Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elhinnétek a párotoknak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhinnétek a párotoknak, ha másodjára is ugyanannál a nőnél köt ki, hogy nem voltak érzései?

Figyelt kérdés
Több hónapos szünet után. Olyanok érdekelnek, akik maguk is ezt játszották, illetve olyan feleségek, akik esélyt adtak és már eltelt azóta több hónap és bizonyított a párjuk.
2021. ápr. 21. 19:46
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%

Ha másodszorra is el tudnak vinni egy pasit, akkor ott nemcsak a pasival van baj, hanem a házassággal.

Igen, nálunk is ez volt, jött másodszorra is. Akkor már ő is tudta, válni fog.

2021. ápr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

Tud.

Igen, elsőre sejtés volt

31. Másodszorra ugyanaz a nő?

2021. ápr. 22. 21:24
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Nálunk az volt a helyzet hogy hosszabb ideig udvarolt, miközben volt felesége, csak épp ezt eltitkolta. Mikor már beleszerettem, egy véletlen folytán kiderült hogy van felesége. Most azon vagyok hogy elkerüljem, elfelejtsem, de így már nagyon nehéz. Azt is el kell mondjam hogy a felesége úgy tudja hogy ő tett pontot a dolog végére kettőnk között! Nos, nem így volt! Most is kerülöm, vagy elfordulok ha meglátom, de érzem hogy nem tud elengedni.

Tehát nem mindig a 3. fél a hibás...

2021. ápr. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez kemény! Sok esetben hibáztatják a harmadik felet, de nálunk is így volt. A kedves feleségét és a a két gyerkőcöt valahogy nem kötötte az orromra. Lebukott. Ennek már fél éve, de azóta sem tudom lerazni.
2021. ápr. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

#31 vagyok

Én voltam a szerető, szakítottunk, de nem sokáig bírtuk.

Amikor másodszorra is összejöttünk,új alapokra helyeztük a kapcsolatot.

(Már felnőtt gyerekei vannak)

2021. ápr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor volt vitának a nő miatt. Mikor az agyamat elöntötte a..., akkor megkerestem hogy hagyja békén a páromat. Azt mondta szereti, de már nem foglalkozik vele mióta megtudta hogy menyasszonya van. A párom az, aki újra és újra felkeresi őt. Sajnos akkor összeállt a kép. Ennek voltak jelei, de egyszerűen nem akartam elhinni!


Hinni akartam benne...

2021. ápr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű hogy nem hinnék neki!

Remélem ezt te sem gondoltad komolyan. Ha csak felre akart volna menni azt bárkivel megteheti. De újra ugyan azt a nőt találta meg.

2021. máj. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
37 Lehet, hogy így volt egyszerűbb, nem?
2021. máj. 7. 21:10
 39/39 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de én nem hiszek ebben. Azt írtad bizonyított a párod hónapokig. Valószínűleg próbálta elfelejteni, de nem sikerült. Így kötött ki megint a nőnél.

Azt lehet értékelni talán, hogy tényleg próbálta helyrehozni a kapcsolatotokat, csak az érzései miatt nem sikerült.

2021. máj. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!