Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi annak az oka hogy sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi annak az oka hogy sok ember nem elég hűséges, vagy miért csinálják, mit éreznek közben?

Figyelt kérdés
Tehát nem csak velem, hanem barátnőimtől is hallom és ismeretlenektől is a panaszokat mi érte őket. Pl ha elmondjuk hogy nekünk rosszul esik ha más lányokat nézeget(meztelen, félmeztelen stb) de sok esetben semmi változás nem történik. Vagy titokban kezdi nézegetni. De közben elhangzanak azok hogy "csak téged nézlek", " gyönyörű vagy", "te vagy a legtökéletesebb" az mind hazugság vagy hogy van ez? Vagy éppen a vitatkozások során míg ki nem derül mi vagyunk a rosszak hogy feltételezük hogy nem tartja be az ígéretét. A mostani páromnak minden nap odaadom magam, ha távol vagyunk akkor is megoldom és próbálkozom hogy ne legyen unalmas velem. Viszont ha otthon egy jó csaj vár rád aki fejben is ott van és mindent megad akkor miért kell mást nézni? A hűséget fogadott nem vakságot meg nem értem..hiszen ha az utcán szembe jön valaki akkor még oké, de ha direkt valaki rá keres bizonyos emberekre, tartalmakra az nem véletlenül történik, eltudja kerülni. De mikor nézelődnek nincs rossz érzésük? Vagy nem gondolnak a párjukra? Hogy neki hogy esne pl? Ha annyira szereti a párját miért csalja meg ha a párja mindent megad?

2021. márc. 30. 18:27
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
56%
Nekem nem úgy tűnik, hogy ezeket magadért teszed. Ha értékesnek tartanád magad, és meg lennél elégedve magaddal minden szempontból, akkor egyrészt nem rugóznál ennyit azon, hogy vajon mit tesz és gondol a másik meg mit "éreztet" hanem élveznéd az egész kacsolatot, másrészt, ha tisztában lennél magaddal, akkor egy percig nem tűrnél el olyat amgad mellett, akivel rosszul érzed magad és szerinted rosszul bánik veled. Ehelyett csúszol-mászol és idegeneknek sírsz.
2021. márc. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:
Boldoggá tesz, azt mutatja felém hogy nagyon szeret. Azért rugózam rajta mert azt mondja nem lesz ilyen és mégis megtette. Minden alkalommal úgy csinált mintha megbánná és nem tudom igaz-e. Ez az egy dolog nagyon zavar. Semmi más! Azért nem érzem hogy jó vagyok neki mert másokat kutat fel mikor kifejezetten kértem és megbeszéltük sokszor ezt a témát.
2021. márc. 31. 10:42
 43/51 anonim ***** válasza:
50%
Akkor viszont nem érzed úgy hogy felesleges hiszti ez csak a részedről? Ha ilyen típusú a srác, akkor olyan mintha az kérnéd tőle, többet ne vegyen levegőt. Miért jó neked az?
2021. márc. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 A kérdező kommentje:
A második meneter azt mondta nem bírná. Azt hogy most az a vágy nincs benne. Tehát hiába akarok másodikat ő nem szeretné. Viszont ha ő utána rákeresget másra az nekem sértő. Vagy ha beszélünk és közben.. Tőlem is azt várjstok hogy ne vegyek levegőt. Vagy áljam a pofonokat :).
2021. márc. 31. 11:51
 45/51 A kérdező kommentje:
Néha nem meri mondani hogy szeretne összebújni vagy higy segítsek neki.. Ezt is beszéltem vele hogy nem kell miért félni. Tudja hogy mindig segítek neki és ha mégis mást választ..akkor ja, úgy jön le hogy ő jobb neki
2021. márc. 31. 11:53
 46/51 anonim ***** válasza:
88%
Senki sem várja, te magad vagy a sorsod kovacsa. Szakíts és keress olyat aki neked megfelel. Nem tudom mi ebben olyan nehéz.
2021. márc. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:
De még mindig nem tudom. Olvastam olyanokat hogy valaki megjátsza a megbánást akár sír is. Szeretnék benne bízni. De többször eljátszotta. Ezért félek mi van ha ő is olyan. De egyeltalán nem úgy ismertem meg! Tehát hogy hogy kéne erről beszélnem vele ha előfordul? Szeretném ezt a kapcsolatot de a szívemnek fáj ha mást választ. Őt szeretem. Ez az egyetlen ok ami miatt úgy érzem hogy baj van. Felmerűl bennem miben hazudik/hazudott még.
2021. márc. 31. 12:00
 48/51 anonim ***** válasza:
76%
Ha ez felmerül benned akkor nulla a bizalom és nem csak ezzel van probléma. Ha azt mondanám, hogy ez van, mindig is fog csajokat nézegetni, nem fog megváltozni, akkor elfogadnád?
2021. márc. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 A kérdező kommentje:
Nulla a bizalom mert hazudott nekem. Nem csak ebben.. Tehát félek megint megteszi. Vagy esetleg másban is fog. Ha szerintetek ez apróság és egy apróság miatt hazudott minden alkalommal akkor mi lesz később? Ez a másik félelmem. Ha úgy történne ahogy mondod akkor elfogadnám hogy az ő és meghoznám a vizonyos lépéseket a kapcsolatunkban.
2021. márc. 31. 12:28
 50/51 anonim ***** válasza:
Neked nincs tudatalattidban sem semmi, Marika.
2022. ápr. 25. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!