a volt szerető fel-felbukkan.

Mivel minden levelet látok (megmutatja) így látom, mikor ír, hogy hiányzik, miért így viselkedik stb.

Párom már nem is reagál.

Engem még az elején egyszer megkeresett, és közölte, hogy köztük mély érzések voltak, mert egymást becézgették, milyeneket szeretkeztek, és hogy nyűgnek mondta a házasságunkat.


Hogy tudnám eltüntetni végleg? Mert mindig akkor borít mikor épp rendeződne.

Páromat is látványosan feszélyezi a dolog


2021. márc. 30. 13:16
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/242 A kérdező kommentje:

Én tényleg nem értem. Minden egyes ismerősöm, akiről beszéltem szeretőkről (férfiak is!) elmondták, hogy a szeretők csak vérpezsdítés, és mind ki van használva.

Nem értem, miért gondolja bárki, hogy nálunk lettek volna érzések, ha egyszer le lett zárva és mi nem válunk.


Mondja meg valaki miért nem válik tőlem? Közös lakás van egyedül

2021. márc. 30. 22:19
 52/242 anonim ***** válasza:
100%
Mert kényelmes neki
2021. márc. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/242 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, ha ez neked ennyi, legközelebb is megteszi, mert látja hogy veled ezt meg lehet csinálni.

Ha lebukik majd jön, hogy"jaj cica, emlékszel, akkor épp összevesztünk, nem voltunk jó passzban, de tudod, nem jelentett semmit".

Nincs ezzel baj, vannak nyílt kapcsolatok, csak nevén kell nevezni. Ha téged nem zavar, hogy néha másba teszi-hát nem zavar, ennyi.

2021. márc. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/242 anonim ***** válasza:
100%
Csak nehogy jelenlegi is legyen ne csak ex😅
2021. márc. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/242 anonim ***** válasza:
100%

De most akkor mi a probléma?

Téged nem zavar mit csinál még hozzád megy haza. Ahogy írták, ez nyílt házasság. Van ilyen.

2021. márc. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/242 A kérdező kommentje:

52. Mi kényelmes neki?


53. De zavar, de látom, hogy a férjemet is. Melyik része nem tiszta, hogy a nő totál inkorrekt módon kihasználta, hogy rossz passzban voltunk?


Majd még mindjárt kiderül, hogy nem is belém szerelmes, hanem egy hét hónapig tartó entyempentyembe :D


55. Egyáltalán nem nyílt! Egyszeri botlás volt

2021. márc. 30. 22:33
 57/242 anonim ***** válasza:
100%

Az egyszeri botlás nem tart 7 hónapig.

A nő nem tartott fegyvert a fejéhez hogy dugja meg.



Kényelmes hogy van főzve, mosva, dughat, van egy kis naív aki issza szavait, és hülye lenne válni mikor melletted azt csinál amit akar.

2021. márc. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/242 anonim ***** válasza:
100%

"Melyik része nem tiszta, hogy a nő totál inkorrekt módon kihasználta, hogy rossz passzban voltunk?"

Nekem úgy tűnik, te már majd hogy nem sajnálod a férjed amiért megcsalt. Ez már abszurd, de a te dolgod.

2021. márc. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/242 anonim ***** válasza:
100%
De nem egyszeri botlás volt! Ne etesd már magad a hülyeséggel! És nem(csak) a nő hibája, főként a te drága férjedé, mert ő volt házasságban, nem pedig a szerető. A férjednek kellett volna nem a farkával gondolkodnia, hiszen neki volt felesége. De neked hiába mondunk bármit, úgyis hagyod hogy kihasználjon, és újból megtegye.
2021. márc. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/242 anonim ***** válasza:
100%

"Nem hinném, hogy a férjem érzett volna valamit, mivel a hét hónap alatt is simán volt szex itthon is, és ezt is megbeszéltük. Max. hazudozott neki."


Sok ilyen ember van aki hitegeti a szeretőt, sőt a párját le is hordja előtte mindennek :)

Aki ilyenbe belekezd, az vállalja a következményét.


"De hét hónapot hogy tudsz hét hónapnak számítani, miközben nincs napi találkozó? Hét hónapig mi minden nap együtt voltunk. Együtt keltünk, feküdtünk, szexeltünk.? Hmm"


Van a minőségi idő és van a mennyiségi.

Lehet, hogy te több időt töltöttél vele, de nem az volt a minőségi.


"Ha meg szeretné azt a nőt, már válna."

Én ismerek nem egy szeretőt a környezetemben, van az a réteg aki csak hitegetve van, és van az amikor tényleg minden oké, csak a pasi gyáva lépni a feleségtől, még akkor is ha csak egy f-s a kapcsolat.


Most neked azt mondja, hogy ez csak egy botlás volt (jó hosszú rögös út lehetett) :D

Másrészt a semmit 7 hónapig folytatni? Ezek után megkérdezném mit jelent számára a ti kapcsolatotok.


Hogy mit tegyél?

Ugyanazt mint minden pár, ahol az egyik fél szeretőt tart, tartott.

A közösségi oldalakra tegyetek fel rengeteg közös romantikus összebújós képet, hogy a szerető is lássa, hogy ti "milyen boldogok vagytok" és hogy ő a tiéd :D

Csak hogy fájdítsátok a szívét, ő meg tudni fogja, hogy valami nincs nálatok rendben, ahogy a többi ismerősötöknek is lefog esni.

Sokan így csinálják, az ismerőseim is :D

2021. márc. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!