Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Minden hűtlen férfi szemétláda?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden hűtlen férfi szemétláda?

Figyelt kérdés
Lehet felmentés a tette alól? Vagy ha már megcsalta a párját örökre egy hazug, gerinctelen alak lesz?
2021. ápr. 15. 21:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
13%

Én nem tartom annak abban az esetben, ha gyerek is van. Egy férfi válás esetén vesztes a gyerekét illetően. A hétvégi apasággal a gyerekét elvesztette, aki mást mond, az hazudik.

Nő vagyok és anya.

2021. ápr. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
83%

21!

A férjnek akkor kellett volna a gyerekeire gondolnia, mikor éppen egy másik nő alatt feküdt. Ha szeretem a gyerekeimet, akkor nem hozom olyan helyzetbe az anyjukat, ami miatt ilyen radikális lépésre kell hogy elszánja magát. Leülök vele, megbeszélem hogy nem mennek így a dolgok és elválok tőle. Még mindig 1000x jobb, mint a megcsalás.

2021. ápr. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
32%

Tehát egy férj már soha nem lehet szerelmes, mert tulajdona egy nőnek.

Vagy lehet szerelmes, de akkor a gyerekeiről mondjon le, azért heti egyszer láthatja majd őket X órára.

2021. ápr. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 A kérdező kommentje:

22 Pont erre célzott 21...

Nem mindig megtérülő a válás

2021. ápr. 15. 23:55
 25/74 anonim ***** válasza:
93%
"Inkább arra voltam kíváncsi, hogy emberként is elítélendő ?" De ezt hogy emberként, hogy érted? Mint apa, mint barát, mint kolléga, mint...? Vagy hogy?
2021. ápr. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:
46%

Mindennek oka van.


Az, hogy valaki "szemétláda" nem fedi le közel sem az összeset.

2021. ápr. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 A kérdező kommentje:

25

Pont így

2021. ápr. 16. 00:47
 28/74 anonim ***** válasza:
83%
Hát, ha úgy kérdezed, hogy férfi, akkor igen. Férfiként szemétláda. Tehát nőként gerinctelennek tartanám igen. De ismertem olyat, aki más aspektusból meg jó ember volt. Anyjának odaadó gyereke, gyerekének fantasztikus apja, a leghűségesebb és legönzetlenebb barát. Szóval, ja, társnak alkalmatlan, férfiként megbukott, más területen nem rossz ember. A társadalom viszont jobban elítél egy ilyen embert, mint, aki bármely más területen teljesít alul.
2021. ápr. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:
79%

24!

Ja, mert a feleséged és a gyereked képébe hazudni sokkal megtérülőbb, igaz?

2021. ápr. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 A kérdező kommentje:

Gyerek képébe?

Higgadj már le

Vagy normál hangnemben kommunikálj, vagy sehogy

Az élet nem fekete - fehér

De gyereket idekeverni...

2021. ápr. 16. 01:31
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!