Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férjem exszeretőjét hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem exszeretőjét hogy szüntessem meg?

Figyelt kérdés

Mindösszesen 7 hónapos kapcsolat volt.

Párom mondta el, mert nem bírta már.

Én adtam neki új esélyt, de a volt szerető fel-felbukkan.

Mivel minden levelet látok (megmutatja) így látom, mikor ír, hogy hiányzik, miért így viselkedik stb.

Párom már nem is reagál.

Engem még az elején egyszer megkeresett, és közölte, hogy köztük mély érzések voltak, mert egymást becézgették, milyeneket szeretkeztek, és hogy nyűgnek mondta a házasságunkat.


Hogy tudnám eltüntetni végleg? Mert mindig akkor borít mikor épp rendeződne.

Páromat is látványosan feszélyezi a dolog


2021. márc. 30. 13:16
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/242 A kérdező kommentje:

Egyébként itt hány átvágott szerető írkál nekem, hogy ilyen hevesen el akarjátok hitetni, hogy egy sima szeretői entyempenytemnél érzések is voltak?

Titeket is átvágtak, és most nézitek, hogy milyen boldogok a feleséggel?


😅

2021. márc. 31. 17:43
 122/242 anonim ***** válasza:
93%

Nem szeretnék soha olyan boldog lenni mint ti.


Nem voltam szerető soha, de balek feleség sem 😅

2021. márc. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/242 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora balek tényleg ez a nő. 😀😀 És még hogy örül is magának, hogy ilyen mélységesen sötét. Szánni való vagy. Szerintem aki ilyen szintű álomvilágban él, azt már kezeltetni kéne. És a legszomorúbb, hogy nem tizenéves vagy, amikor még ezt el lehet nézni
2021. márc. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/242 A kérdező kommentje:

Nem vagyok balek.


Most is csak nevetgéltek, de egyetlen egy ember nem írt még érdekes, hogy jaj én szerető voltam x hónapig és lám én lettem a befutó


Továbbra sem én nyomulok MÁS férjére

2021. márc. 31. 17:53
 125/242 anonim ***** válasza:
100%
De balek vagy, mert hagyod hogy hülyére vegyenek, kúrjanak melletted és még tapsolsz is hozzá, azt bizonygatva, hogy te vagy az ász. Minek neveznéd te ezt?
2021. márc. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/242 A kérdező kommentje:

NEM hagyom, sosem hagytam . Már elmondtam százszor, hogy már le van zárva.

Mit tehetnék még?


Másnál nem voltak még hullámvölgyek?


Mondjuk tíz év után nem fér bele , hanem rögtön kukázod azt aki épp lelkileg könnyen megfogható volt? Nem védem a férjem, de az a nő egészen biztosan csak fényezte.


Nem voltam még szerető, de egészen biztos, hogy ha ilyenkor együtt vannak nem a napi gondokról beszélgettek, csak ment ami ment és közben a nő meg dicsérgette.


Ennyi.

Nem vesz hülyére, mint írtam de ezt is már százszor, bármikor bele tudok nézni telefonjába, mindig jelzi ha a nő felbukkan

Miért jelezné, ha nem félne?


Miért nem neki ír, hogy találkozzanak? Hmm?

2021. márc. 31. 18:04
 127/242 anonim ***** válasza:
95%

Én se szeretnék olyan boldog lenni, mint ti😅

Isten mentsen, hogy valaki engem így szeressen, mint a te férjed, hogy az első problémánàl 7 hónapig tartó kapcsolatba fog...

Egy 3 hétig tartó viszony is èpp olyan gáz lenne a házasságotok szempontjàból, na de ez...

És még mindig nem tudjuk, miért szakítottak valójàban.

Hogy mi a bizonyítèk arra, hogy nem csak szex volt? A 7 hónap, és az, hogy különböző kifogásokkal a férjed azóta se tiltotta le a nőt a két legfontosabb platformról.

Hogy mi a bizonyíték arra, hogy téged szeret?

Az adott szava, ami valljuk be, nem túl hiteles. Nehogy azt hidd, hogy aki hazug, az megvàlogatja, kinek hazudik. Mindenkinek. Neked is.

2021. márc. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/242 anonim ***** válasza:
91%

Volt egyszer egy nagy lumpen kolléganőm.

Az volt az elmélete, hogy mindent le lehet tagadni.

Még azt is ,ha úgy kapnak rajta valakivel ,hogy rajtad fekszik a fickó,mert akkor még mindig lehet azt mondani ,hogy nem történt meg a dolog.

Biztosan van akinek ettől kevesebb is kiveri a biztosítékot,de szerintem te vagy az az ember,aki ezt még gond nélkül bekajálná.

Szerintem szedjél még lesz aki főzzön rád!

2021. márc. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/242 anonim ***** válasza:
88%

Dehogynem vagy balek, ráadásul egy ritka ostoba, naiv, önámító, álomvilágban élő és végtelenül szánalmas balek vagy. És minél többet magyarázkodsz, minél jobban próbálod menteni a menthetetlen és minél jobban fel akarsz vágni, mekkora istencsászár vagy, amiért a férjed melletted maradt, annál jobban bizonyítod a balekságodat.


Mégis mit bizonyít az, hogy nem írtak olyan szeretők, ahol ők lettek a befutók??? De most tök komolyan. Ez semmit nem bizonyít, max annyit, hogy sok hozzád hasonló lábtörlő van, aki mellett nyugodtan félre lehet többször is dugni. Két kezemen sem tudnám megszámolni, hogy ismerősi/baráti/rokoni körben hány olyan megcsalásos sztori van, ahol a kedves férj/barát, miután asszonyka megbocsátott neki, UGYANÚGY FOLYTATTA tovább a szerető tartást, épp csak már kicsit óvatosabb volt, de csak idő kérdése volt mindenhol és a pasi újra másfelé kacsingatott. Aki egyszer megtette, az megfogja még egyszer, te meg itt fényezed ezt a férget, hogy jaj nem voltak érzelmek, jaj engem választott, jaj nekem bókol, jaj így, jaj úgy. Persze bszki, mert most teper, nehogy elveszítse a fix punciját, aki mossa a szaros gatyáit. Hagyjuk már. Most beetet mindennel, ő nem szerette, nem voltak érzései, ő csak téged akar, mindent bejátszik, amit ilyenkor beszoktak. Aztán komolyan elhiszed, hogy majd bevallaná neked, hogy voltak érzései egy 7 hónapos szeretői viszonyban? Pff. :D


Te annyira balek vagy, hogy még azt is lazán bekajálnád, ha azt mondaná, hogy ő valójában nem is akart félredugni, csak valami hang a fejében kényszerítette rá.. :D Vagy ha azzal állna elő, hogy hát mikor találkozott a szeretővel, akkor tök érthetetlen módon valamiért mindig farokkal pont puncijába esett és csak emiatt volt az egész. :D:D


És a legeslegszánalmasabb az egész sztoriban te vagy, aki itt fényezed ezt az alja embert, amiért most fülét-farkát behúzva próbálja elhitetni veled, hogy ő aztán sose többé ilyet nem csinál, minden klisét benyom, amit ilyenkor szokás és még magadat is fényesre nyaltad, mondván téged választott. Hát gratulálok, rólad is minden elárul, hogy te itt tapsikolsz annak, hogy egy pasi a lábtörlőjének használ és gerinctelen módon hazudozva átvert téged hosszú hónapokon át. Gratulálok, ha neked ehhez van gusztusod, De ennyire ne legyél már elszállva magadtól, mert nincs mire, ha annyira szuper lennél meg annyira szuper lenne a házasságotok, akkor soha nem ment volna félre a kedves férjed.

Tudod, van aki évek óta él boldog házasságban, anélkül hogy lábtörlőnek használták volna és megcsalták volna (mint mondjuk én is), aztán nekik nem akkora az arcuk, mint neked.

2021. márc. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/242 A kérdező kommentje:

Nincs nagy arcom. De annak igen, aki most már nem csak hogy nem viszonynak, de kapcsolatnak írja le...!!


Nem tapsikolok, nem tudjátok mit kapott itthon. Pont ezért kérdem én: ha én vagyok a házsártos , ronda, rossz feleség és van egy istennő akivel csak szex meg dicsérgetések, miért is maradt?


Tudom a lakás miatt 🤣


Másnak is van lakása, mehet oda is. Én ugyan nem tartom vissza.


Férjem mivel bizonyíthatná még, hogy megbánta? Nem elég, hogy elmond mindent és nem is reagál neki.


Ti nőként hogy értelmeznétek ezt? Mert ha nekem valaki a könyörgő és értetlen leveleimre nem reagálna, akkor bizony tudnám, hogy nem számítok.


Ilyenek, hogy: hiányzol, és te is tudod, hogy más volt. Meg halandzsák. Nem élhet így a férjem :D Mivel etette? Hogy itthon csak verik?

2021. márc. 31. 18:23
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!