Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan, aki azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki azért nem válik, mert nem tudná megbántani a párját?

Figyelt kérdés

Beleszerettél a szeretődbe. Otthon meg vár egy kedves ember, aki jó társ és barát, de ennyi.

Viszont egyszerűen nem tudod hogy mondd meg neki, hogy nem akarod folytatni.

Van itt olyan, aki egyszerűen képtelen a másik szemébe nézni és bevallani, hogy jó ideje mást szeret, mert tudja hogy összetörné.

Maradnátok ezért házasságban?


Olyan írjon, aki hasonló helyzetben van


2021. ápr. 14. 20:20
1 2 3
 21/27 Szöszi a róka válasza:
100%
Heló! Bizonyára azért szerettél bele másba mivel hogy az elozot nem szeretted igazán. Itt lényegében meg is kapod a választ. Inkább légy egyedül boldog mint hogy más melett boldogtalan egész életed végéig.
2021. ápr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek

Igen, elé állok és elmondom


Igazatok van

2021. ápr. 15. 16:24
 23/27 anonim ***** válasza:
36%
Nemondd el!!!!
2021. ápr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
29%
A szerelem hamar elmúlik azt ne felejtsd el!
2021. ápr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
36%
18 Ha igazán szereted és szerelemmel szeretted régen, akkor még kívánod illetve nem akarod megbántani és inkább elhagyod. Ha megcsaltad, nem szereted, hiába állítasz mást. Azt sem tudod, mi a szeretet, de a szerelmet is a szexuális fellángolással kevered.
2021. ápr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

25/ Örülök, hogy helyettem is tudod, hogy mit érzek.

Csodálkoztam is, hogy eddig normális válaszokat kaptam, de már vártam egy támadót. Könyveld el, hogy te tökéletes vagy, én meg nem.

További szép estét

2021. ápr. 15. 20:06
 27/27 anonim ***** válasza:
36%
Neked is. Majd ugyanezt mondd neki is amikor elé állsz, hogy csalod.
2021. ápr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!