Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a vélemény erről a helyzetről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélemény erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

A barátom előttem kapcsolatban volt egy nővel, akivel nem akarták felvállalni egymást, mert idősebb jóval mint a barátom, de mindkettőnek megfelelt a kapcsolat abban a formában, tehát nem verték át egymást. A barátom emellett pedig folyamatosan társkeresőzött és kereste azt a nőt, akivel összeköltözhet, nyíltan, ami szintén nem zavarta a nőt, gondolom találkoztak akkor is titkon, amikor a barátomnak épp volt nyilvánosan felvállalt barátnője.

Sajnos én belecsöppentem ebbe, nem tudtam, hogy neki van egy ilyen titkos stabil háttere és az az érzésem, hogy mikor elkezdtük a kapcsolatot, nem volt teljesen őszinte velem. Mondhatni ez azért is furcsa, mert ő harcolt a kapcsolatunkért és ő akarta az egészet, hogy bemutasson minden haverének , stb , családtagoknak.

Mire kellettem én ?

Nagyon átverve érzem magam



2021. ápr. 17. 18:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle,hogy amikor összejöttetek,akkor is tartotta-e a kapcsolatot ezzel a nővel. Vagy ezt csak bemagyarázod magadnak. Ha beigazolódik és nem fogsz tudni megbízni benne (ami érthető is) akkor jobb kilépni ebből az egészből.
2021. ápr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mindent tagad sajnos
2021. ápr. 17. 18:27
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Azzal a nővel már biztosan teljesen lezárta és nem tartják a kapcsolatot titokban? Ez a része nekem nem tiszta a leírásodból. Vagy ha igen, akkor mivel kapcsolatban érzed, hogy nem vol őszinte veled?
2021. ápr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
És mi van ha igazat mond? Attól,hogy régen ismerkedett más mellett,nem feltétlen igaz a ti kapcsolatotokra is. Vagy vannak gyanús jelek? Úgy érzed titkol valamit? Kimaradozás, gyanús telefonálgatások.. telefon rejtegetése?
2021. ápr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Tárd elé a kezedben levő bizonyítékaidat és kérdezd meg, hogy ezeket miért tagadja. Valóban hitelesek a bizonyítékaid? Nem túlgondolsz valamit, amit ő joggal tagad?

Ha nem tudsz benne megbízni, ha tovább is kételyek gyötörnek, akkor ne raboljátok egymás drága idejét.

2021. ápr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom, ha lezárták a kapcsolatot, a dolgot nehezíti, hogy kollégák.

Ha nekik megfelelt titokban találkozni, akkor miért vetettek volna véget?

Nem látom az okát

Plusz, hogy mikor nincs barátnője, van kihez feljárjon, ha akar

Konkrét bizonyítékom nincs honnan lenne, csak a logikám segít

2021. ápr. 17. 18:36
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerintem ez egy olyan kapcsolat, hogy nem kell rejtegesse a telefont, mert akkor találkoznak, amikor tudnak és nem csevegnek naponta, lehet ezert nem dugdossa a telefont
2021. ápr. 17. 18:38
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Hát, az elég gáz, hogy kollégák, így gyakorlatilag bármikor megoldhatnak bármit az éppen aktuális párjuk háta mögött.
2021. ápr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Ja, hogy kollégák? Na ez így már engem is zavarna, ez így nagyon furcsa lehet. Persze te ismered a párod, hogy mennyire megbízható. Ha nem tudjátok tisztázni a helyzetet és te nem bízol benne és folyton a kétség gyötörne, hogy vajon mi van köztük titokban, akkor nincs értelme a kapcsolatotoknak, nem fog működni.
2021. ápr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
Valójában semmit nem tudsz a jelenlegi helyzetről.
2021. ápr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!