Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 5 év házasság után megbocsájth...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év házasság után megbocsájtható ha a párod félrelép?

Figyelt kérdés

Ha lebukás után téged választ és a családját.

Naponta elmondja, hogy szeret, romantikus gesztusokat tesz.

Másikat mindenhonnan tiltja, pedig nem kérted rá, és egyértelműen mutatja a családi állapotát.

Örömmel és magától tölt fel közös képeket és nyilvánosan udvarol.

Ez a jele a megbánásnak? Hogy üzen a szeretőnek, hogy ő mást szeret?


2021. ápr. 25. 21:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 anonim ***** válasza:
75%
5 év után pláne nem megbocsátható. Még 30 év után csak-csak elnéznék egy hibát... de 5 év az semmi.
2021. ápr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/89 anonim ***** válasza:
84%
Ez inkább annak a jele hogy be van sz@rva hogy újra kell építenie az életét!Én a te helyedben keresnék magamnak egy jó szeretőt!Csak hogy érezze a feelingjét a dolognak.
2021. ápr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/89 anonim ***** válasza:
83%
Milyen rendes ember...képeket oszt meg, meg letiltja a szeretőt. Ennyitől én nem esnék hasra. Ha meg is bocsájtanék, akkor ennél 1000x jobban kéne tepernie!
2021. ápr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/89 anonim ***** válasza:
29%

Igen, a megbánás jele.

Az a kérdés, tudsz-e benne ezután bízni.

Őszintén beszélni kell arról, mi vezetett oda, hogy megcsaljon. Ha ő szimplán nem tudja fékezni magát, ha egy kívánatos, ellenkező neműt megpillant, akkor tudomásul kell venni, hogy ezután is lesznek megcsalások. Ha ezt nem akarod elfogadni, akkor válj el.

Ha viszont egy komolyabb hullámvölgynél csábult el, akkor lehet beszélni arról, hogy abba a hullámvölgybe miért kerültetek, és legközelebb mit kéne mindkettőtöknek másképp csinálnia, hogy ne legyen ilyen.


A válasz tehát sokkal bonyolultabb annál, mint az, hogy igen vagy nem.

2021. ápr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/89 anonim ***** válasza:
85%
Hát nem tudom. Fel kellene ébredni .Ettől nem lesz jobb a kapcsolat,hogy azt mutatja milyen tökéletes és boldog .Megbocsájtani meg lehet ha te úgy döntesz .Van akinek belefér,van akinek nem. DE ha még mindig ott topog,hogy másnak üzenjen valami olyasmi helyett ,hogy akkor kezdjünk el őszintén beszélgetni ,vagy fuu közös program és társai, akkor biztos vagyok benne ,hogy újra megtörténik.Csak idő kérdése.
2021. ápr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/89 A kérdező kommentje:

5 év azért elég hosszú idő, pláne gyerekkel.


3# Mit kéne tennie? Tudsz tanácsot adni?

2021. ápr. 25. 22:02
 7/89 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez belefér, és tudod, hogy megtudnál bocsátani, akkor adj neki még egy esélyt. Én nem adnék. De én nem te vagyok...
2021. ápr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/89 A kérdező kommentje:

4# Úgy látom tényleg megbánta, mert most nagyon igyekszik. Sok veszekedés nem volt, de volt.


Nem úgy üzent, hogy odaírta :) Csak ez ilyen gesztus volt a részéről, hogy mutassa mi vagyunk egy család, nem lehet csak úgy közénk állni

2021. ápr. 25. 22:04
 9/89 anonim ***** válasza:
85%
Nem megbocsátható, és a valódi szeretet nem üres gesztusokban mutatkozik meg, hanem a hűségben.
2021. ápr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/89 A kérdező kommentje:
7MIért nem?
2021. ápr. 25. 22:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!