Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi annak az oka hogy sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi annak az oka hogy sok ember nem elég hűséges, vagy miért csinálják, mit éreznek közben?

Figyelt kérdés
Tehát nem csak velem, hanem barátnőimtől is hallom és ismeretlenektől is a panaszokat mi érte őket. Pl ha elmondjuk hogy nekünk rosszul esik ha más lányokat nézeget(meztelen, félmeztelen stb) de sok esetben semmi változás nem történik. Vagy titokban kezdi nézegetni. De közben elhangzanak azok hogy "csak téged nézlek", " gyönyörű vagy", "te vagy a legtökéletesebb" az mind hazugság vagy hogy van ez? Vagy éppen a vitatkozások során míg ki nem derül mi vagyunk a rosszak hogy feltételezük hogy nem tartja be az ígéretét. A mostani páromnak minden nap odaadom magam, ha távol vagyunk akkor is megoldom és próbálkozom hogy ne legyen unalmas velem. Viszont ha otthon egy jó csaj vár rád aki fejben is ott van és mindent megad akkor miért kell mást nézni? A hűséget fogadott nem vakságot meg nem értem..hiszen ha az utcán szembe jön valaki akkor még oké, de ha direkt valaki rá keres bizonyos emberekre, tartalmakra az nem véletlenül történik, eltudja kerülni. De mikor nézelődnek nincs rossz érzésük? Vagy nem gondolnak a párjukra? Hogy neki hogy esne pl? Ha annyira szereti a párját miért csalja meg ha a párja mindent megad?

2021. márc. 30. 18:27
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
34%
Nem kérdést tettél fel hanem őnigazolást keresel. Olyan vagy mint egy 18 éves.
2021. márc. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 A kérdező kommentje:

A kérdésem

1. Miért kerestek rá bizonyos tartalomra ha van párotok?

Mit éreztek közben vagy utána?

2. Ha a párotok mindent megad nektek minden nap, miért kerestek rá bizonyos tartalomra? Hiányzik valami a kapcsolatból, vagy mi az oka?

+ ha 2. és ha mondja a párotok hogy neki ez nagyon rosszul esik-> akkor miért teszitek? Utána rosszul érzitek magatokat vagy nem?

3.Mikor mást néztek akkor mire gondoltok? A párotok is eszetekbe jut? Vagy hozzá hasonlítjátok..?

2021. márc. 31. 09:04
 33/51 anonim ***** válasza:
25%

1. Mert tetszenek más nők is.

Közben azt érzem, hogy tetszik. Utána semmit.

2. Nem hiányzik semmi, egyszerűen szeretem megnézni azt ami szép. Festmény, kép, táj, kocsik, nők stb.

+ Ha azt modnja a párom, hogy ez rosszul esik neki, megpróbálom meggyőzni, hogy semmi értelme ezen lovagolni. De még ilyennel nem találkoztam, általában együtt nézzük a csajokat a feleségemmel, illetve, mindegyik barátnőmnek helyén volt az önbizalma, sose akadtak fent ilyenen. De valósznűleg nem sokáig lettem volna olyannal, aki ebből problémát csinál. Ennyi erővel én is kiakadhatnék minden romantikus filmre vagy regényre amit olvastok. Plusz, először csak ez jön, hogy ne nézzek más csajokat, aztán az, hogy ne beszéljek más nőkkel, utána ne beszéljek eygáltalán senkivel, hova megyek, mikor jövök, miért nem vagyok otthon, miért nem csinálom ezt +azt. Ezt még jobb csíjárában elfolytani.


3. Azt gondolom, hogy mennyire szép és de megdugnám, ha tehetném. Természetesen nem tenném. Nem jut eszembe sosem hasonlítottam még össze a barátnőimmel/feleségemmel senkit. Ez két teljesen külön téma.

2021. márc. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:
De ezt a másik is tudja hogy ezt gondolod nem hülye senki."Azt gondolom, hogy mennyire szép és de megdugnám, ha tehetném." Ez esik rosszul pl. De ha mondjuk a pároddal minden nap szeretkeznétek, meg valami újat ki találna akkor miért van szűkség arra hogy rákeress más lányokra/ fiúkra? Nem elég szexy már vagy unalmas :(
2021. márc. 31. 09:53
 35/51 tiril ***** válasza:
35%
A kérdező alapjában véve egy lelkileg sérült egyén, plusz valószínűleg jelenleg munkanélküli is és ezért van ideje összekombinálni mindenféle baromságot ahogy fentebb is írták önigazolást keresve.
2021. márc. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
85%
Azért ne hidd el, hogy minden férfi ilyen primitív. Megnézni más nőt, mikor ott a párod, nem illedelmes, normális férfi nem csinál ilyet. Észreveszi az ember, ha szép, jóképű valaki. És nálam ennyi. Nem kezdek el megdugni senkit fejben. És valóban a párom a legszebb nekem.
2021. márc. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
71%

Persze, hogy tudja mindenki, egyértelmű. A különbség csak az, hogy a feleségem egy érett, baromi dögös, vicces, kedves és szexi nő, aki soha nem érezte, hogy kényszeresen meg kell nekem felelnie és soha semmit nem csinált muszájból, kényszerből, hogy nekem jó legyen. Imádjuk egymást, de ha nincs kedve, nem szexel velem, ha fáradt akkor nem főz, ha épp felcsúszott +5 kiló, hát istenem, lefojtjuk még egy esti pizzával. Soha nem fétlékenykedett és ha látta, hogy bámulok egy csajt, akkor csak mosolyogva megkérdezte, hogy a feneke vagy a melle fogott meg ennyire? Ellenben te (ne sértődj meg) egy merő görcs vagy, aki mindent a párjának rendel alá, és mindent a másikért tesz nulla saját akarattal és személyiséggel, legalábbis nekem ez jön le az írásodból, hogy bármit megteszel és bármit meg lehet tenni veled, annyira rettegsz attól, hogy a másik esetleg rápillant vagy csak gondol másra. Ez baromira nem vonzó.


Szoktál nézni romantikus filmeket? Olvasol ilyen regényeket, írásokat, idézeteket? Ha igen miért, hiányzik valami a kapcsolatodból, nem megfelelő a másik, nem ad meg neked mindet a párod? Ugyanaz a kettő. A párom tökéletes nekem, soha nem csaltam meg, de kellenek új impulzusok.


Azt ajánlom, hogy szakíts a barátoddal és járj el terápiára, mert baromi sérült egy lány vagy.

2021. márc. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:
#35 Igen sérült vagyok mert ha mást fejben megdug úgy hogy a második menetet nem szeretné meg mindent megadok akkor persze magamat okolom és bennem keresem a hibát. Munkanélküli vagyok az igaz, mert még tanulok és nem végeztem el azt az iskolát hogy legyen egy jó fizető állásom. Tehát nincs sok időm. Viszont a páromra mindig találok időt akár órákat. De mit kombinálok ? Mi ebben az olyan nagy baj ha szeretném megérteni az okát ha minden meg van miért más?
2021. márc. 31. 10:25
 39/51 A kérdező kommentje:
#37 Nem azért szeretkezem vele mert kötelező! Szeretném, ezért kérdeztem meg többször is tőle hogy még egy menet. Azért veszek új fehérneműt mert kell az új és jól is érzem magam benne, szeretek csinos lenni. Csak azt éreztette nálam ezzel hogy nem elég neki ez se. Vagy én nem vagyok elég. Mert ha jól érzem magam vele, de ez nekem bántó. Kényszerből pedig semmit nem csinálok én se!
2021. márc. 31. 10:31
 40/51 A kérdező kommentje:
#36 jó tudni hogy nem vagyok egyedül itt :). De úgy látszik mi vagyunk a rosszak hogy bánt 3s nem vagyunk ugyanolyanok :/
2021. márc. 31. 10:33
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!