Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan, aki azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki azért nem válik, mert nem tudná megbántani a párját?

Figyelt kérdés

Beleszerettél a szeretődbe. Otthon meg vár egy kedves ember, aki jó társ és barát, de ennyi.

Viszont egyszerűen nem tudod hogy mondd meg neki, hogy nem akarod folytatni.

Van itt olyan, aki egyszerűen képtelen a másik szemébe nézni és bevallani, hogy jó ideje mást szeret, mert tudja hogy összetörné.

Maradnátok ezért házasságban?


Olyan írjon, aki hasonló helyzetben van


2021. ápr. 14. 20:20
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
10/Köszönöm, hogy nem bántasz, és igazad is van.
2021. ápr. 14. 21:17
 12/27 Alessandro10 ***** válasza:
93%

Valami másra vágysz, valami újra, vagy a párodtól nem kapsz meg valamit, ami hiányzik.

Valamiért Őt is szeretted egykor.


Valahol nagyon elrontottátok a kapcsolatot, ha nem beszéltetek egymással az érzéseitekről és hagytátok kialudni a lángot és ellaposodni a kapcsolatot!

Ha végiggondolod kettőtök közös életét és tisztában vagy vele miért mondtad ki a boldogító igent, talán meg fogod találni a választ.

2021. ápr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
9%
Én nem agyalnék ezen ennyit. Megfelelő szerető kell és a kapcsolat megjavul.
2021. ápr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
78%

Inkább csak a bizonytalanságtól félek, hogy mi lesz utána, nem a páromat akarom óvni annyira a helyzettől. Lesznek következményei, ha elválunk. Többségben vannak a rossz élmények már sajnos a kapcsolatunkban, ugyanakkor el kell búcsúznom a reménytől is, amit az a pár kellemesen töltött óra nyújtott. Nekem másra van igényem, mint neki, és ezeket képtelenek vagyunk összeegyeztetni. Egyre inkább elmérgesedik a helyzet, a feszültséget ő is érzi, fizikailag rosszul van. Nem tudja, mitől.


A szerető szintén ingoványos talaj, nem arról van szó, hogy egyik kapcsolatból a másikba ugranék. Nem vár rám senki, és ezt nem is várhatom el.


Próbálom vízionálni, előkészíteni az új életem, aztán, ha készen állok, muszáj lesz színt vallanom. Ezt már eldöntöttem.


Rossz, mert amikor együtt tölthetnénk egy kis időt, igyekszem kellemes társaság lenni, hogy a párom is jól érezze magát, de valahogy nem jön össze, mintha két külön dimenzióban léteznénk.


Nagyon sokáig rajongtam érte, sokat alkalmazkodtam hozzá, ő viszont sose tartotta be a "játékszabályokat", amiket felállítottunk. Haragszom rá is, és magamra is, amiért évekig eltűrtem ezt.


Gondold végig a forgatókönyvet, mi történhet, ha borítod otthon a bilit. Milyen kérdésekre számíthatsz, milyen válaszokat adsz rá, milyen viselkedést provokál ez majd a párodból, és hogy hogyan lehet a lehető legkevesebb sérülést okozva és szerezve kiszállni ebből a kapcsolatból.


Biztos, hogy megrendítő lesz, lehet, hogy egy megtört, gyenge ember áll majd előtted, vagy éppen úgy kikel magából, olyan feldúlt lesz, amilyennek még sosem láttad, gyalázni és vagdalkozni fog, és tulajdonképpen részben igaza is lesz. De azt is tudnod kell, hogy nem egyedül te tehetsz róla. Egy ilyen labilis kapcsolatban, ahol már igénnyé válik egy másik ember szerelme, az nagyon kiüresedett valamiért. A párod ezt nem vette észre, vagy ha igen, nem vette annyira komolyan, hogy beszélgessetek róla.


Pszichológust érdemes lehet felkeresned, akivel átbeszélhetnéd a szakítással kapcsolatos félelmeidet.

2021. ápr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
14# Köszönöm szépen, ez igen őszinte volt
2021. ápr. 14. 23:14
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalt, halálosan szerelmes terhes feleség voltam, s a férjemben nem volt annyi gerinc, hogy elém álljon. Pont azért amiért te. Nem volt jó megoldás sem neki, sem nekem. Inkább fájjon az igazság, mint megöljön a hazugság. Mert én ott akkor 6 éve meghaltam. Vallott volna színt nem ilyen lenne az életem. Szóval ha ennyire tiszteld a párodat, tiszteld meg azzal, hogy őszinte vagy.
2021. ápr. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolod az becsületesebb, ha leélsz valakivel egy életet közben nem szereted úgy, ahogy megérdemelné?"


Nem, kérdező, az a becsületes, ha nem alakult át a szerelem szeretetté, akkor otthagyod mielőtt megcsalnád. Fogadjunk, hogy ez a megoldás eszedbe sem jutott?

2021. ápr. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Nem, kérdező, az a becsületes, ha nem alakult át a szerelem szeretetté, akkor otthagyod mielőtt megcsalnád.


Hogyne alakult volna át? Erről beszélek. De neked ez lehet elég, nekem sajnos nem mikor hosszú ideje szenvedélymentes az élet. Kérlek ne akard megmondani, hogy ez a normális, mert lehet nálad igen, de legtöbbünknél nem.


16Sajnálom és igazad van.

2021. ápr. 15. 11:46
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
16nak igaza van,legyél olyan bátor és lépjél,biztos fájni fog neki,de nem annyira,mintha végig hazugságban élne.Legyen ő is boldog valaki mással,ha veled nem megy.Ne légy önző.
2021. ápr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Alessandro10 ***** válasza:
61%

Azt írtad, beleszerettél a szeretődbe.

Na itt a baj!

Itt a baj, mert komoly kommunikációs hibát követtetek el, ha szerető lett a vége!

Nem lett volna szabad idáig eljutnotok!

2021. ápr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!