Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan, aki azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki azért nem válik, mert nem tudná megbántani a párját?

Figyelt kérdés

Beleszerettél a szeretődbe. Otthon meg vár egy kedves ember, aki jó társ és barát, de ennyi.

Viszont egyszerűen nem tudod hogy mondd meg neki, hogy nem akarod folytatni.

Van itt olyan, aki egyszerűen képtelen a másik szemébe nézni és bevallani, hogy jó ideje mást szeret, mert tudja hogy összetörné.

Maradnátok ezért házasságban?


Olyan írjon, aki hasonló helyzetben van


2021. ápr. 14. 20:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
59%
Nem házasság, de hasonló helyzet. Emberileg szeretem a páromat, de már semennyire nem vonzódom hozzá. A szeretőm az igazi, de vele nem fogunk együtt élni.
2021. ápr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
És a lelkiismereted miatt nem szólsz?
2021. ápr. 14. 20:29
 3/27 Alessandro10 ***** válasza:
90%

Kemény dió! Szerelmes lettél másba, közben otthon van egy normális társad,aki szeret téged és fogalma sincs róla, hogy te nem akarod folytatni vele a kapcsolatot.

Semmi baj, majd egy idő után a következő is így jár, aztán azt követő is...

és így tovább.

Gratulálok!


Nem vagyok kárörvendő, félre ne érts!

Csak velem ugyanezt eljátszották és pontosan ugyanez lett a vége.

2021. ápr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
3. Mit játszottak el? Persze ha nem titok
2021. ápr. 14. 20:46
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz, nagyon nehéz. Én sem tudnék a szemébe nézni hogy bocs de vége...

Remélem lesz aki megosztja veled a tapasztalatait. Kitartás!

2021. ápr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Alessandro10 ***** válasza:
100%

Semmi közöm az életedhez, mi az ami boldoggá tesz.

Nálam azt játszották el, hogy előbb kilépett értem a házasságából, majd tőlem is lelépett egy következőért.

Otthon meg eljátszotta a szerető társat. Úgy váltunk el, ahogy talán még senki : soha egyetlen vita nem volt köztünk, mégis vége lett.

2021. ápr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Értem és sajnálom hogy így alakult. De ettől nem mindenki váltogat. És igazából nem lenne szándék egy másikba egyből beleugrani, csak van, hogy rádöbbensz már nem szereted úgy, mint kéne, akivel vagy. És van, hogy erre egy másik döbbent rá.


Viszont megmondani neki az embertpróbáló

2021. ápr. 14. 21:00
 8/27 Alessandro10 ***** válasza:
100%

Csak tudnám, ha otthon vár egy kedves ember, aki jó társ és barát, akivel gondolom együtt vagy egy jó ideje, akkor miért kell elhagyni egy újabb Olyanért, akivel idővel ugyanez lesz?!

Elmúlik a szerelem és Őt is elhagyod ha újra szerelmes leszel?

Ezek alapján elég nagy rá az esély.


Majd ha téged dobnak ki egyszer, Te is meg fogod érezni amit a másik érez majd akkor, amikor eléállsz és közlöd vele, hogy nincs vele semmi baj, csak már nem akarsz vele maradni....


Hát basszus, nem lennék a helyében!


Részben sajnálom, másrészt örülök neki, ha megszabadul tőled, mert nem érdemled meg a szeretetét!


Ne haragudj, de most így érzem!

2021. ápr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Elfogadom, hogy így érzel, de nem tudok ezzel mit kezdeni.

Gondolod az becsületesebb, ha leélsz valakivel egy életet közben nem szereted úgy, ahogy megérdemelné?


Lehet hogy engem is így elhagynak majd, ki tudja. De nem is szeretném, ha azért maradnának, mert "úgyis elmúlik máshol is"


Nem tudom mi vár rám, csak annyit, hogy ha jönne két év szerelem és engem hagynának a végén ott, akkor is kérném, mert két év szerelem az két év szerelem és nem két év lelkiismeret furdalás.


Nem értelek, miért gondolod, hogy jobb lenne bárkinek. Én biztos vagyok benne, hogy a párom sem szeretné ezt, viszont mégis nehéz, gyomorforgatóan nehéz elmondani neki.

2021. ápr. 14. 21:06
 10/27 Alessandro10 ***** válasza:
68%

Tudom mennyire nehéz! Nem is bántalak érte! Csak tudod,én ugyanúgy a másik oldalon voltam, mint most a jelenlegi párod.

Persze a szerelem mindent felülír és nem véletlenül van rengeteg megválaszolatlan kérdés vele kapcsolatban. Évezredek óta nem tudják a tudósok sem megállapítani az okát, egyszerűen jön és mindent borít.


Remélem az új pároddal is boldog leszel!


De többé ne legyél házas, mert így semmi értelme!

2021. ápr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!