Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 5 év házasság után megbocsájth...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év házasság után megbocsájtható ha a párod félrelép?

Figyelt kérdés

Ha lebukás után téged választ és a családját.

Naponta elmondja, hogy szeret, romantikus gesztusokat tesz.

Másikat mindenhonnan tiltja, pedig nem kérted rá, és egyértelműen mutatja a családi állapotát.

Örömmel és magától tölt fel közös képeket és nyilvánosan udvarol.

Ez a jele a megbánásnak? Hogy üzen a szeretőnek, hogy ő mást szeret?


2021. ápr. 25. 21:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/89 A kérdező kommentje:

9# De szeret, ezt mondom. Tényleg látványosan szenved, megbánta. Mindig kedves és tényleg minden kapcsolatot megszakított. Néha csak úgy látom, hogy feltölt egy-egy emléket vagy új közös fotót. Nem kértem sosem ilyenre.

Ez is egy gesztus nem?

2021. ápr. 25. 22:06
 12/89 anonim ***** válasza:
93%
Meg lehet bocsátani, de elfelejteni nem. Soha nem bíznék meg benne, és nem akarnék ilyen életet. Sem öt, sem 40 év után.
2021. ápr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/89 anonim ***** válasza:
88%
Csak hitegeted magaddal, hogy szeret. Ha komolyan elhinnéd nem tetted volna fel a kérdést. Tudod miért teper? Pont ezért, amit teszel, hogy ne hagyd el. És szerinted mi fog következni? Látja, hogy nincs következmény, annál inkább fogja csinálni, mert tudja, hogy mindig megbocsájtod.
2021. ápr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/89 anonim ***** válasza:
84%

Kinek akart bizonyítani? Neked, vagy magának?

Szerintem inkább a 2.

2021. ápr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/89 A kérdező kommentje:

13 Csak tanácsokat várok. Sokan írták előtted, hogy igen ez a megbánás jele. Én csak a tetteiből következtetek, és azok azt bizonyítják, hogy ha mások , vagy pl az a nő odanézne az oldalára, egyértelműen lássa, hogy mi igenis együtt vagyunk, és összetartozunk. Nem bocsájtanék meg még egy ilyet, tudja


Pár hónapos megingás volt, egy év sem volt.


14 Ezt nem értem. Magának miért akarna bizonyítani?

2021. ápr. 25. 22:22
 16/89 anonim válasza:
97%

Tényleg beszélni kellene erről hogy mi vezetett idáig.

Egyébként még nem hallottam olyat hogy valaki csak 1x csábult el és utána minden happy. Ha egyszer megtette előbb utóbb még egyszer megfogja.

2021. ápr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/89 anonim ***** válasza:
88%

"Ha lebukás után téged választ és a családját.



Itt most meg kéne hatódni, micsoda remekbe szabott a pasi?


Most teper. A következő szeretovel majd óvatosabb lesz.

2021. ápr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/89 anonim ***** válasza:
89%

"Tényleg látványosan szenved, megbánta."


Ja, rohadtul. Még mindig vígan dugná a nőt, hs nem bukott volna le.

2021. ápr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/89 anonim ***** válasza:
91%

És ha annyira téged szeret miért nem jutott ez eszébe, miközben a másik nőben volt? Szerinted egy szex csak úgy megtörténik? Addig 1000x meggondolhatta volna magát. Miközben csókolta eszébe jutottál? Nem. Miközben vetkőztette, kényeztette a kezével, szájjával, nyelvével, farkával? Nem nem nem nem. Ha valóban csak egy megingás lett volna, az egy alkalomból kimerül. Őszintén elmondja, megbeszélitek. De ő lebukott.. Szerinted akkor abba hagyta volna? Elárulom, erre is nem a válasz.


13. voltam

2021. ápr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/89 anonim ***** válasza:
88%
Most mutatod meg neki, hogy semmi következménye annak, hogy félremegy. Legközelebb nem fog ennyire izgulni, hogy elhagyod-e.
2021. ápr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!