Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férjem exszeretőjét hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem exszeretőjét hogy szüntessem meg?

Figyelt kérdés

Mindösszesen 7 hónapos kapcsolat volt.

Párom mondta el, mert nem bírta már.

Én adtam neki új esélyt, de a volt szerető fel-felbukkan.

Mivel minden levelet látok (megmutatja) így látom, mikor ír, hogy hiányzik, miért így viselkedik stb.

Párom már nem is reagál.

Engem még az elején egyszer megkeresett, és közölte, hogy köztük mély érzések voltak, mert egymást becézgették, milyeneket szeretkeztek, és hogy nyűgnek mondta a házasságunkat.


Hogy tudnám eltüntetni végleg? Mert mindig akkor borít mikor épp rendeződne.

Páromat is látványosan feszélyezi a dolog


2021. márc. 30. 13:16
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/242 anonim ***** válasza:
91%
Másnak is van lakása, de aztán nem nézik el mindenhol, hogy félrekúr. Minek kockáztatna? Tudja, hogy veled bármit megtehet. Lehet megunta azt a nőt, ez lehet. De az is biztos, hogy talál másikat. Azzal is elszórakozik hónapokat miközben az asszony otthon ül és bizonygatja, hogy milyen fasza az házasság. Bár arra nem emlékszem, hogy hogyan is derült ki a viszony
2021. márc. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/242 anonim ***** válasza:
93%
En nem lennék arra büszke hogy a 7 hónapos félredugást " leköröztem " feleségként . Főleg hogy azt írtad nagy gondok nem is voltak csak hullám.
2021. márc. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/242 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyjátok. 😃

Nem érti, mert nem akarja érteni.

Ő egyszer férjhez ment, és kész. Nincs az a félrekefélés sorozat, ami miatt megszabadulna ettől a szr pasitól. Egy "szent" a csaj, mindent elhisz, bevesz. Egészségére. Sok ilyen hülye tyúk van még rajta kívül is.

Egy a lényeg, mi ne legyünk ennyire fsz függők, mint ő.

2021. márc. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/242 anonim ***** válasza:
100%
Haha ez igen, ez szép konklúzió volt😀😀 támogatom. De egyszerűen képtelen vagyok felfogni, hogy valaki hogy lehet ennyire elvakult. Egyszerűen NEM ÉRTEM 😀
2021. márc. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/242 anonim ***** válasza:
86%

Jaj kérdező könyörgöm ne égesd már jobban magad. 7 hónapig nagyon ügyesen és észrevétlenül HAZUDOTT és félrejárt, még csak nem is te jöttél rá, hanem bevallotta (simán lehet, hogy azért mert a szerető közölte, hogy máskülönben kitálal)! Tehát gond nélkül hazudozott és vert át és most teljesen halál komolyan azzal nyugtatod magad, hogy de hát megmutatja a telefonját és amúgy is tudod a kódját és nem is válaszol neki????? :D:D:D Te az évszázad palimadara vagy. Tényleg azt hiszed, hogy ahogy eddig is, úgy ezek után is pontosan ugyanúgy nem fog tudni átverni és nem fogja tudni megoldani, hogy beszéljen az "exszeretővel" vagy épp egy újjal? Ne már bsszus. Talán a nap 24 órájában, minden egyes percben mellette vagy és látod mit csinál?? Persze nyilván. Lazán kitörölhet ezt-azt, amit mondjuk nem akar hogy megláss.


Ahhoz meg külön tudok gratulálni, hogy az első hullámvölgynél 7 hónapos szeretői kapcsolatba menekül és te még körbe is magyarázod, hogy hát csak amiatt volt az egész, mert volt egy kis hullámvölgy. Ja persze, könnyű erre fogni, de akiben megvan a hajlam, az máskor is meg fogja ugyanezt lépni és találni fog indokot és kifogást, hogy miért csinálta ismét meg..


Amúgy meg ha HALVÁNY GŐZÖD NINCS az egészről, annyit tudsz amennyit a férjed elmond és mégis számtalanszor leírtad, hogy "egészen biztos vagyok benne". Biztos vagyok benne, hogy nem voltak érzelmek, biztos vagyok benne, hogy nem a mindennapi dolgokról beszéltek, biztos vagyok benne, hogy így meg hogy úgy. Aztán mégis honnan vagy te ebben olyan biztos?? Sehonnan, csak te szeretsz kapcarongy lenni és muszáj valamivel a kis naiv lelkedet nyugtatni, így olyanokat jelentesz ki biztosra, amikről valójában fogalmad sincs és amiknek általában épp az ellenkezőjük szokott az igaz lenni a sok-sok megcsalásos sztorik beszámolásai alapján. De semmi baj, hitegesd magad és tetszelegj a lábtörlő szerepében, te ennyit érdemelsz, semmivel sem többet.

2021. márc. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/242 anonim ***** válasza:
91%

#134

Nem is fogod megérteni. 😃 Neked van tartásod, önbecsülésed. Nem ájulsz el attól, hogy egy hím azt mondja neked, hogy:"megdugtam a nőt, de csak téged szerettelek közben is, amíg a lyukát tömtem".

Amúgy rafkós a faszi, nagyon is. 😃A feleségétől várja a megoldást, hogy tüntesse el a megunt nőjét. Ehhez kérem már vastag bőr kell legyen a pofáján. Most elképzeltem, ahogyan gondolatban dörzsöli a két tenyerét, hogy na, majd az asszony megoldja ezt is. 👌🤣🤣Ő meg játssza a bűnbánó ártatlanságot.

2021. márc. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/242 A kérdező kommentje:

Nem vagyok F@SZ függő, kik írnak már itt?


És igen, a férjem rendes ember. Mindig udvarias, kedves, előzékeny és most ez jött. Nem ment eddig félre és sokkal érzékenyebb annál, aminek be szeretnétek állítani



Nem vagyok elnyomva, nem vagyok hülye.


Félrement és most én iszom a levét. Nincs cím váltás, mert már ezer éve ua az email címe, minek. Telefonszámot meg persze, azért ne már!!


Inkább írnátok meg, hogy mit kéne mondania a nőnek

Nem fog vele találkozni, mert találkozni SEM akar. tőlem mehetne


Ezt mire fogjátok hogy látni sem akarja?


Nem bocsájtok meg többet!! ezt is tudja!

2021. márc. 31. 18:46
 138/242 anonim ***** válasza:
91%

"Ezt mire fogjátok hogy látni sem akarja?"

Arra, hogy ezt már megunta. De van még millió nő.


"Nem bocsájtok meg többet!! ezt is tudja!"

Haha. 🤣Dehogynem. És ezt ő nagyon is jól tudja. Most sem lett következménye. Legközelebb sem lesz. Te mellette maradsz a 200. nő után is. Akinek ennyire nincs önbecsülése, annak sohasem lesz.

2021. márc. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/242 anonim ***** válasza:
91%
Iszod bizony kérdező, más nő váladékait.
2021. márc. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/242 A kérdező kommentje:

Férjem nem csapodár.


És most ellentmontál magadnak. Egyszer vannak érzései, egyszer meg ugrál ide-oda.

Szóval hét hónapig szerelmes volt, most meg hirtelen elmúlt? :)


Nem bocsájtok meg, ő ezt tudja és eszerint viselkedik is. Fenekem ki van nyalva kb. Mi azóta is szexelünk, ...

2021. márc. 31. 18:58
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!