Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elhinnétek a párotoknak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhinnétek a párotoknak, ha másodjára is ugyanannál a nőnél köt ki, hogy nem voltak érzései?

Figyelt kérdés
Több hónapos szünet után. Olyanok érdekelnek, akik maguk is ezt játszották, illetve olyan feleségek, akik esélyt adtak és már eltelt azóta több hónap és bizonyított a párjuk.
2021. ápr. 21. 19:46
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

Semmi értelem nincs ebben így. Minek hazudna ha már le bukott.

Volt vége köztük ez biztos.


19 Azért nem annyira lényegtelen

2021. ápr. 22. 00:58
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
Valaki akkor is letagadja a megcsalást ha már a másik szembesíti vele. Annak sincs semmi értelme, de ilyen esetekben az ember mindig a legkisebbet igyekszik bukni.
2021. ápr. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

Így is úgy is változás lesz... Egyedül magam miatt érdekelt, hogy egy rossz passzunkban ment félre csak szexért, vagy ölelgetni járt

Mind kettőtől hányok, de a másodiktol jobban

Előbb viselem el a sima szex gondolatát, mint az összebújásét

2021. ápr. 22. 01:09
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
🤦Azért hazudik miután lebukott, hogy megmaradjon a fix punci(te) is. Attól hogy lebukott nyilván nem fogja azt mondani, hogy ok.azért folytatom, mert nekem ez így kényelmes. Nyilván azt hazudja neked, hogy vége. Ne legyél már ennyire ostoba.
2021. ápr. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
68%
2 gyerekünk van és 20 éve vagyunk együtt, de ha megcsalna, repülne az biztos. Látod, kár volt esélyt adni, mert ott folytatta, ahol abbahagyta. És ha kéznél volt a nő, nem szerelem miatt, téged megnyugtat. A lényeg, hogy akkor is neked hazudott és árult el.
2021. ápr. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod egyébként biztosan hogy milyen kapcsolat volt /van köztük? Elmondta a párod hogy megint keresi a szeretője? Mert ezt azért nem hiszem.

Üljetek le és beszéljétek át. Ha tényleg minden úgy van ahogy gondolod, akkor szerintem nem sok értelme van a kettőtök kapcsolatának.

2021. ápr. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egész egyszerűen szereti azt a nőt! Nincs ezen mit túlgondolni. Hónapok után is elsőre kapva kapott az alkalmon hogy vele legyen. Szeret téged is, csak nem néz rád nőként. Inkább lakótars, vagy legjobb barát amit benned lát.
2021. ápr. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

2 pici gyereketek van és a férjed mással foglalkozik???

Egyébként jó apa? Törődik velük?

2021. ápr. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
A nő tud a két gyerekről?
2021. ápr. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

Ha már képes volt megcsalni, képes hazudni is neked, bármit, hogy mentse magát. Valószínűleg nem csak két alkalom volt, nyilván nem fogja bevallani. Annak, hogy ki keresett ki, semmi jelentősége.

Lehet, hogy én vagyok túl önérzetes, de én nem tudtam volna az első botlást sem elviselni.

Biztos, hogy ilyen kapcsolatban akarsz élni? Ennyire vagy érdemes?

2021. ápr. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!