Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi annak az oka hogy sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi annak az oka hogy sok ember nem elég hűséges, vagy miért csinálják, mit éreznek közben?

Figyelt kérdés
Tehát nem csak velem, hanem barátnőimtől is hallom és ismeretlenektől is a panaszokat mi érte őket. Pl ha elmondjuk hogy nekünk rosszul esik ha más lányokat nézeget(meztelen, félmeztelen stb) de sok esetben semmi változás nem történik. Vagy titokban kezdi nézegetni. De közben elhangzanak azok hogy "csak téged nézlek", " gyönyörű vagy", "te vagy a legtökéletesebb" az mind hazugság vagy hogy van ez? Vagy éppen a vitatkozások során míg ki nem derül mi vagyunk a rosszak hogy feltételezük hogy nem tartja be az ígéretét. A mostani páromnak minden nap odaadom magam, ha távol vagyunk akkor is megoldom és próbálkozom hogy ne legyen unalmas velem. Viszont ha otthon egy jó csaj vár rád aki fejben is ott van és mindent megad akkor miért kell mást nézni? A hűséget fogadott nem vakságot meg nem értem..hiszen ha az utcán szembe jön valaki akkor még oké, de ha direkt valaki rá keres bizonyos emberekre, tartalmakra az nem véletlenül történik, eltudja kerülni. De mikor nézelődnek nincs rossz érzésük? Vagy nem gondolnak a párjukra? Hogy neki hogy esne pl? Ha annyira szereti a párját miért csalja meg ha a párja mindent megad?

2021. márc. 30. 18:27
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:
Tehát azzal teszem tönkre a kapcsolatom hogy ugyan azt a csajt láttam 3.szorra és utána is őt csak mást is? Én teszem tönkre mert hittem neki hogy változik 5.re is? Mert a 4.alkalommal azt mondta senki más nem kell neki és nem akar bántani de megtette még 2szer és azután azt éreztem hogy nem vagyok elég jó? Ha ennyire akarod védeni csak azért hogy te bűntudat nélkül élj mond azt. Neked oké hogy hazudoznak neked? Neked oké lenne ha mindig ígérnének valamit és dícsérnének de mást vennél észre?
2021. márc. 30. 20:50
 22/51 A kérdező kommentje:
Ha megcsalnak az is CSAK az én hibám úgy érzem.. Leírtam hogy én a 3.eset utánig semmit nem tettem. Azután is én szaladtam hogy beszéljük át mi baj..arra jutottam hogy mikor a 3.műszakban az egyik közül én nem maradok fent beszélgetni azzal üti el az időt.
2021. márc. 30. 20:55
 23/51 A kérdező kommentje:
Úgy érzem itt engem okoltok csak hogy az én hibám hogy mást nézett. Az én hibám hogy próbáltam jó lenni neki, beszélni vele a dolgokról és nem hagyni hogy vége legyen ez miatt. Senki sem ismer, azt gondoljátok hogy én minden lépéséről számonkérem és kérem a jelszavait mindenhez. Azt kértem tőle ha nem akar már engem vagy mással akar lenni vagy bármi van azt mondja el, én nem marasztalom. Bármit megtudna velem beszélni ezt tudja. Amiről faggatom az a kocsik ( mert szereti), és mivel nem tudom mindennek a működését ezért kérdezek bele mindenbe mi hogy van. Mindig ahogy tudom szeretem és nem hanyagoltam el. Az hogy hárpia vagyok szerintetek mert utálom ha a szemembe hazudnak és átvágnak az sértő, mert szerintetek rendben van.
2021. márc. 30. 21:02
 24/51 anonim ***** válasza:
43%
Nincs annál szánalmasabb amikor azzal mentegetik magukat a férfiak, hogy így vannak összerakva. Szerintem ezzel leredukálják magukat egy primitív állatias szintre. És nem, nem mindegyik ilyen egysejtű, de tény hogy a legtöbb elég alacsony érzelmi intelligenciával rendelkezik.
2021. márc. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
81%
Nem olvasgattam végig mindent, de szerintem nagyon szánalmas amikor idegen nők vannak lementegetve a telefonjára, laptopjára. És nőként undorodva nézek minden olyan hímegyedre, aki a párja mellett bámul más nőket. Elképesztő nagy tiszteletlenség. És attól nem leszel hisztérika, mert zavar.
2021. márc. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm hogy kicsit megnyugtattál. Pontosan ezt érzem én is akik ezt teszik.. De rajtad kívűl mindenki szerint én vagyok a hibás. Elnézni és eltűrni nem fogom. Adok neki teret, de csak megkérdezhetem milyen volt a napja. Vagy már az is túl privát? Sosem csináltam ilyet mert szeretembőt nagyon és tisztelem annyira hogy akkor megmondom neki hogy vége. Ha annyira mást akar nézni azt az elején se mondta el. Nem beszélte meg velem hogy másra vágyik. Szoktunk beszélni hogy éppen miket próbálnánk ki, és ebben megegyeznek a gondolataink. Azt mondta nekem nem érez irántuk semmit nem cserélne le semmi áron.
2021. márc. 30. 21:50
 27/51 A kérdező kommentje:
Plusz elolvastam egy hosszú beszélgetést az oldalon hogy a dérfiak megjátoszották a s8rást akár, és úgy játszották ki a feleséget ahigy csak lehet. Perszeaz is a feleség hibája, meg ő a bűnös hogy neki hogy eshet szarul. Egyszerűen a férfiak ha kell mindent bevetnek..Nem mindegyik ilyen! De nem értem miért kell, mi értelme van?
2021. márc. 30. 21:55
 28/51 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem meg az nagyon szánalmas hogy nők ilyen szinten sárkányok tudnak lenni. Nézni sem szabad már? Ez nem megcsalás, és ha még nem mondtam volna, teljesen szánalmas. Szerencsétlen férfiaknak már semmit sem szabad?!
2021. márc. 31. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:
Miért vagy együtt vele ha ennyire mást akarsz nézni? Ha ennyire nem tudsz elköteletődni azt kell mondani. Mikor másokra vered akkor se fondolsz a párodra CSAK MAGADRA. Azért vagyunk sárkányok mert rosszul esik :D.. Szánalmas az ha valaki csak hazudozik 3s nem vállalja fel és nem akarja megbeszélni és elintézi azzal hogy "ilyenek vagyunk". Az hogy valaki megnézel az utcán vagy rákeresgélsz van különbség. Sokan mikor megcsalnak valakit ugyanazt mondják hogy ilyenek vagyunk meg hazudoznak. Ezt se értettem. Van érthető megcsalás DE nem jogos. Viszont mikor az illető mindent megtesz a másikért ott nem a nő hibás. Szerencsétlen nőket akkor meg nem tisztelitek meg annyira hogy leültök megbeszélni vele? Vagy szerinted szánalmas ha két fél megbeszéli a határaikat, a kapcsolatukat? Ha az a logika hogy amíg nem tudja nem fáj az a szánalmas.
2021. márc. 31. 07:49
 30/51 A kérdező kommentje:
Azok a nők a sárkányok szóval akik nem simogatják meg a buksitogat hozzá meg nem tapsikolnak és fogják be a szájukat ?
2021. márc. 31. 07:53
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!